Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
PatZz

Kobieta po 35

Recommended Posts

Witam, 

Panowie gdzie lub jak znalezć kobietę po 35 do wiadomo czego ?.

 

Zawsze chciałem spróbować ze starszą 😅.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrej jakosci bar lub klub. Tylko zwroc uwage na srednia wieku klientow tak zeby bylo 30+ a nie studenckie klimaty.

 

Ewentualnie tam gdzie firmy robia imprezy zakladowe jakos sie wkrecic. Hotele/lokale.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mieszkasz  w mieście gdzie odbywają się targi/konferencje dowiedź się gdzie jest after.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już śmieszkowanie 😅.

Ale tak serio jak do takiej wgl podbić?.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, PatZz said:

wgl

😕

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PatZz

 

1. Nie strugasz alfy (jeśli nim nie jesteś) ani kowboja bo panie te mają większe doświadczenie życiowe niż ty więc niejednego już przerobiły.

2. Ubiór - normalny jak do lokalu ale "z gustem" (spodnie/koszula/polo/schludne buty), lub łamiesz konwenanse i wchodzisz ubrany inaczej niż reszta w lokalu (np na styl "rockowy") .

3. Wchodzisz pewny siebie jakbyś wchodził do swojego klubu i jak się wyróżniasz ubiorem to zwróć uwagę na spojżenia pań zaraz jak wejdziesz. Robisz rundkę i rozglądasz się po paniach. Wzrok na nie w oczy.

4. Co do zagadywania, normalnie jak do każdej dziewczyny i raczej zaczynaj od tematów w których czujesz sie silny/komfortowo.

5. Ten target pań jest często łatwiejszy do interakcji bo im się często juz nie chce pierdolić w to całe push/pull i inne farmazony. Panie często wiedzą czego chcą i nie musisz pajacować jak z 18tkami. Ale oczywiście to nie reguła.

6. Miej świadomość, że sporo z nich to "korpo alfy" lub samotne matki i tematy mogą być inne niż instagram/fejsbuk/torebki lujiwiton etc. To dziewczyny które już troche w życiu przerobiły.

7. Jeśli w gadce nie czujesz się akurat silny to bierz na parkiet lub nadrabiaj swoim wyglądem.

8. Obserwuj, które moga być już trochę podpite lub dobrze rozbawione (impreza zakładowa np) i roztańczone. Walisz do nich na początku i patrzysz co się dzieje. Jeśli będą gustowały w młodszych lub miały ochotę akurat to brniesz dalej.

9. Jak pytaja czym sie zajmujesz to mówisz "pracuję tu i tu i moim planem jest być tym i tym za parę lat". Pytać się zawsze będą. Pomyślą "młody ale ambitny".

 

PS

Dowiedz się od tubylców czy są bary (cocktail bar) gdzie przychodzą bardziej "dojżalsi" ludzie. Albo sam zrób rekonesans. Jak jest grupa wiekowa (35-45 lub i więcej). Często przychodzą tam panie które są po rozwodach (oczywiście uwłaszczone na kasię bogatych mężów) lub bogate znudzone zyciem. Tam robisz to samo co powyżej tylko bardziej zwracasz uwagę na te które sie lampią na ciebie bo jesteś "młode mięcho".

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak byłem w twoim wieku to chętne +35 spotykałem głównie w klubach typowo dla studenciaków albo w tanich mordowniach w kiepskich dzielnicach (te były najłatwiejsze bo same dawały znaki jak zamykali). Najczęściej chodziły tam z kimś co ograniczało swobodę i niektóre panie zaczynały gwiazdorzyć (a minimum raz zostałbym pocięty na plasterki bo pani chciała wywołać zazdrość w jednym alfa świrze :D). Dlatego dobrze je rwać w jakiejś zaprzyjaźnionej, oswojonej knajpie gdzie jesteś na swoim terytorium. Tak młody mężczyzna jak Ty może nie być traktowany poważnie (chyba, że jesteś atrakcyjny fizycznie, niegłupi i ponadprzeciętnie przedsiębiorczy - czyli tzw. dojrzały w ich języku). Niczego nie udowadniaj bo one już na wstępie potrafią ocenić z kim mają do czynienia. Nie mądrz się za bardzo, za nic w świecie nie ruszaj tematów których nie znasz, np. wychowanie dzieci, finanse ("nie oceniaj"). Jeden tekst nie tak i potrafią zlać całkowicie. Z drugiej strony musisz dominować żeby to nie wyglądało jakby chłopaczek szukał mamusi (tutaj podobnie - wyczuje twoje wahanie, np. że zmieniasz zdanie by jej "nie skrzywdzić" i może Cię zlać po jednym białorycerskim zachowaniu). +35 shit testy mają lepiej obcykane niż ich młodsze koleżanki i skuteczniej potrafią owinąć faceta wokół palca (większe doświadczenie a jednocześnie zegar tyka więc czasu nie tracą). Nie pieprzą się z niczym zbytnio choć ta niepozorna "zasłona dymna" jest nieraz wykształcona do perfekcji... można uwierzyć we wszystko. Warto ich szukać w mniejszych miejscowościach bo w dużych miastach mają ego wyniesione do granic możliwości i jeszcze im się wydaje, że spokojnie załapią tytuł miss świata.

 

No i masz duży rozstrzał - raz mogą się trafić panie bardzo konserwatywne w zachowaniu (oczywiście musi was łączyć "coś więcej" i ona "nie jest jak inne") a raz takie, że śmiałością i bezpośredniością zagną Cię w 5 sekund. Czasem jedno to wstęp do drugiego :D także reguły nie ma.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Na starej piczy młody chuj się ćwiczy"

Fakt panie doświadczone to i dużo mogą nauczyć. Dużo w tym prawdy oraz mitologii, można się zdziwić.

W każdym większym mieście jest klub / knajpa dla "hrabianek" - można przy okazji załapać się na sponsoring.

Na portalach społecznościowych bym jednak uważał, większość 35tek i starszych to rozwódki szukające nowej gałęzi. Są to też w większości panie po przejściach, nie wiem czy warto pakować się w takie doświadczenia.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.