Skocz do zawartości

O co tu chodzi? Czy to lęk przed odrzuceniem?


Rekomendowane odpowiedzi

@klaus.

Zwłaszcza, że u kobiet nie znaleziono żadnej korelacji pomiędzy inteligencją a wyglądem twarzy ^^

Tak się często podpierałeś badaniami, a tymczasem one bezczelnie kopnęły Cię w dupę.

 

https://bigthink.com/elise-bohan/women-have-a-biological-advantage-on-dating-apps

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ancalagon napisał:

@klaus.

Zwłaszcza, że u kobiet nie znaleziono żadnej korelacji pomiędzy inteligencją a wyglądem twarzy ^^

Najwyraźniej badania są słabe. Czemu? Bo wystarczy znaleźć jeden prosty przykład. 90% mężczyzn TRAFNIE oceniłoby inteligencję Joli Rutowicz czy innej podobnej już po wyglądzie. Powtarzam: TRAFNIE. Bez nawet znajomości zachowania.

To jest najlepszy dowód, że te badania nie mają racji bytu w stosunku do kobiet.

I nie chodzi tylko o inteligencję ale i wrażliwość. 

Spójrz na Jane Birkin czy Pamelę Courson.

Posłuchaj 

Jak Ty w ogóle chcesz porównywać bohaterkę tego artykułu do takich klimatów. Przecież ona wyglądem kojarzy się z Disco Polo Light.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90

Ten facet niczego się nie boi.

Po prostu nie daje się nabrać słowom.

Słowa, słowa, słowa, to typowe dla kobiet: mówienie zamiast czynów.

 

Skoro jesteś atrakcyjna, to pewnie mnóstwo średniej jakości białorycerze z mięśniami nieustannie Cię adorują.

Być może przyzwyczaiłaś się do tego i mylisz uprzejmość z flirtem tego pana z Grecji.

 

Jeśli mówię kobiecie "pięknie wyglądasz", nie znaczy to wcale "chcę się z tobą umówić, jestem tobą zainteresowany". Nic bardziej błędnego.

Po prostu stwierdzam fakt lub chcę jej sprawić przyjemność, ot tak, bez podtekstu.

Tak, są tacy mężczyźni.

 

Moja rada:

Nie pisz do niego tak często i nie mów mu nic o związkach, znikaniu i wszystkimi tymi frazesami - zwyczajnie go tym przygniatasz.

Działaj, czyli? Dzwonisz zamiast pisać. Ty inwestujesz w okolicznościowe przyjazdy, a nie on. Ty masz być w Grecji, a nie on w Polsce.

Jeśli tak bardzo Ci na nim zależy, działaj.

 

Nie twierdzę, że jesteś zdradzającą kobietą, wszystko przed Tobą ?

Nie potępiam Cię też za to, że kiedyś zdradzisz. Taka jest po prostu natura kobiet. 

Edytowane przez Pozytywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klaus.

Przesadzasz już z tymi artystami, że to jacyś nadludzie. Spora cześć z nich jest zwichrowanych psychicznie. Do tego zamkniętych we własnym świecie urojeń i ćpają na potęgę. Ponadto cechują się nadmiernym ego i przekonaniem o swojej wyjątkowości. Bo świat ich nie rozumie i mają misje. No ale w zasadzie to każda subkultura kreuje swój własny matrix. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrrrłłłaaaaaaa teraz mnie oświeciło!

 

Przecież trzeba lachony wyrywać na to, że ma sie duszę artysty... 

Że też na to wcześniej nie wpadłem....

 

Wezmę kredki namaluje serduszko a kobieta będzie robić pod siebie ze szczęścia, kupie jakieś obrazy od jakis artystów podpisze się pod nimi "SzatanKrieger" i żyć nie umierać.... ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90

Ja bym obstawiał, że ma cały telefon takich jak ty i sobie lawiruje, raz na jakiś czas telefon, dla przywrócenia pożądania.

Po prostu jesteś dla niego "Opcją", ale że nie ma Cię pod ręką, to nie marnuje na Ciebie dużo czasu.

Czy to możliwe, ze jak ty na niego lecisz, to może lecieć na niego całe stado innych panien ?

Ja wiem, że jesteś wyjątkowa ;) ale to mi wygląda na klasyczny pattern na gościa, który utrzymuje sobie cały harem lasek.

Jakbyś więcej czytała tego forum, to byś wiedziała, że ostatnią fazą rozwoju mężczyzny jest

"mieć wyjebane na kobiety", może trafiłaś na taką perełkę, od której tu wszyscy mogli byśmy się uczyć :)

 

PS.

