Skocz do zawartości

Atak na Panią Magdalenę Ogórek


Normalny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zapowiadała jedna z partii na lewo od sceny politycznej - "Przemoc wobec kobiet powinna być elementem wspólnego programu opozycji".

Słowa słowami a życie życiem. I chyba już kobiety dzielą kobiety na te kobiece-nowoczesne i kobiece-zaściankowe.

 

Wczoraj po wyjściu ze studia TVP Pani Magdalena została przywitana i pożegnana przez grupkę ... właśnie kogo? Obrońców i obrończyń kobiet, które wobec innej kobiety używają słów "spieprzaj kłamliwa babo obrzydliwa"?

 

"Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają film" - tak sprawę opisała sama Magdalena Ogórek. https://wiadomosci.wp.pl/atak-na-magdalene-ogorek-przed-siedziba-tvp-info-policja-komentuje-6345470045685377a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nimi się nie rozmawia bo to bez sensu. Ich się ignoruje.

 

Ja raz próbowałem dyskutować z feministkami na jednym z ich portali. Takiego odwracania kota ogonem, tylu inwektyw i wulgaryzmów to nie słyszałem nawet wśród sebiksów osiedlowych.

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To są ludzie którzy nienawidzą pisu, kościoła i wszystkiego co związane z szeroko pojętym konserwatyzmem, . Generalnie łatwo takie osoby zmanipulować. Tworzą się grupki wzajemnej adoracji i potem wychodzi taka patologia, j.w 

 W zasadzie wystarczyłby psychoterapeuta i leczenie psychotropami. Albo "kołek osinowy"

( dla Panów również )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego jak bardzo nisko oceniam osobę kandydującą z ramienia postkomunistycznej SLD na prezydenta, przechrzczoną na prawicową dziennikarkę, potępiam wszelkie tego typu ataki fizyczne i słowne. Mam nadzieję, że winni zostaną zidentyfikowani i przykładnie ukarani.

 

Uważam, że winę za tego typu incydenty ponoszą politycy, którzy od wielu lat systematycznie podkręcają temperaturę sporów politycznych.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ci "aktywiści" to nie są takimi aktywistami do wynajęcia na zlecenie. Kto normalny w piątek czy sobotę wieczorem idzie pod gmach telewizji i atakuje dziennikarkę bo akurat coś tam się nie spodobało. A gdzie są ci lewicowcy od potępiania mowy nienawiści? Wszak tutaj mamy nie tylko mowę nienawiści ale i czyny nienawiści - no nie ładnie, nie ładnie. Czyżby stosowali podwójne standardy? Coraz ciekawiej.
 

Edytowane przez samotny_wilk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, samotny_wilk napisał:

 Kto normalny w sobotę idzie pod gmach telewizji i atakuje dziennikarkę bo akurat coś tam się nie spodobało.

Robią to ludzie skażeni jakąś ideologią. Łatwo zmanipulować człowieka wystarczy dać mu poczucie przynależności do jakiejś grupy, dać mu wroga i zracjonalizować jego problemy. 

 

Jeśli chcesz manipulować człowiekiem to wystarczy, że przekonasz go, że jego problemy są problemami społecznymi.

 

No, ale tak - wielu tych aktywistów to są ludzie, którzy mają partykularne interesy w takich szopkach. Niedługo wybory - chcą być rozpoznawalni, chcą mieć miejsca na listach etc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak na orzeźwiej te padaki dostałyby kilka strzałów gumowymi kulkami w dupe to moment by im się odechciało. 

I tak jak któryś z kolegów wyżej napisał, pewnie kilka tygodni temu uczestniczyli w marszu przeciwko nienawiści.

 

Jestem ciekawy co się będzie działo na wyborach. ,,Wiosna" idzie, Złodzieje z PO i ich ziomki z Nowoczesnej vs socjalpis.

 

Kurwa. Marzę o tym, żeby w tym kraju zapanowała dyktatura. Ktoś taki mógłby dojść do władzy jak Putin. 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z niewielu obejrzałem pogram prowadzony przez panią Ogórek. Stronniczość to mało powiedziane, Wszystko po jedynie słusznej lini partii. Jest to bardzo irytujące, bo przecież utrzymywane z naszych podatków.

Ale to co robili Ci ludzie, to kompletnie poniżej krytyki. Tak nie można szanujmy się.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/palikot-wulgarnie-o-ogorek-to-nie-powinno-sie-wydarzyc-6345463079639169a

 

....

No cóż polityka zeszła do rynsztoka, całość wygląda na przeprowadzoną w sposób zorganizowany. Komuś to na rękę, albo to element wywierania presji.

Jak by nie patrzeć polityka robi się coraz bardziej brutalna, wulgarna i zaczyna polegać na zbieraniu haków na opozycję, robi to każda z stron. Jedni coś wyciągną ...zaraz jest odpowiedź z drugiej strony. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne, wystarczy małą grupa osób, zadyma, i dodanie komentarza, że tak myśli połowa społeczeństwa. Czemu smutne? Tych ustawek było już tyle, są co raz mniej finezyjne, a ludzie nadal to łykają. Czy coś się zmieni, nie sądzę, możliwa jest tylko co raz większa eskalacja, bo społeczeństwo będzie w tym cyrku uczestniczyć do końca, wierząc przekazom z 'wolnych' mediów i 'autorytetom'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2019 o 16:17, ElChico napisał:

Niezależnie od tego jak bardzo nisko oceniam osobę kandydującą z ramienia postkomunistycznej SLD na prezydenta, przechrzczoną na prawicową dziennikarkę, potępiam wszelkie tego typu ataki fizyczne i słowne. Mam nadzieję, że winni zostaną zidentyfikowani i przykładnie ukarani.

Oczywiście, pani Ogórek to koniunkturalistka. Ale ma dwie zalety. Jest śliczna ? Poza tym, nie słyszałem nigdy, aby była wulgarna czy agresywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony dobrze, że protestują. Nie obchodzi mnie, co mówi się w TVN czy TV Republika, bo to komercyjne stacje, natomiast nadawca publiczny TVP jest utrzymywany przez wszystkich obywateli, mających różne poglądy. Irytuje mnie zmasowana propaganda, jaką uprawia się za obecnej władzy w tej telewizorni. Praktycznie nie ma tam miejsca na poglądy liberalne, a jeśli ktoś już dostaje szansę, by je wyrazić, zostaje od razu boleśnie skrytykowany. Dziennikarz nie może być apostołem "jedynych słusznych" poglądów - nawet jeśli duża część społeczeństwa uważa, że te są najsłuszniejsze. Powinien przedstawiać rzeczywistość neutralnie: są takie głosy, są takie głosy i są jeszcze takie. Coś na zasadzie "my pokazujemy Państwu różne sposoby myślenia, a Państwo - jako ludzie inteligentni - wyciągają sobie wnioski".

Natomiast to, co wydarzyło się pod TVP jest zwykłą podłością. Gdybym sam protestował, z pewnością nie naruszyłbym jej własności, nie zniżał się do poziomu rynsztoka. Wypunktowałbym jej manipulacje z anteny i na nich oparł swój protest. Prawda zawsze najbardziej boli. Doskonale widać to, gdy w trakcie np. "Porannej rozmowy" w RMF FM prowadzący przypomina politykowi/polityczce ich dawne wypowiedzi, niejednokrotnie sprzeczne z obecnymi działaniami.

Edytowane przez wolnystrzelec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.