Skocz do zawartości

Shit testy starszej siostry


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Imbryk napisał:

napierdalać prewencyjnie, opierdalać, trzymać za mordę, nie bać się podnieść głosu. Co-dzien-nie.

Jakoś tak instynktownie stosuję taką taktykę tylko że efekty są dość różne, no i zawsze ma na to jakąś odpowiedz. I często jest tak że po tej odpowiedzi od razu idzie do siebie. A kiedyś jak jej powiedziałem żeby poszła w końcu poszła do pracy to powiedziała że jestem świnia i poszła do siebie.

 

2 godziny temu, Imbryk napisał:

Leżeć w wannie czytając książkę ze sluchawkami z muzyczka na uszach.

Generalnie pracuję w nocy, ale jak już jestem w domu to biorę kąpiel dość późno w nocy żeby mi nikt nie przeszkadzał. Relaksuję się, a w tle z telefonu leci moje ulubione radio internetowe.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, brama85 said:

Mój York szczeka jak za długo biorę prysznic. Nie wiem czy to shit test. Ale jest irytujące. 

Mój kot, kiedy jeszcze żył, zawsze próbował wchodzić za mną do kibla. Jak zamykałem drzwi to w nie drapał. Podobnie z łazienką, siedział na pralce jak brałem kąpiel i się na mnie gapił.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2019 o 18:48, Still napisał:

Ja nie widzę tutaj żadnego shit testu. Raz, że mówiła to do innej osoby a dwa skomentowała dziwną "jej zdaniem" czynność higieny osobistej.

Baby tak mają, muszą do czegoś się przypierdolic. Burza hormonów. Nawet ze względu na wiek kobiety. 

Typowe babskie pierdololo.... kogo to interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Kolega @mac całkiem wyczerpał temat w pierwszym komentarzu już. Musisz w siostrę rzucać kamieniami jak w te dinozaury. I w końcu psychicznie nie wytrzyma i się odpierdoli. 

Dobrze zrozumiałem, że bierzesz kąpiel w nocy a potem jeszcze drugi raz rano?

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomko napisał:

Dobrze zrozumiałem, że bierzesz kąpiel w nocy a potem jeszcze drugi raz rano?

@Tomko

No to jest tak że generalnie pracuję w nocy, no i jak pracuje to biorę po pracy w zakladzie prysznic i tyle. A jak jestem w domu to robię tak jak piszesz ale wtedy jeśli w trakcie snu zdarzy mi się bardziej spocić. Więc tak w sumie nie wychodzi to aż tak często. Ale to był tylko jeden z wielu przykładów. Np czasem  jeszcze mówi w ten sposób jestem w toalecie. Tzn np jak się dowie ze ja tam jestem to rzuca tekstem typu że znowu tam jestem i żebym sobie poszedł do drugiej, a sama piętro niżej do tej drugiej za cholerę nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Prysznic jak kibel -> chcesz -> idziesz -> robisz swoje.

Litości...

Chyba źle to zrozumiałeś, bo nie mam zamiaru nikomu się z takich spraw tłumaczyć. A że ktoś normalnie zapytał to normalnie odpowiadam jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.