Skocz do zawartości

Dzień kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam wiem swoje. Prawdziwy mężczyzna obchodzi dzień kobiet każdego dnia! ?  Celebruje każdy dzień spędzony ze swoją ukochaną myszką. Obsypuje ją prezentami, komplementami i atencją. Tacy zakochani. Czasem wykupi jej turnus rehabilitacyjny do Ciechocinka. Przecież ufa w jej wierność. Obowiązkiem mężczyzny jest ufać kobiecie. Jest dozgonnie wdzięczny Bogu, że pańcia raczy z nim być.

 

Programowanie? Bujdy.

 

Ale coraz częściej zdarzają się naprawdę źli ludzie. To wilki. Kłapią dziobem na lewo i prawo i promują diabelskie intercyzy małżeńskie. Będą się smażyć w piekle. Moja myszka jest inna niż wszystkie, moja nie zdradza. ?

Edytowane przez Magician
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
5 minut temu, niemlodyjoda napisał:

W ogóle @Bullitt źle nazwał temat - to już od dekady nie jest "Dzień kobiet", a "dzień cuckolda polskiego".

 

158245324_4078027215549686_1615626986890

 

 @elogejter dzisiaj założył temat czym daje darmową atencje rezerwatkom.

A ten dzień powinien być dniem braku atencji dla kobiet by one same się nad sobą zastanowiły co robią przez cały rok, jak są nieznośne.

Ciekawe czy w dniu mężczyzn usłyszy chociaż słowo dziękuje? szczerze wątpię.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzenia na dzień kobiet to się składa:

1. Matce (tu kupuję drobny prezent)

2. Siostrze (jw)

3. Babka/babki

4. Córce/kom

o ile są w porządku.

 

Z kobiet spoza rodziny ja osobiście składam:

1. Kobietom, które są dla mnie miłe na co dzień - jeśli widzimy się tego dnia / mamy kontakt częsty via media elektroniczne

2. Kobietom od których coś zależy (ale nie włażę w dupę) - jw

3. Stały związek wiadomka

4. Paniom poniżej 6/10 z którymi nie utrzymuję stosunków towarzyskich (np. sprzedawczyni w sklepie w wieku rębnym ale taka, którą widze kilka razy w tygodniu, jest miła i do tego poniżej 6/10)

5. Starszym Paniom, które znam z widzenia i widzę je w danym dniu (czyli 50+)

 

a reszta, szczególnie tych powyżej 6/10 - niech się nimi cuckoldy zajmują bo na dzień chłopaka czy mężczyzny takich cyrków jak dziś nie widziałem.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej nie składam, nawet matce, a jak mi wyskoczą z argumentem, bo ty życzeń nie składasz to odpowiadam zawsze tak.

 

Jeżeli nie rozumiesz, że dobrze ci życzę na co dzień, a nie od święta to nie mamy o czym rozmawiać i od razu mordy się zamykają.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

eżeli nie rozumiesz, że dobrze ci życzę na co dzień, a nie od święta to nie mamy o czym rozmawiać i od razu mordy się zamykają.

Potwierdzam, stosuje i się sprawdza. 

 

Również pacyfikuje kontrargument o dniu chłopaka (że niby mamy dwa święta: dzień beciaka i dzień chłopaka) - pamiętajcie Bracia - 11 października jest również dzień dziewczyn. Tutaj trzeba krótko i stanowczo. Podobnie jak z walentynkami. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, mac said:

Żadnej nie składam, nawet matce, a jak mi wyskoczą z argumentem, bo ty życzeń nie składasz to odpowiadam zawsze tak.

Jeżeli nie rozumiesz, że dobrze ci życzę na co dzień, a nie od święta to nie mamy o czym rozmawiać i od razu mordy się zamykają.

Dokładnie panie mac.

Każde składanie życzeń to jakiś rodzaj patologii czy jakby tego nie nazwać. A opłatek to już w ogóle cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eknm2005 jeszcze dobry jest tekst, że ludzie całe życie mi życzenia wszystkiego najlepszego składają, a i tak jest chujowo, więc morda w kubeł i nie składaj, bo więcej szkody niż pożytku 😆 To, jak trzeba komuś dojebać z grubej rury xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.