Ja mam duszę artysty, jestem artystą Java i C++

A naczynia w moim zlewie wyglądają jak surrealistyczny obraz :)

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pola90 napisał:

Nawet kobieta Eleanor nie wsparła mnie w ramach damskiej solidarność, tylko jeszcze ironizuje. Nie jest to miłe.

No nej mogić siii potrymać za wafeliniego.

 

Samiczy interes/widocznie nasza nadzorczyni wyczuła konflikt z jej interesem :)

Ni ironizuje, tylko dewaluacja nastąpiła, obniżanie ....dla wtajemniczonych wiadoma sprawa.

No zajebiście jest widzieć jak jednak SAMICZKA jest po naszej stronie i nie klepie biedy emocjonalnej z landrynkowymi paniusiami jednego klik w smart pudełku rodem ze star trek`a. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, klaus. napisał:

Najwyraźniej badania są słabe. Czemu? Bo wystarczy znaleźć jeden prosty przykład. 90% mężczyzn TRAFNIE oceniłoby inteligencję Joli Rutowicz czy innej podobnej już po wyglądzie. Powtarzam: TRAFNIE. Bez nawet znajomości zachowania.

To jest najlepszy dowód, że te badania nie mają racji bytu w stosunku do kobiet.

Hahaha. Jak badania pasują do twojej opinii to się spuszczasz nad nimi i linkujesz jak pojebany i wyśmiewasz obserwacje obrażając innych użytkowników. Jak ci ktoś udowodni, że się mylisz to nagle rzucasz jakimiś swoimi procentami i obserwacjami, żeby obronić swoją tezę. Może nie 90% a 87%? Będzie tak wiesz... Bardziej poważnie i wiarygodnie hahaha. Dawaj Arch, bądźmy bardziej precyzyjni. 90% jest zbyt oklepane :). Jeszcze przykładem Joli Rutowicz, gdzie wygląda i wypowiada się jak totalny pniak. Zajebisty przykład - taki na 10 poziomie trudności w dedukcji.

 

Kolejny dowód na to dzieciaku, że jesteś kompanem do dyskusji dla osiedlowej Karyny a nie nas. Możecie sie na ławce przed blokiem wymieniać swoimi obserwacjami i badaniami. Idź zajmij się czymś sensownym a nie zabieraj głosu gdy dorośli rozmawiają. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz teraz na modelu cierpiętnicy. Wmawiasz sobie bardzo dużo. Nie przyjmujesz do siebie tego co się pisze.

Niecodzienna sytuacja dla Ciebie. Przeżywasz ją raz po raz. Ale dla osób stojących "obok" jest to brutalnie przewidywalne.

Wszystkie związki są przewidywalne bo inne nie mogą być, ludzie się poznają, "angażują" i potem żyją ze sobą.

Ale Twój jest brutalnie przewidywalny z racji tego, że skończy się tylko na zaliczeniu bądź totalnej zlewie ze strony tego greka.

 

Piszesz, że atrakcyjna jesteś, że masz powodzenie co za tym idzie w życiu wielu facetów olewałaś,

gracie w podobnej lidze

chyba kumasz

 

Może to Twoje foto w avim?, może ta historia zmyślona? może sobie jaja robisz z tego forum?

Takie historie zdarzają się w realu, nic nadzwyczajnego, zagraniczne małżeństwa, wiadomo

Życzę Ci zakończenia histori przed ślubnym kobiercem z tym gościem, choć szanse na to znikome

tylko żeeeeeeee, albo coś jest, albo  nie

Albo oboje chcą, albo jest zlewa

Głowa do góry

Zaparz "se" ziółek

I nie przytulaj się do tego durnego miśka

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 16:58, Pola90 napisał:

Kochani, 

Pomóżcie mi. Parę miesięcy temu poznałam przez Internet pewnego 30latka. Nie doszło do spotkania, bo akurat wyprowadzał się Grecji.

Bardzo mi się spodobał i byliśmy w kontakcie. 2 miesiące temu szukałam miejsca do odbycia stażu i wybrałam się do Grecji. Spotkaliśmy się.

Jest on skrytym, małomównym facetem, dość nieufnym, dusza artystyczna, maluje surrealistyczne obrazy. 

Wypytywał mnie z iloma chłopakami się spotkałam podczas pobytu w Grecji, myślał, że pewnie cały czas się z kimś umawiam.

