Skocz do zawartości

Dorota Wellman obraża starszych mężczyzn za związki z młodszymi kobietami


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Patton napisał:

Panowie klasyka gatunku w wykonaniu Doroty Wellman.

Nihili novi sub sole.

Swego czasu p. Wellman wypowiedziała się na temat p. Michalkiewicza stwierdzając, ze "wybatożyłaby mu jego tłuste, prawicowe dupsko"

 

Michalkiewicz odpowiedział na to tak:

 

"Ja się nie obawiam. W wypowiedzi Pani redaktor Wellman była pewna dwuznaczność. Zastanawiam się, czy pod pretekstem chęci skarcenia mnie, Pani Wellman nie stręczyła mi się z jakimiś perwersjami.

Jeśli tak by miało być, to chciałbym przeciąć tę wątpliwość taką deklaracją, że Panią redaktor Wellman uszanowałbym nawet po wieloletnim pobycie na bezludnej wyspie."

Edytowane przez Bonzo
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mundrości" tej Pani opublikował również inny portal:

 

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,127763,24407005,mlode-posladki-wazniejsze-niz-milosc.html

 

Pani redaktor pisze, że śmieszą ją mężczyźni, którzy zmieniają żony na młodszy model.

 

Mnie z kolei śmieszą zapuszczone kobiety, które się dziwią, że są zmieniane na młodszy model...

Z tego wpisu przebija ból dupki wobec młodszych, bardziej urodziwych panien, które mają duże możliwości wyboru na rynku matrymonialnym. Niektórym nie chce się o siebie zadbać i lepiej wylać pomyje na okropnych facetów, którzy myślą tylko rozporkiem. 

 

Poza tym to nasze kochane panie dają pierwsze nogi za pas, gdy tylko facetowi się noga powinie w interesach czy pracy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.