Skocz do zawartości

Youtuberka robi szit-test


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia :)

Odsyłam do momentu dokładnie 8:23

Z tego co się orientuję to są parą,jednak zachowanie z 8:23 jest dla mnie karygodne i ja na miejscu tego Pana nie był bym tak "tolerancyjny"

Poprosił bym żeby powtórzyła jeszcze raz,bo chcę się upewnić co widziałem.Gdyby powiedziała że nie pokaże(foch itd) to ja pokazał bym drzwi wyjściowe.Jak by jednak pokazała to byłbym bardzo tak grzecznie ujmując niekulturalny :) 

Jak wy byście zareagowali na taki szit-test?

 

 

Edytowane przez Maninblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego pokazywania! Droga Pani lansuje się dekoltem i już gwiazdorzenie, heh. Ja na pewno nie śmiałbym się głupkowato jak ten Pan, tylko szybko bym zareagował. Poważną mina i na spokojnie powiedział, że nie życzę sobie takiego pokazywania. Jeżeli Pani dalej nie dawałaby za wygraną, to bym odszedł i bez zbędnej dyskusji, urwanie kontaktu. Musi przeprosić za takie zachowanie. Jeżeli ktoś nie wyznacza granic, będzie nocnikiem, a ludzie będą go tak traktować, bo sobie pozwala :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem jego siostra? Już nie róbcie dramy. Gorsze rzeczy się rodzeństwu robiło. ? 

 

E: Nawet jak nie są rodzeństwem, to i tak nic wielkiego moim zadaniem się nie stało.

Edytowane przez Mortyy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amnesia Haze napisał:

Uważam, że w tym przypadku odrobinę przesadzacie. 

Ktoś pokazuje ci środkowy palec (dziewczyna,koleżanka,siostra) i mam być wyrozumiały i się z tego śmiać?

Trzymaj tak dalej to ta przysłowiowa żaba się ugotuje nawet tego nie zauważysz.Szpileczka została wbita,jedna mała,później duża,a na koniec robisz pod siebie,no ale co z tego ... "przesadzamy"

Edytowane przez Maninblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nieprzysiadalny napisał:

faker ewidentnie pokazany dla jajec

Nigdy nie rozumiałem fenomenu pokazywania obraźliwych gestów bądź obrażania się dla jajec. Ale może faktycznie mam kija w dupie? Chyba nie. Znajomy pisywał z pewną dziewczyną (może to nawet był związek), która to w messengerowe komunikaty wplątywała epitety typu "weź debilu żenujesz mnie", "po jajco głupku" itp. Kolega również stwierdził, tak jak  @Nieprzysiadalny że my (on i ona) to tak lubimy sobie pocisnąć hehe. Tylko, że stawiam dolary przeciwko orzechom, że to panna zapoczątkowała ten trend, bowiem mając świadomość chodliwości siebie na rynku, mogła pozwolić sobie na różne przytyki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nieprzysiadalny

Nie, to nie jest śmieszne. Znam kulturalne i potrafiące się zachowywać dziewczyny do tego są skromne. To zupełnie inny poziom. Jakby laska w związku do mnie brzydko się oddzywała i nie potrafiła zachować to sam bym powiedział spierdalaj. Nie wspominając o tym, że raczej bym się nie związał jakby była "nie wychowana". Zarówno youtuber jak i ta dziewczyna to buraki umysłowe. Jednak to nie chłopak tutaj pokazuje gest faka (nie wspominając, że publicznie). Robią tak dzieci w podstawówce i właśnie burackie laski. Też i feministki bardzo umiłowały ten gest co widać na manifestacjach. Pamiętam jak kiedyś "koleżanka" mi pokazała środkowy palec niby w żartach za jakąś pierdołę. Nie wiem na ile feministka (chociaż nie kryje się ze swoimi poglądami) ale bardzo to było niesmaczne. Pomyślałem sobie tylko tyle, że jest pierdolnięta i sobie za dużo pozwala. Oczywiście wypomniałem i rzuciłem jakąś kontre. Wszystko idzie w tym kierunku, że przyzwala się na coraz większą wulgaryzacje kobiet w kulturze. Do tego przyzwyczaja się młodych chłopaków do takich zachowań. Niedługo nie zauważymy różnicy między subtelną i uległą dziewczyną a wulgarnym dresem spod osiedlowego bloku. Tak jestem jeszcze z czasów przed internetowych i lewackiego mass media.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Ksanti said:

Niedługo nie zauważymy różnicy między subtelną i uległą dziewczyną a wulgarnym dresem spod osiedlowego bloku. Tak jestem jeszcze z czasów przed internetowych i lewackiego mass media.

W Szwecji w tzw. dobrych miejscówkach istnieje większe prawdopodobieństwo dostania strzała od kobiety niż od faceta. Poza tym kobiety też są bardziej chamskie i wulgarne.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nieprzysiadalny napisał:

 faker ewidentnie pokazany dla jajec a wy już wyciągacie nie wiadomo jakie wnioski :D

No po prostu trzymam się mocno krzesła czytając to...

Jak ci napluje w twarz to powiedz że deszcz pada albo Pani powie publicznie że masz małego i w sumie to będzie zabawne dla Ciebie i pokiwasz głową z akceptacją.

Trochę godności chłopie.

 

Gdyby ten Fuck był na żarty to powinna się inaczej zachować (pomijając że to jest prymitywne,a tym bardziej że Pani uznaje się za damę-artystkę)

Czy naprawdę uważacie że kobieta która szanuje faceta by się tak zachowała??? Odpowiedź jest jest jedna!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy obecnie przepis na sukces = szczucie cycem plus głupkowaty temat "rozluźniający" umysły widzów. 
Każda atrakcyjna kobieta nie może powstrzymać tej dzikości ze swojej głębi, ażeby nie testować samców w jakikolwiek sposób. Czy przez złośliwości, ataki personalne, emocjonalne, czy nawet awantury z kosmosu wyciągnięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.