Skocz do zawartości

Program partii Roberta Biedronia - Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście program partii Roberta Biedronia "Wiosna"?

Dużo populizmu i bajek pod ped*łów, lesby, LGBT i inną mocno liberalną część lewicy.

Ciekawe skąd nagle tyle prądu będzie brał po zamknięciu wszystkich kopalń? Może będziemy kupować od Niemców albo będzie "pedałował" i dynama napędzał. ;)

 

idzie_wiosna_2019-02-04_10-40-41.jpg

Platforma już czuje odpływ części elektoratu i tworzy kolację z każdym, żeby tylko utrzymać się u władzy. Wezwali Millera, Marcinkiewicza, i kogo tylko mogą, w tym komunistów. Do tych nowych koalicji, typu Koalicja obywatelska, Koalicja europejska, niedługo zapewne Koalicja dla każdego i inne... ;-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniążki z Zachodu już płyną szerokim strumieniem na kolejną wolnościową partie :P 

 

15 minut temu, Morfeusz napisał:

Platforma już czuje odpływ części elektoratu i tworzy kolację z każdym, żeby tylko utrzymać się u władzy. 

PO nie jest u władzy. A cała reszta to cyrk dla gojów :) Te waśnie między partiami mają wywołać określoną sytuacje :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowa partia - KURWA

Konserwatywna Unia Realizacji Wszelkich Ambicji.

 

Wiosna Biedronia, lato Muminków, zima stulecia i nawet ruski miesiąc.

Program p. Biedronia jest prosty - zrobić z dupy jesień średniowiecza.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego pod słońcem.

8290046b2b21d0a5f05112f41541df91.png

 

Natomiast co do sytuacji, w której trzy partie .N, Wiosna, Razem będą walczyć o ten sam elektorat po PO, to jedynym wygranym będzie PiS, a głównym przegranym - podatnicy.

 

Myśl ulotna - może właśnie o to chodzi, by usprawiedliwić zdobycie przez PiS większości konstytucyjnej w wyborach parlamentarnych? Wejście bratnich wojsk amerykańskich w ilościach hurtowych, "reparacje" i reprywatyzacje majątku zmarłych bezpotomnie Eskimosów, wieczna przyjaźń z Ukrainą plus kontyngent uchodźców, kolejny OFE pod nową nazwą, a wszystko to wpisane w konstytutę (bo to już będzie konstytuta, a nie konstytucja).

 

I jak już będziemy piszczeć za sześć lat, pojawi się Biedroń, cały na biało (wtedy byliśmy rozbici, ale teraz wygramy) z Ogórkiem. Tworzenie problemu - drenaż - kryzys - zaproponowanie gotowego rozwiązania. Karuzela.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Populista z gatunku najgorszych i totalny lewak, zmusiłem się w niedzielę do obejrzenia odrobiny tego cyrku. Taka palikociarnia w bardziej "wytwornym" wydaniu. W jego otoczeniu zresztą sporo mord od Palikota, paru miałem średnią przyjemność dawno poznać, stali w drugim rządku za wodzem : ) PS. Z tymi kopalniami to opada wszystko, nie tylko ręce. Pan B. nie słyszał o czymś takim jak bilans energetyczny kraju. Z drugiej strony, Kaczor pewnie zaciera ręce - trochę urwie platfusom, trochę czerwonym : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo bym coś wkleił by uzasadnić swój pogląd - było - było bo zniknęło  takie "rozliczenie" co pan Biedroń obiecywał kandydując na prezydenta Słupska, a co zostało zrealizowane. Obietnice były chojne...i nimi pozostały, za to Słupsk ma na pamiątkę dość duży dług...

Ale cóż począć... projekt Nowoczesnej z panem Petru mówiąc delikatnie - to niewypał, nie trzeba było ich kompromitować, zrobili to sami.

Projekt KOD z panem Kijowskim ...też nie wypalił.... Ale mają asa w rękawie, zobaczymy, na czym ten projekt się "wyjebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojkr napisał:

Szkoda bo bym coś wkleił by uzasadnić swój pogląd - było - było bo zniknęło  takie "rozliczenie" co pan Biedroń obiecywał kandydując na prezydenta Słupska, a co zostało zrealizowane. Obietnice były chojne...i nimi pozostały, za to Słupsk ma na pamiątkę dość duży dług...

Z twittera Piotra Mullera (słupski poseł PiS):

 

1.Obniżenie cen biletów – NIEZREALIZOWANE
2.Zapewnienie miejsc w żłobkach – NIEZREALIZOWANE
3.Likwidacja Straży Miejskiej – NIEZREALIZOWANE
4.Program rowerów miejskich – NIEZREALIZOWANE
5.Dokończenie budowy Parku Wodnego – NIEZREALIZOWANE
6.. Instytut Zielonej Energii – NIEZREALIZOWANE
7.Darmowy Internet – NIEZREALIZOWANE
8.Karta Słupszczanina – NIEZREALIZOWANE
9.Ściągnięcie dużych inwestorów – NIEZREALIZOWANE 
10.Budowa rozbudowanego sytemu ścieżek rowerowych – NIEZREALIZOWANE

 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Populista z gatunku najgorszych i totalny lewak, zmusiłem się w niedzielę do obejrzenia odrobiny tego cyrku. 

