Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Chandler 

Facet ma kapusty, żyjesz we Włoszech, nosisz sobie wlosy zapięte z tyłu luksusowo, żyć nie umierać ?

Hahahaha :D

Jak masz wolną chwilę to poczytaj mój post "Zerwanie kontaktu" - wszystko się wyjaśni ;D

Jako studentka 80% finansów na wczasy uzyskuje ze zwrotu podatku plus mam swój własny fundusz wakacyjny w postaci skarbonki. Nie jestem na tyle urodziwa żeby ktoś mnie sponsorował xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham długie włosy u kobiet.. Nawet takie do tyłka są super. Moja obecna dziewczyna ma takie i wygląda bardzo słodko.

 

Jeszcze w "Secondary School" spotykałem się z pewną murzynką, która również miała długie włosy. Czarne dziewczyny w UK bardzo czesto prostują włosy, żeby wyglądać bardziej europejsko. Za każdym razem, kiedy dotykałem jej włosów blisko głowy, obrzydzało mnie to. Oczywistym jest, że jej odrosty były krecone (mocno kręcone, prawie dredy).

 

Taka anegdotka:D Wszystkie dziewczyny z forum powiny sie cieszyć, że nie mają takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ćwiczyłam warkocze w różnych wersjach, oto efekty:

04cb4b6c971f8.jpg

 

38d3b2049d97f.jpg

ae3eab135d595.jpg

 

Muszę się nauczyć też tej techniki:

http://www.hairbyjul.pl/2016/07/pancaking-warkocze-efektem-wow.html

ale już mnie ramiona bolą od układania tych włosów dzisiaj. :P 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eleanor napisał:

@Chandler @SzatanKrieger pierwsze ostrzeżenie - proszę nie robić off topu, drugiego nie będzie.

No właśnie nie róbcie offtopu!

Dobrze mówisz @Eleanor plusik dla Ciebie.

 

Dobrze, że dbacie o swoje kłaki dziewczyny, wszystkie fajne macie  :) 

Póki co nr 1 dałbym lalce ale tej starej w sensie jak miała warkocze, wyglądały jej włosy uroczo.

 

Ale pamiętajcie najważniejsze jest wnętrze o nim nie zapominajcie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2019 o 14:33, Chandler napisał:

@Cuba Libre Na zdjęciu są Twoje włosy?

Tak. Takie male, bo z jednego sympozjum.

Ogólnie także chciałabym mięć włosy kręcone. Czasami kręcę sobie na papiloty. Tak jest najbezpieczniej. Ogólnie jednak mam proste. 

 

https://zapodaj.net/345ba4692075e.jpg.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre pięknie Ci w kręconych! :)  

Ja jako, że włosy myję wieczorami, schną mi w nocy. Czasem zaplatałam mokre włosy w warkocza na noc by z rana mieć pokręcone. Jednak, moje włosy szybko wracają do swojego pierwotnego stanu ( cienkie włosy, nisko porowate) więc mogę się nacieszyć kręconymi tylko parę godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hippie napisał:

 pięknie Ci w kręconych! :)  

Ja jako, że włosy myję wieczorami, schną mi w nocy. Czasem zaplatałam mokre włosy w warkocza na noc by z rana mieć pokręcone. Jednak, moje włosy szybko wracają do swojego pierwotnego stanu ( cienkie włosy, nisko porowate) więc mogę się nacieszyć kręconymi tylko parę godzin.

Dziękuję. :)

Kładziesz się spać z mokrymi włosami? To bardzo szkodzi włosom, bo są wówczas bardziej narażone na uszkodzenie. Podobnie nie powinno się rozczesywać mokrych włosów. 

Też tak kiedyś próbowałam, ale u mnie są wtedy bardziej pogięte, niż falowane.  Podobnie zebranie ich w kok. 

Pomijam już, że zawsze lubię mieć świeże włosy, i myję je przed każdym wyjściem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hippie napisał:

Moje włosy jakoś nie cierpią a robię to odkąd pamiętam. Każda fryzjerka mi mówi, że mam zdrowe włosy.

Nie rozczesuję ich jak są mokre, zaplatałam po prostu w warkocza. 

A mówisz o tych fryzjerkach po zawodówkach, które na włosach znają się tyle, co świnia na gwiazdach? :)

Mam nadzieję, że nikogo tym stwierdzeniem nie urażę, aczkolwiek rzadko trafia się na dobrego fryzjera.

Polecam Ci kanał https://www.youtube.com/channel/UC9d_YMBa-jGetCazqGUAQhQ

I dołączenie do grupy na fb- WŁOSOMANIACZKI.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chandler

Jak robiłem postacie w grach to z podobnymi włosami do Twoich - tych z kapelusikiem, takie kręcone a najlepiej jasno białe to w ogóle super :D 

Mniej więcej taki kolor mam na myśli:

c8e720f5e4158a5eaa4495df6ccd63e9.jpg

 

A Ty @Hippie

Trochę dłuższe jeszcze i będzie git super majonez jak dla mnie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Jak nie obcinałam od dziecka to miałam do pasa. W wieku 12 lat obcięłam pierwszy raz.

Teraz zapuszczam już 2 rok od momentu kiedy 4 lata temu obcięłam po raz kolejny (miałam krótkiego boba)

Chcę mieć przynajmniej do pasa. Nie pogardzę też dłuższymi. :P  

28 minut temu, Cuba Libre napisał:

A mówisz o tych fryzjerkach po zawodówkach, które na włosach znają się tyle, co świnia na gwiazdach?

Nie wiem po czym były, bo ich o to nie pytałam...nie wiem w ogóle czy to dobry wyznacznik. to że ktoś jest po zawodówce nie musi oznaczać od razu, że jest nic nie warty i nie zna się na swojej dziedzinie, więc uważałabym z takimi stwierdzeniami. ;) 

Te u których byłam raczej znały się na rzeczy. Jak mi tak ze 4 fryzjerki powiedziały, to raczej coś w tym jest. po za tym sama wiem doskonale w jakim stanie mam włosy. ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cuba Libre napisał:

Tak. Takie male, bo z jednego sympozjum.

Ogólnie także chciałabym mięć włosy kręcone. Czasami kręcę sobie na papiloty. Tak jest najbezpieczniej. Ogólnie jednak mam proste. 

 

https://zapodaj.net/345ba4692075e.jpg.html

Zapytałam, bo nie byłam pewna czy takie masz czy takie chcesz mieć. Piękne *_*

45 minut temu, Cuba Libre napisał:

Podobnie nie powinno się rozczesywać mokrych włosów. 

 Podobnie zebranie ich w kok. 

Kurde, tyle lat w nieświadomości ?

36 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Chandler

Jak robiłem postacie w grach to z podobnymi włosami do Twoich - tych z kapelusikiem, takie kręcone a najlepiej jasno białe to w ogóle super :D 

 

Koki są kultowe! 

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

Masz złe pojęcie o tym... śle masz do tego prawo. 

Nie prowokuj, nie chce dostać bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.