Skocz do zawartości

Aquapark Wrocław otworzył nową strefę tylko dla kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pisze w dobrym wątku, ale tutaj to chyba najbardziej ten temat będzie pasował.

Sprawdzałem co nowego na wykopie i natrafiłem na to:

https://www.wykop.pl/link/4780863/aquapark-wroclaw-pod-koniec-grudnia-otworzyl-nowa-strefe-tylko-dla-kobiet/

 

Ciekawe co wydarzy się za pół roku, albo po wyborach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ja widziałem podobny zabieg tylko, że z siłownią w centrum miasta. Nagle był wielki bum chętnych "fitnesek" a po dwóch  latach siłownia przestała  prosperować bo nie było klientek. :)

 

Mało tego wiele młodych dziewcząt wolało chodzić do siłowni gdzie była zdominowana przez mężczyzn, pomimo tego że sprzęt był mocno przechodzony użytkowaniem. A w siłowni "tylko dla pań" sprzęt był nowiuteńki aż pozazdrościłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LiderMen napisał:

Już ja widziałem podobny zabieg tylko, że z siłownią w centrum miasta. Nagle był wielki bum chętnych "fitnesek" a po dwóch  latach siłownia przestała  prosperować bo nie było klientek. :)

 

Mało tego wiele młodych dziewcząt wolało chodzić do siłowni gdzie była zdominowana przez mężczyzn, pomimo tego że sprzęt był mocno przechodzony użytkowaniem. A w siłowni "tylko dla pań" sprzęt był nowiuteńki aż pozazdrościłem. 

 

Dlatego, że baby w zdecydowanej większości chodzą na siłkę czy na sporty walki po to żeby poznać silnego samca, a nie po to żeby ćwiczyć, choć zdarzają się takie jednostki. 

 

Mam podejście do tego tematu jak brat @dobryziomek.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w jednym z lokali miejskich gość prowadził siłownię. Siłownia była koedukacyjna natomiast sauna: 3 dni w tygodniu były dla panów,3 dla pań, niedziela wspólna. Niestety była prawie pusta w dni kobieca, natomiast zdarzało się że panie nachodziły saunę w dni męskie. Bo przecież nic się nie stanie. W końcu chcieli zrobić wspólne dni tylko. No i się okazało, że nie można zrobić wspólnych dni wszystkich bo był kwik lokalnych feministek(powiązanych z antifą i jednym z lokalnych posłów PO). Więc właściciel siłowni zamknął w ogóle saunę i zrobił tam stoisko "z suplami". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u mnie na sekcję bokserską chodzą 3 kobiety z czego 1 to bym bardziej chłopakiem nazwał i zgadnijcie które z nich najwięcej trenują lub chociaż się przykładają ?.

 

Oczywiście koleżanka typowo męskiego charakteru nie zakłada leginsow i nie boi się upocić rywalizuje jak równy z równym bym rzekł.

A tamte 2 panie leginsy podciagniete prawie po same cycki. ?.

I tylko w lusterko po każdym ćwiczeniu.

I przy rozciaganiu czy ktoś nie patrzy na ich tyłek.

Ego sobie podbijać takim czymś...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.