Skocz do zawartości

Program partii Roberta Biedronia - Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem, trochę znajomych gęb w drugim rządku zaobserwowałem : ) Kogo tam nie było: trochę palikociarni, paru wariatów - byłych RAŚ-iowców, mocno w swoim czasie obśmianych na Śląsku, kilku etatowych zjadaczy unijnych grantów na równościowe projekty itp. idiotyzmy, trochę byłych samorządowych pasożytów itp. towarzystwo. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie czytałem te postulaty i obejrzałem parę programów (dez)informacyjnych. Tylko się wnerwiłem, jakieś sfingowane obieranie Ogórka, niby-zabijanie prezydentów miast, "mowa nienawiści" zależna od tego kto mówi, afera za aferą - raz złota raz Srebrna, niekompetentne oszołomy pieprzące od rzeczy mową - trawą, publikowanie wizerunków protestujących (poczułem jak bym obejrzał koreańską TV). Nie mogę już tego. Wracam do swojej diety niskoinformacyjnej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feminazistyczne bzdury lewaka. Program partii Biedronia:

51779307_288120268489168_202993170736847

Pojawił się program Biedronia. Złapałem się za głowę, jak zacząłem to czytać. Ilość feminizmów przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania.

1. Alimenty jak podatki

Zamiast wyeliminować patologię sądów rodzinnych, Biedroń będzie ją pogłębiał. Już teraz zdarza się, że mężczyznom zasądzane są alimenty zdecydowanie powyżej ich możliwości finansowych (nie mówiąc już, że wyższe niż potrzeby dziecka), a niekiedy nawet wyższe niż ich zarobki! Bez rozwiązania tego problemu doprowadzimy do krzywdy mężczyzn, którzy naprawdę nie mają z czego płacić alimentów, a nie ukrywają się z dochodem.

2. Natychmiastowa izolacja

Oznacza to jedno - wystarczy jedno oskarżenie i dowolny mężczyzna mieszkający z kobietą straci mieszkanie lub dom. Pokłóciłeś się z żoną? Cyk, telefon, policja w 5 minut przyjeżdża i tracisz dach nad głową. Żona ma kochanka i chce się ciebie pozbyć? To samo, cyk i jesteś udupiony. I to ma być państwo prawa? Takie praktyki kojarzą mi się ze Związkiem Radzieckim i z wyrzucaniem ludzi z domów pod byle pretekstem (a potem zsyłki na Sybir)

3. Ekonomiczna bzdura roku?

Ciągle pytam skąd wyliczenia, że kobiety zarabiają mniej na tym samym stanowisku? Robert Biedroń racz mi w końcu odpowiedzieć. Nie istnieje coś takiego jak "różnica płac na tym samym stanowisku za tę samą pracę". Jest to średnia różnica, która wynika z kilkudziesięciu różnych czynników. Wszyscy poważni ekonomiści to powiedzą, łącznie z ostatnimi badaniami Uniwersytetu Harvarda. Przestańcie więc powielać ten mit!

Cały program dostępny tutaj. wiosnabiedronia.pl/program Ja z pewnością wiem, na kogo głosować nie będę. Do Nowoczesnej i jej pomysłów rodem z "Procesu Kafki" dołącza Wiosna Biedronia.

facebook.com/meskiglos

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 16:12, Mosze Red napisał:

Jak pokazuje współczesna historia program partii politycznej którejkolwiek, nadaje się jedynie do specyficznego użytku w toalecie ?   

Wszystkich z wyjątkiem jednej - partii Wolność.

Kiedy my w końcu zaczniemy wspierać partie kapitalistyczne mówiące o obniżkach podatków i uproszczeniem biurokracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

 

3. Ekonomiczna bzdura roku?

facebook.com/meskiglos

 

Gdzieś czytałem niezłą obserwację - gdyby rzeczywiście kobiety za tę samą pracę zarabiały mniej, to firmy chętniej zatrudnialyby kobiety, być może pojawiły się firmy zatrudniające wyłącznie kobiety (cięcie kosztów). Tak jednak nie jest. Tzn, że kobiety nie wychodzą taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.