Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mają za co ciągnąć dziołchy :D, z tego co widzę to bardzo im się to podoba ;p.

Kolejna "rzecz" do ciągnięcia :P  

 

Mój były też miał długie włosy ale jakoś nie pamiętam bym go za nie ciągnęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to temat trochę atencyjny i nie wiem co za szatan mnie namówił bym wzięła w tym udział i wstawiła swoje włosy. ?

Bo widzę, że z grubej rury lecimy, tyłeczek, cycuszki, ledwo zamazana twarz. ?

Wszystkie jakieś niedopieszczone jesteśmy, czy co? ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lalka napisał:

Wszystkie jakieś niedopieszczone jesteśmy, czy co?

Nie, po prostu atencji nigdy nie za wiele :) w takiej czy innej formie, bez różnicy, ważne że będzie kilka ''lajków'' i męskiego zainteresowania, nie mam tego za złe, po prostu taka wasza natura.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Eleanor napisał:

Kolejny temat, który potwierdza zasadność istnienia rezerwatu ehh.

Dobrze jest, kobiety mają to w naturze, że chcą być podziwiane za piękno, nie bez powodu 4 godziny przed randką spędzają w kibello.

 

Zresztą ja tam chętnie sobie popatrzę na nasze dziewczyny z forum, na kobiety zawsze jest przyjemnie popatrzeć, nie ma co się denerwować.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Eleanor napisał:

Kolejny temat, który potwierdza zasadność istnienia rezerwatu ehh.

Przecież ten temat jest w dziale „Ciuchy, makijaż, kolczykowanie...” stworzonym

przez autora forum, nie rozumiem skąd ta uszczypliwość. 

@Lalka

Przy waszych pięknych fryzurach to wygladam trochę jakbym jakiś ośrodek dla bezdomnych opuściła xD Moje zdjęcie ma aspekt czysto humorystyczny :D 

26 minut temu, Lalka napisał:

Ależ można, ale palcami. Wskazane wręcz. 

Nie masz kołtunów później? Zawsze myślałam, że jak na mokro nie rozczesze to jak później wyschną nie uda mi się ich rozplatać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Chandler Jakiego grzebienia używasz, z jakiego materiału? miękki wyginający się czy sztywny plastik?

 

Ps dlaczego masz męski nick?

Używam szczotki „Tangle Teezer”, ale ja się kompletnie nie znam na pielęgnacji włosów. Używam szamponu i od święta odżywki na rozczesywanie. Szczotkę kupiłam bo była w promce, a jako Grażynka biznesu uznałam, że jeśli oryginalna cena była 70zl to musi to być dobry produkt. Student logic xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Chandler napisał:

przez autora forum, nie rozumiem skąd ta uszczypliwość. 

Chyba nie do końca zrozumiałaś, dobrze że istnieje rezerwat, bo jak Panie miałyby się udzielać we wszystkich tematach to był by totalny chaos, ciuszki, fatałaszki, ogromna potrzeba atencji rozsadziła by forum od środka, to tak jakbyś wpuścił gromadę dzieciaków do sklepu z zabawkami i zostawił je same, tutaj są pewne granice, dlatego jest względny porządek.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

Ale ja sobie zdaję sprawę, że to jest męskie forum. Nie mam potrzeby wypowiadania się poza rezerwatem. Chodzi mi o to, że w odpowiednim dla mnie dziale, pod tematem „Fryzury” dodałam zdjęcie swojego gniazda na głowie z humorystycznym opisem w celu poprawy humoru co poniektórym i nie widzę w tym nic złego. Komentarz Eleonor dotyczył miedzy innymi mnie, stąd ta odpowiedź.  

@Byłybiałyrycerz

Pierwsza myśl przy wprowadzaniu nicku podczas zakładania konta, moja ulubiona męska, serialowa postać ;D 

 

Ale wy chcecie żebym bana dostała XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chandler napisał:

Ale ja sobie zdaję sprawę, że to jest męskie forum. Nie mam potrzeby wypowiadania się poza rezerwatem. Chodzi mi o to, że w odpowiednim dla mnie dziale, pod tematem „Fryzury” dodałam zdjęcie swojego gniazda na głowie z humorystycznym opisem w celu poprawy humoru co poniektórym i nie widzę w tym nic złego. Komentarz Eleonor dotyczył miedzy innymi mnie, stąd ta odpowiedź.  

Nie będę się tu z Tobą przekomarzał i robił kolejną gówno-burzę, nie zrozumiałaś @Eleanor o co jej chodzi, ja zrozumiałem doskonale, bo tu nie chodzi o fryzury czy wasze zdjęcia, koniec kropka.

Zresztą mam beke jak czytam niektóre komentarze, niczym nie różnią się od tych ''pejsbukowych'' lasek, co pod każdym zdjęciem swoich koleżanek piszą jaka to Ona jest piękna, cudna, jak jej słodko w tym ubranku, czy fryzurze :P wszyscy wiemy jakie te komentarze są ''szczere'' i od serca, myślałem że dziewczyny z forum są jednak o krok dalej, niestety nie są :P:P co mnie martwi, bo już miałem ochotę na jedną z was ? 

 

@Gr4nt nie widać, musisz zdjąć kapelusz :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.