Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Proszę o usunięcie konta wraz ze wszystkimi treściami jakie tu zamieściłem. Na ile to koreluje z regulaminem.

Bez zbędnych dram i dyskusji - nie odpowiada mi sposob w jaki traktuje się tu ludzi - jak małe dzieci - bany, kary za duperele itd, oraz dowolność interpretacji. Ostatni ban na 2 dni dostalem za jedno zdanie, z adnotacją " zbyt długi cytat".

Pozdrawiam chlopakpw ktorzy tu piszą interesujace rzeczy.

• Smutny 4

Przykro mi że odchodzisz, wniosłeś duży wkład w forum. Dziękuję że z nami byłeś, i życzę powodzenia w życiu.

Niestety, przestrzeganie zasad jest bezwzględnie konieczne. Jeśli byśmy nie dawali warnów, byłaby tu kafeteria albo inny ściek, pełen bluzgów, nieczytelnych wpisów (z powodu błędów) itd.

Sprawa z cytatami wygląda tak, że od lat powtarzamy - cytować można ale tylko kawałek i nie pod bezpośrednią wypowiedzią, ponieważ utrudnia to lekturę. Dwa dni dostałeś ode mnie, a automat dał 10 dni, ponieważ było to Twoje 7 ostrzeżenie. Zmniejszyłem Ci wymiar kary osobiście.

Gdybym ja i Modzi nie reagowali, byłby tu syf. Trzeba się dostosować i zapamiętać kilka zasad. Inni dają radę, Ty albo nie chciałeś, albo być może uważałeś, że należy Ci się jakieś specjalne traktowanie? Nie wiem. 

Ja też dostałem warna, ludzie rozumieją że tak trzeba, że nie da się utrzymać tysięcy ludzi w jednej strukturze bez warnów. Przyjmuje się na klatę i żyje się dalej, to kilka godzin czy dzień bez forum to nie tragedia.

Tak czy siak pozdrawiam i życzę powodzenia, trzymaj się.

• Like 6

Takie rzeczy "bez zbędnych dram i dyskusji" to załatwia się przez mod skrzynkę, zamiast zakładać wątek. 

• Like 3
  • Dzięki 1

Beka z typa. W życiu realnym też taki obrażalski jest? Czy w pracy zawodowej mówi do szefa: 

- nie szefie to jakieś duperele, nie podoba mi się to, nie zrobię tego.

Kolejna dziewczyna. Nie ujmując nic kobietom.

Regulamin jest powszechnie dostępny, możesz zobaczyć co za co grozi. Ja sam dostałem pare razy blokadę, ale to dlatego, że nie przestrzegałem regulaminu i jakoś wątów z tego powodu nie robię. A to że jest surowy - to dobrze. Administracja może w ten sposób porządek utrzymać. 

@zuckerfrei to był AR2DI2 - pochopnie wnioski wyciągasz

• Zdziwiony 1

1 minute ago, azagoth said:

to był AR2DI2 - pochopnie wnioski wyciągasz

Nic nie rozumiem.

1 minutę temu, azagoth napisał:

to był AR2DI2 - pochopnie wnioski wyciągasz

Jak dla mnie coś tu śmierdzi! To ma jakieś drugie dno.....

• Like 2

A podobno nie można samodzielnie zmienić nicka?

Napisano (edytowany)

@zuckerfrei Trudno byłoby mi napisać o AR2DI2, że to "kolejna dziewczyna". Jeden z rozsądniejszych ludzi na forum.

Nawiasem mówiąc, mnie również niejednokrotnie zaskakują decyzje moderujących ale to nie moje poletko. 

Edytowano przez azagoth

Pokaz mi w tym temacie @ar2di2 bo go nie widzę?  Nic nie kumam. Co ma do tematu @ar2di2? 

@zuckerfrei po usunięciu konta, nick zmienia się na "deleteduserXX". 

• Like 1

User, który poprosił o usunięcie konta (czyli @deleteduser24 ) to było niegdyś konto AR2DI2 - zmieniono mu tylko nazwę na potrzeby usunięcia. 

Za szybko wyciągnąłeś wnioski po prostu.

Napisano (edytowany)

Aaaaa, czyli coś się stało. I są jakieś decyzje. A to przepraszam, bo android dużo tu pozytywnej treści zostawił. 

Myślałem, że to jakiś nowy user. 

Edytowano przez zuckerfrei
  • Like 2

4 godziny temu, deleteduser24 napisał:

Pozdrawiam chlopakpw ktorzy tu piszą interesujace rzeczy

Dzieki Ar2Di2 za wkład, pozdrawiam i sukcesów!

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Myślałem, że to jakiś nowy user. 

Mający 5992 punktów reputacji :) Taaaa

18 minut temu, Rexer napisał:

A to że jest surowy - to dobrze. Administracja może w ten sposób porządek utrzymać. 

Nie jest bardzo surowy, na innych forach wylatuje się bardzo szybko. Sprawdzone na własnej skórze. Dzięki trzymaniu się zasad, mamy miło, bez błędów, da się czytać i jest to po prostu miłe miejsce.

14 minut temu, azagoth napisał:

Nawiasem mówiąc, mnie również niejednokrotnie zaskakują decyzje moderujących ale to nie moje poletko. 

Mam nadzieję że rozumiesz, że kilku modów na tysiące ludzi + bezustanne świństwa hejterów (tego nie widzicie, jest kasowane, ukrywane itd.) to naprawdę ciężka praca. Nikt za darmo i za niewinność nie dostaje warna, można się też odwołać jak już ktoś bardzo się czuje skrzywdzony.

• Like 3

Ja tydzień dostałem blokady za zbyt obszerny cytat. Wziąłem na klatę decyzję. 7 dni zleciało i byłem znów na forum. 

@Still na iPhone nie widać punktów na niebieskim tle widać jakaś plamę. Jak piszę, że nieskumałem to, kurwa nie skumałem. Żebyś taki detektyw był do ex swojej. Nie do mnie. 

• Like 2

Strasznie obrażalski brat android. Szkoda bo dużo merytorycznego wkładu wniósł na forum i lubiłem go czytać.

Może kiedyś wróci jako nowy user, a tymczasem dzięki za wkład i powodzenia.

Marek jak to Marek. Bywa bezwzględny jak i wyrozumiały. Ostatni przypadek z błędem w tytule. Darował mi, choć mógł zareagować inaczej.

• Like 1

Osobiście w dużej mierze popierałem wizje tego użytkownika na różne tematy.

Bardzo szkoda, posty AR2DI2 wniosły ilościowo i merytorycznie bardzo wiele dla ogółu forum i tego głosu będzie tu na pewno brakować.

Szkoda. Powodzenia i wszystkiego dobrego, cokolwiek planujesz :)

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Żebyś taki detektyw był do ex swojej.

Jak ty mi teraz zaimponowałeś;) Słyszałem podobne teksty od kobiet z którymi się spotykałem...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.