Musiałem wyłączyć po kilkunastu minutach. Bzdury które tam wygłaszał to jedno, ale jeszcze gorsze były te jego wrzaski. Po każdym zdaniu wykrzyknik! Rozumiem, że to wiec polityczny, ale mógłby jednak nie drzeć mordy przez cały czas.

Wiadomo, że na pewno na niego nie zagłosuję, ale...i tak jestem trochę rozczarowany poziomem tej jego imprezy.

Kaczyński jest silny słabością opozycji.

1 godzinę temu, loh-pan napisał:

Jeśli chodzi o Biedronia to zawsze zastanawiam się czy jest aktywem czy pasywem... jak myślicie? 

Stawiałbym na to ostatnie.
 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie średnio interesuje, czy Pan Biedroń lubi Panów, czy może przeżywa satysfakcję erotyczną z nogą od stołu, ale jego populizm dyskwalifikuje. Gdyby w polityce pojawił się homoseksualista że zdrowym programem społeczno - gospodarczym, pierwszy miałby mój głos. A to jest facet, który na swej orientacji chce zrobić karierę. Wartości dodanej w tym jest równe zero.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Serio? Główną siłą waszych argumentów jest to że jest orientacji homoseksualnej? Poziom tych żartów podchodzi pod gimnazja. Przekleństwa i obelgi - to wszystko co macie.

 

Tymczasem ja wierzę w to że ta partia w końcu coś ruszy w tym kraju. Oddzielenie państwa od kościoła - to powinno się wydarzyć kilkadziesiąt lat temu. Jeśli chodzi o kopalnie, to pragnę zauważyć że zamierza on zamykać je stopniowo do 2035 roku, nie od razu. Oczywiście zaraz ktoś z was palnie że zaczniemy energię od Niemców kupować, tymczasem sami pewnie macie Volkswagena lub innego Opla na podjeździe. Polska ma potencjał żeby uzyskać inne źródła energii z źródeł odnawialnych. Nie rusza się kopalń węgla bo wkurzy to sporą część elektoratu, a Biedroń ma ku temu odwagę, tak samo jeśli chodzi o zalegalizowanie aborcji. I cieszę się że jest rosnące zainteresowanie jego partią, na jego poszczególne konwencje w różnych miastach Polski brakuje już miejsc, i oby tak dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24432550,pierwszy-sondaz-z-partia-wiosna-roberta-biedronia-mocne-trzecie.html#s=BoxOpMT

 

Mocne trzecie miejsce w sondażu. Hahha. Serio, po kilku dniach od startu ? Kto stoi za tym słupem ? Jak myślicie ? UE ?

Edytowane przez doler
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Perun82 napisał:

Źródło? Podatek katastralny - w końcu posiadacze ŻYJĄ WŚRÓD LUDZI. 

Dokładnie to może nas zaboleć. Czyli zaboleć zwykłych ciężko pracujących obywateli, którzy swoją pracą, wyrzeczeniami, pomyślunkiem, umiejętnością odłożenia bieżącej konsumpcji na rzecz późniejszej gratyfikacji coś w życiu osiągnęli i do czegoś dążą (nie do MOPSU po zasiłek). Ktoś dorobił się domu a jeszcze gorzej domów czy mieszkań to jest kułakiem i zgniłym kapitalistą - obecna władza ludowa już wie jak z takimi postępować.

 

Jak pracujesz i osiągasz dochód to trzeba ci dołożyć podatek dochodowy.

Jak kupisz sobie samochód z większym silnikiem to dołożą ci duży podatek bo niby ochrona środowiska.

Odłożyłeś sobie pieniądze i wybudowałeś dom to ci dołożą podatek katastralny.

Czekać tylko jak jeszcze wprowadzą bykowe jak za komuny za to, że nie ma się żony i bachorów.

 

Ja nie chcę od Państwa Polskiego żadnych "plusów" - chcę tylko, żeby Państwo Polskie dało mi spokój i nie przeszkadzało, ze wszystkim innym sobie poradzę.

A politycy socjalistyczni to tak w ogóle lubią rządzić się nie swoimi pieniędzmi.

 

W książce "12 życiowych zasad" autorstwa  Jordana Petersona wyczytałem świetną opinię, że socjaliści nie są socjalistami ze względu na to, że troszczą się o los uboższych i słabszych, oni po prostu nienawidzą tych, którzy są majętni.

Edytowane przez samotny_wilk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

Mnie z kolei krew zalewa jak rząd użera się nad błahymi sprawami jak jakieś afery z IPN-em i Izraelem, promuje nepotyzm i ogólną korupcję. Mam dość ciągłego traktowania obywateli jak pozycji w rubryczkach, w kraju w którym więcej jest samobójców niż ofiar wypadków drogowych. Biedroń przynajmniej obiecuje potraktowanie obywatela jak człowieka. I dlatego ma moje poparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to partia-podrzutek, jak możemy podejrzewać koledzy.
Masa taniego populizmu polanego sosem socjalistyczno-marksistowskim.

Jak na osobę, która tak głośno nawołuje do transparentności finansowej w polityce, sam już robi problemy w przypadku sprawy finansowania konwencji w Torwarze. (nie mówiąc o obecnej trasie)
Pelikany łyknęły, jak zwykle i na jesień ma zapewnione wejście.

@sombrero23 akurat w sprawie polityki zagranicznej czy armii nawet nie zaczął tematu - pewnie tu działa efekt "jakoś to będzie"... nie wspominając o tym, jak zamierza swoje postulaty zrealizować i czyim kosztem.

Edytowane przez FranciscoFranco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.