Skocz do zawartości

Freebleeding czyli co jeszcze wymyślą panie feministki.


jaro670

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Na zachodzie przyszedł czas na dziwną modę czyli freeblleding czyli swobodne krwawienie cytując WP kobieta :    Freebleeding to pomysł dla większości z nas szokujący – chodzi o przechodzenie menstruacji bez jakiejkolwiek ochrony, czyli mówiąc po polsku, krwawiąc swobodnie. 

Cały artykuł :    https://kobieta.wp.pl/koniec-z-tabu-miesiaczki-czerwone-plamy-moga-byc-powodem-do-dumy-6102720029701249a 

 

Ciekawe co jeszcze  panie wymyślą, ja ze swojej strony proponuję free shiting czyli jak najdzie potrzeba to walimy w pory i po kłopocie. Jak szaleć to szaleć. 

Uwaga : nie czytać podczas jedzenia.

 

 

Edytowane przez jaro670
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Jestem obiema rękami za tym freebleedingiem. Dlaczego? Liczę na duży ostracyzm społeczny od normalnych ludzi. Będzie od panienek jebało na 100m, będą chodzić upieprzone krwią, nie będą ich nigdzie wpuszczać bo będą brudzić wszystko siadając na meblach. Ten kretyński ruch tak szybko zostanie zgnojony, że aż się nie mogę doczekać. 

@Morfeusz Racja. To już ostatnia prosta. Od dobrobytu i osiągnięć technicznych ludziom po prostu się popierdoliło we łbie. Z nudów.

Kiran Gandhi - zresztą czego się spodziewać po "unowocześnionej" hindusce-feministce. Prawie wszyscy w Indiach kąpią się w zupie z trupów i srają na ulice. To i tak duże osiągnięcie, że miała spodnie na sobie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleofas napisał:

Dzisiaj zakupię kilka puszek fasolki

Czy aby nie jest to inspiracja Jurnym Stefanem, który rzekomo miał żądać fasolki po bretońsku przy okazji swoich igraszek z paniami lekkich obyczajów?

 

@jaro670 z rok temu widziałem (i już "nieodzobaczę") jakiś artykuł o dziewczynie chyba z USA, która przestała golić się pod pachami, przestała golić nogi i wszystko to co kobiety zazwyczaj golą, mało tego wrzuca w związku z tym zdjęcia na instagram. Niby jest to manifest, że koniec ucisku kobiet, że muszą się golić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, samotny_wilk said:

z rok temu widziałem (i już "nieodzobaczę") jakiś artykuł o dziewczynie chyba z USA, która przestała golić się pod pachami, przestała golić nogi i wszystko to co kobiety zazwyczaj golą, mało tego wrzuca w związku z tym zdjęcia na instagram. Niby jest to manifest, że koniec ucisku kobiet, że muszą się golić.

Zawsze mi się wydawało, że kobiety mówią, że robią to dla siebie. Ale może mi się tylko wydawało, że to słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2019 o 17:39, jaro670 napisał:

Czołem. Na zachodzie przyszedł czas na dziwną modę czyli freeblleding czyli swobodne krwawienie cytując WP kobieta :    Freebleeding to pomysł dla większości z nas szokujący – chodzi o przechodzenie menstruacji bez jakiejkolwiek ochrony, czyli mówiąc po polsku, krwawiąc swobodnie. 

Cały artykuł :    https://kobieta.wp.pl/koniec-z-tabu-miesiaczki-czerwone-plamy-moga-byc-powodem-do-dumy-6102720029701249a 

 

Ciekawe co jeszcze  panie wymyślą, ja ze swojej strony proponuję free shiting czyli jak najdzie potrzeba to walimy w pory i po kłopocie. Jak szaleć to szaleć. 

Uwaga : nie czytać podczas jedzenia.

 

 

 

 

Problem nie polega na tym, że ktoś będzie chodził z plamą na spodniach, bo to ani moje spodnie ani moja plama, ale tu sprawa dotyczy naszych umysłów. Innymi słowy, mamy myśleć i czuć, że to takie wspaniałe.

 

Skoro jest przyzwolenie na obnażanie swojej biologiczności, to jak rozumiem nie ma nic złego w widocznym wzwodzie lub białych plamach - no bo od kiedy decydujemy czy nas coś podnieci jadąc autobusem czy nie. Nie mamy na to wpływu, należy być dumnym ze swojej seksualności wzorem kobiet. A zaraz, my nie możemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.