Skocz do zawartości

Pytania dot. trenowania-po najnowszej audycji Marka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia.

 

Chcę znowu zacząć aktywność fizyczną. Chcę sobie poprzypominać ruchy, które miałem na treningach boksu już ładny czas temu(poszedłem na nie dzięki audycjom Szefa) Teraz raczej nie mogę na nie uczęszczać, mam drogi aparat na zębach i to, o czym chcę wspomnieć-jakieś dziwne schematy ze stawami.

 

W wakacje jeździłem bardzo dużo na rowerze, chodziłem na spacery. Przeczuwam przyczynę-za rzadko dokonywałem rozgrzewki, bo nigdy wcześniej mi nic nie było. Od tamtej pory miewam co jakiś czas jakieś szczypania w stawach, aczkolwiek nie są to wybitne bóle. Pomogły omawiane w materiałach i na forum sproszkowane skorupki jajek od kur z wolnego wybiegu. Kilka tygodni zamierzam iść zrobić badania krwi do laboratorium(celem zaniesienia wyników do lekarza rodzinnego, on miał dalej powiedzieć co i jak), bo są takie dni kiedy nic kompletnie nie dolega, a są takie kiedy czuć to szczypanie, pieczenie w okolicach kolan, czy coś bliżej bólu. Byłem trochę zdziwiony po tym, jak udałem się ostatnio na rower i jeżdżąc najspokojniej jak się da, po równej powierzchni, nic pod górę. Nadal coś czułem, a podobno rower odciąża stawy.

 

Jaka aktywność byłaby dla mnie najbardziej na ten moment wskazana?

 

Do jakiego lekarza najlepiej się udać?

 

Mam wielkie powody do obaw? 

 

Trochę jestem wkurzony momentami, bo mentalnie się bardzo zmieniłem, rzuciłem nałogi, no fap, wzrost ambicji itp. a aktywność fizyczna trochę leży. 

 

Dziękuję, pozdrawiam. 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.