Skocz do zawartości

Rosjanka daje kosza bardzo bogatemu Chińczykowi


Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że ma pieniądze..
Skoro upodlił się klasycznie po białorycersku.
Przebiałorycerzował i myślał, że pieniążkami, prezencikami ją przekupi.

Jeszcze przejął się jej koszem...
Jeszcze chce się z nią żenić, gdy nawet roku się nie znają...
Czy tylko mi tu śmierdzi bialorycerską desperacją?
Mi bardziej szkoda tej dziewczyny, że jakiś białorycerz ją nawiedza.

Szanuj się mężczyzno!

  • Like 13
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki cytat z klasyki mi się przypomniał: ,,Niech się bambus języka uczy, kurrrrwa niech się uczy!!!".

 

Wniosek jest jeszcze jeden. Jeśli ktoś ma załadowany program białego rycerza, to choćby potem dostał/zarobił miliardy i osiągnął dowolnie wysoką pozycję, to dla kobiet dalej będzie tym samym odrzucającym, obrzydliwym przegrywem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym kawale

 

Na przystanku siedzą dwaj mężczyźni. Nagle podjeżdża samochodem obcokrajowiec. I pyta się o coś po angielsku, po niemiecku, francusku i hiszpańsku. Jeden mężczyzna do drugiego:
- Marek, trzeba było się uczyć języków obcych to byś się dogadał.
- No i po co. On zna 4 języki i co? Dogadał się?

On nie znał języka jakim mówi się do kobiet ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łabędź napisał:

- Marek, trzeba było się uczyć języków obcych to byś się dogadał.
- No i po co. On zna 4 języki i co? Dogadał się?

Do afrykańskiego portu przybija radziecki statek

Na nabrzezu stoi murzyn, na statku jeden z matrosów woła do niego:

- dzierży linu

Murzyn nic

- dzierży linu ! - zniecierpliwiony marynarz drze się głośno

Murzyn nic

Rusek pomyślał i mówi:

- gawarisz ty pa ruski ?

Murzyn nic

- parlez vous francais ?

Murzyn nic

- sprechen Sie Deutsch ?

Murzyn nic

- do you speak english ?

Murzyn wyraźnie się ożywił i odpowiada:

- yes. i do.

- na eta dzierży linu !

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie dzieje się w Chinach czasami? Nie wiem co robi tam Rosjanka.Może mieszka i pracuje, a bardzo prawdopodobne że sama jest kasiasta i po prostu bogactwo Chińczyka nie robi na nim wrażenia. To chyba jakieś centrum handlowe jest. Możliwe, że pracuje tam jako managerka jakiegoś lepszego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Dziewczyna pewnie nie typ blachary a skoro takiego znalazła to pewnie obraca się w wyższych sferach, więc szuka kasy i emocji a chłoptaś biały rycerz, nie wie co to emocje.

On doskonale wie co to emocje.
Zobacz na jego zachowanie.. jest bardziej rozchwiany emocjonalnie niż baba.

 

 

2 godziny temu, Kleofas napisał:

bogactwo Chińczyka nie robi na nim wrażenia.

Bo tu nie chodzi o kase a o wyhodowanie jaj.
Ten człowiek wgl. nie jest męski.
Wątpię też, aby ten człek sam zapracował na ten majątek.
Na moje oko to po prostu rozpieszczony dziecior, co dostał po ojcu spadek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Conrad napisał:

Nie dziwię się, przyjęcie oświadczyń to droga w kierunku tworzenia nowego potomka. Geny azjatyckie wśród kobiet innych ras nie są w cenie. Kasa tutaj nie pomoże.

 

0*C1hAYh2NFpmDNvHs.

Problem jest tylko taki, że LATINO to nie jest żadna rasa.
Tu nie chodzi o żadną rasę, tylko o zachowanie tego typa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak dla mnie jen Chińczyk się za mało postarał. Tylko jeden samochód, no proszę...

Ten gość nie będzie jej dostarczał emocji, nie jest gangsterem jak wielu bogatych Rosjan, więc raczej nie będzie go odwiedzać w więzieniu, nie będzie pił równo wódki z jej ojcem i nie wiemy czy lubi kawior i kartofle.

Swoją drogą bardzo ciekawe jak biało rycerstwo również dotarło w swej ostrej formie do Państwa Środka i jak szybko spowoduje upadek chińskiego społeczeństwa z ich kobietami na czele.

Przy okazji, co do tego gościa co to tak rozkłada na atomy, to nie chciało mi się go słuchać, po co to robić? Znasz człowieku angielski, wrzuć sobie kilka kanałów Red Pill czy MGTOW, ewentualnie naucz się polskiego i wpadaj na forum.

 

1 godzinę temu, Conrad napisał:

Geny azjatyckie wśród kobiet innych ras nie są w cenie. Kasa tutaj nie pomoże.

Jeśli jest tak faktycznie, to jest to kolejny dowód na, mówiąc bardzo eufemistycznie, daleko posuniętą nieroztropność pań. Otóż ludność azjatycka jeśli chodzi o iloraz IQ jest zdecydowanie przed ludnością rasy białej, ma bardzo wysoko rozwinięty etos pracy własnej oraz wykształcenia, co w dalszej przyszłości może bardzo zaważyć na pozycji społecznej powiązanej z wysokimi apanażami. Idealny materiał na bankomat, ale co ja tam wiem, przecież jestem jak to niedawno usłyszałem niereformowalny:D

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Krugerrand said:

Jeśli jest tak faktycznie, to jest to kolejny dowód na, mówiąc bardzo eufemistycznie, daleko posuniętą nieroztropność pań. Otóż ludność azjatycka jeśli chodzi o iloraz IQ jest zdecydowanie przed ludnością rasy białej, ma bardzo wysoko rozwinięty etos pracy własnej oraz wykształcenia, co w dalszej przyszłości może bardzo zaważyć na pozycji społecznej powiązanej z wysokimi apanażami.

To nie kwestia nieroztropności. To myślenie macicą. Macica nie została przeprogramowana, bo niestety za mało czasu od momentu kiedy na świecie przestały się liczyć mięśnie. Przeciętna kobieta automatycznie wybiera faceta większego, dobrze zbudowanego. Nie ważne, że to dureń. Najważniejsze, że tak robiły jej pramatki  tysiące lat temu.Instynkt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby on był synem Aliko Dangote to wtedy by na niego poleciała bo raz że byłby on ucieleśnieniem murzyna z filmów z gatunku BBC(nie chodzi tu o stację telewizyjną) a drugi że bardzo zamożny nawet na jej warunki że o warunkach jego krewnych nie wspomnę. Prawdę mówiąc nie chciałbym się urodzić skośnookim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.