Skocz do zawartości

Rosjanka daje kosza bardzo bogatemu Chińczykowi


Rekomendowane odpowiedzi

16 hours ago, Krugerrand said:

Jeśli jest tak faktycznie, to jest to kolejny dowód na, mówiąc bardzo eufemistycznie, daleko posuniętą nieroztropność pań. Otóż ludność azjatycka jeśli chodzi o iloraz IQ jest zdecydowanie przed ludnością rasy białej, ma bardzo wysoko rozwinięty etos pracy własnej oraz wykształcenia, co w dalszej przyszłości może bardzo zaważyć na pozycji społecznej powiązanej z wysokimi apanażami. Idealny materiał na bankomat, ale co ja tam wiem, przecież jestem jak to niedawno usłyszałem niereformowalny:D

Btw. Rozwala mnie nazwa kanalu - "Incel TV". 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brat Jan napisał:

A może miał mocno krótkiego, poniżej 10cm, podobno Azjaci takie mają.

Co jest swoistym paradoksem, bo wg statystyk żółta rasa ma najmniejsze przyrodzenie, a najwięcej się rozmnażają:) 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

A tak się zastanawiam, czy nam samcom przez te tysiące lat zmienił się gust wybierania kobiet na żony, partnerki?

Raczej niekoniecznie. Przykład dał nam Brat poniżej:

5 godzin temu, Kleofas napisał:

Nie wybieram tych lekko przy kości z dużymi biodrami. 

Zostawię tu cytat z "Psychologii ewolucyjnej" David'a Buss'a, str. 69:

Cytat

Według najbardziej popularnej hipotezy ewolucyjnej wygląd kobiety dostarcza licznych wskazówek co do jej płodności. Pociągające mężczyzn cechy wyglądy fizycznego kobiety sygnalizują, że jest płodna. W toku ewolucji mężczyźni, którzy wiązali się z kobietami o cechach sugerujących płodność, reprodukowali się częściej niż ci, którzy nie zwracali uwagi na wygląd fizyczny kobiet.

Psycholog Devendra Singh wskazała na jedną z tych cech - proporcję obwodu talli do obwodu bioder, czyli WHR. (...) Jeżeli wskaźnik WHR jest niski - czyli obwód talii jest mniejszy niż obwód bioder - to podwójnie świadczy o płodności kobiety. Po pierwsze, w klinikach zajmujących się leczeniem płodności w ciążę zachodzą szybciej kobiety o niskim WHR niż o wysokim. Po drugie, kobiety o wysokim WHR częściej chorują na serce i mają problemy endokrynologiczne, co wiąże się z niższą płodnością. Singh stwierdziła, że mężczyźni wolą kobiety o talii wyraźnie cieńszej niż biodra, a skłonność ta wykształciła się w toku ewolucji ze względu na powiązanie tej cechy z płodnością kobiety.

W serii badań przeprowadzonych z udziałem przedstawicieli kilku różnych kultur Singh pokazywała mężczyznom rysunki sylwetek kobiet o różnym wskaźniku WHR. Na jednych rysunkach wynosił on 0.7 (obwód talii wynosił siedem dziesiątych obwodu bioder), na innych 0.8 lub 0.9. Mężczyźni mieli wskazać sylwetkę, która uznali na najbardziej atrakcyjną. W każdej kulturze- od Afryki przez Brazylię aż po Stany Zjednoczone - mężczyźni w rożnym wieku uznawali kobietę o wskaźniku WHR 0.7 za najbardziej atrakcyjną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.