Skocz do zawartości

Zaproszony na bal


Rekomendowane odpowiedzi

Rexer jak najbardziej będę dobrze wspominał tym bardziej że nie jestem typem, który będzie nie wiadomo jak rozpamiętywał rzeczy negatywne tylko bardziej pozytywne a z panną rozeszliśmy się w dobrej atmosferze lecz przy kolejnych tego typu imprezach będę bardziej zwracał uwagę jak do mnie się kobieta odnosi bo mogło być nieprzyjemnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egregor Zeta nie planuje rozwijać tej znajomości ale przyszłość pokaże tyle co mi ma zdjęcia powysyłać ze studniówki i na tym chyba się zakończy ;) Też trochę zastanawia mnie co ją kierowało że początkowa fascynacja, ucięcie kontaktu później wznowienie oschłe traktowanie i na studniówce przytulamy się jak gdyby nigdy nic w amoku alkoholowym trochę ja całowałem po policzkach i o dziwo nie uciekała tyle tekst typu " co ty robisz" i dalej przytulaski co o tym sądzicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Odyn napisał:

i na studniówce przytulamy się jak gdyby nigdy nic w amoku alkoholowym trochę ja całowałem po policzkach i o dziwo nie uciekała tyle tekst typu " co ty robisz" i dalej przytulaski co o tym sądzicie ? 

Ja sądze że mogłeś walić z grubej rury i w usta. Jak dała w policzek i pytała tylko takim zdaniem, to w usta pokazałbyś, że masz wyjebane na jej zdanie. Bo bez obrazy, ale w policzek to ja się z koleżankami całuje co znam je od lat na przywitanie. A co mogłoby sie stał? Dostałbys z liścia najwyżej, ale pokazałbyś męskie jaja, że dążysz do tego, co twoje. No, chyba że Ci nie zależało na niej wgl i całowałeś od tak sobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer Wiesz co badałem granice i w tamtym momencie wydawało mi się że w usta to było przekroczenie tej granicy tym bardziej że to było na parkiecie i rzeczywiście mogła czuć się trochę zawstydzona :D Całowałem bardziej od tak sobie ciekawiło mnie czy pójdzie na coś więcej poza całowaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odyn na parkiecie to jeszcze lepiej, szybkość jest, taniec jest, klimat jest to i w śline trzeba pójść :lol: I nie poszła na coś wiecej hm? Może właśnie dlatego, że nie próbowałeś więcej. Chociaż to ty tam byłeś i sam badałeś granice, wiec wiesz lepiej. Ważne, żeby nie czuć niewykorzystanej okazji, bo to potem po prostu boli.

Edytowane przez Rexer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer Wiesz co poznałem ją w podobnym stanie w jakim ją zacząłem ją całować i tylko z tą różnicą że przy poznaniu ręka schodziła poniżej pasa ale niestety panna tą rękę powstrzymała i też może dlatego nie pocałowałem w usta. Traktuje to jako bardziej doświadczenie w końcu mam te 18 lat i mam jakieś tam obejście z kobietami (choć nigdy nie byłem w związku i raczej się do tego nie pale) co też może świadczyć że mnie zaprosiła na tą studniówkę choć w szkole miała spory wybór bo kto by odmówił darmowej zabawy czyż nie ? ;) I na dodatek to był z mojej perspektywy też trochę win bo jak ją zaprosiłem na studniówkę to mi nic nie odpowiedziała co mnie wkurzyło to zaprosiłem taką, która wręcz się sama zaprosiła:P a później dostaje od niej wiadomość czy z nią nie pójdę domyślam się że dla niej to było trochę upokorzenie napisanie do mnie  po tym jak ją olałem i urwałem kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Odyn napisał:

 a później dostaje od niej wiadomość czy z nią nie pójdę domyślam się że dla niej to było trochę upokorzenie napisanie do mnie  po tym jak ją olałem i urwałem kontakt.

Zgadzam się, na pewno czuła upokorzenie w takiej sytuacji. Że lepszą znalazłeś, a ją olałeś. Prawda jest taka - póki się nie zakochasz, to w 90% przypadków z laskami postąpisz słusznie. Ten 10% to niefortunny zbieg wydarzeń oraz braki w wiedzy nt. kobiet. 

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer Słowo klucz jeśli się nie zakocham bo o ile potrafię wyciągać wnisoski i logicznie myśleć to jeśli się zaurocze to bywa różnie też mi sporo pomogła wiedza na forum i audycje Marka lecz są rzeczy o których muszę przekonać się na własnej skórze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.