Po moim wyjeździe z Grecji kontakt się urwał. Zapytałam o co chodzi, czemu nie odp. Odp., że mu się podobam i mnie lubi, ale mieszkamy daleko od siebie.  Zaprosiłam go do siebie. Napisał, że w sumie mógłby wziąć parę dni  wolnego. Napisał, że  przemyśli. I kontakt się urwał. Na wiadomości prawie w ogóle mi nie odp. 

No dobrze, pomogę XD Ale uprzedzam, miło nie będzie.

Czyli polako-grek. Artysta. Nagle nie odpisuje. Ciekawe....

Cytat

3 tygodnie temu dostałam pozytywną wiadomość ad stażu właśnie w Grecji, w tym samym gdzie on mieszka. Byłam bardzo rozradowana i mu o tym napisałam. I wiecie co? Odrazu zaczął ze mną chętniej pisać. Zapronował spotkanie jak się zobaczymy. Itd. Zapronowałam, że przed stażem, który rozpoczniemy się w lipcu może przylecieć do mnie i mnie odwiedzić. Zasmucił się, że to dopiero będzie w lipcu.  Napisał, że przemyśli zaproszenie. W czwartek dał mi odp. Że kupi bilety następnego dnia. Dopytywał dlaczego chcę tak bardzo aby przyleciał. Dodał, że z moim wyglądem mogę mieć przecież każdego. 

Miał przylecieć w niedzielę i nie przyleciał. Przestał się odzywać. Zamilkł. Wysłałam parę wiadomości i cisza.

Strasznie mu się narzucasz, jeśli typ jest introwertykiem, to ja mu się nie dziwię, że uciął kontakt.

Cytat

_______________________________________O co tu chodzi? Czy to lęk przed odrzuceniem?  Co prawda opowiadał mi o rozstaniu z dziewczyną, które miało miejsce 2 lata temu, stwierdził, że go oszukała i chciała wykorzystać. 

Myślicie, że ma to związek? Przez to jest nieufny?

__________________________________

Możliwe, choć nie do końca, bardziej ma dość związków stałych.

Cytat

Nadmienię jeszcze, że mam duże powodzenie u facetów. Ale co mi z tego ? Chciałabym tylk jego. Reszta mnie nie interesuje.

Już dwa razy zostałam odrzucona przez zazdrość chłopaków o facetów, którzy mnie zaczepiali. 

A jak myślisz, ile razy to on był zaczepiany? W cholerę razy!

Bo jest Greko-polakiem + artystą, to ma branie!

Wy Polki, jak widzicie różnice miedzy polakiem a taką mieszanką, to się rzucacie z miłością dla tych mieszańców XD

I dziwnym trafem, zawsze, ale to zawsze chcecie facetów, którzy mają wianuszek kobiet :)

Ty może i jesteś ładna i w ogóle, nie wiem, (avatar może być fałszywy) ale dla niego taka osoba jak ty jest.... średniakiem.

Pomijam możliwość, że sobie WMÓWIŁAŚ, że jesteś ładna, a w rzeczywistości jesteś pasztetem.

Niezależnie od powodów, zostałaś odrzucona, pogódź się z tym.

Teraz poczuj to samo, co tamci faceci, którzy ciebie zaczepiali.

Kobiety nienawidzą być odrzucane, jednak faceci mają tak prawie zawsze!

Reszta ciebie nie interesuje?

Wybredność pierwsza klasa, ciekawe czy ty masz coś do zaoferowania?

Jesteś 10/10? Jesteś modelką?

Mała dziewczynka stuka nóżką, jakie to urocze :)

To pora zostać kocią mamą.

Dnia 5.02.2019 o 17:57, Pola90 napisał:

Ludzie, ja z nim nie spałam!

Spałaś, nie spałaś, ważne że się uzależniłaś emocjonalnie od niego.

Dnia 5.02.2019 o 18:02, Pola90 napisał:

Hahahahahaha ???? 

To pół Polak, pół Grek.

 

A widzę, że ty jesteś bladym i zakompleksionym rycerzem:) Współczuję.

Nie obrażaj ludzi, którzy ci właśnie pomagają, to nie jest cafteriia do głaskania po główkach.

Odpowiedź się nie spodobała, to hejt. :(

Dnia 5.02.2019 o 18:08, Pola90 napisał:

Poczytaj o stylach przywiązania.

Ja szukam podświadomie tego, czego mnie nauczono w domu, a więc chłód emocjonalny, niedostępność, skrytość. 

Kobiety najczęściej szukają na podobieństwo ojca, a taki jest mój tata.

Dlatego szukam facetów podobnych do taty. Poczytaj o tym.

Ciebie kręcą takie osoby, ok. 

Może do tej pory zostałaś ,,zdobywana" przez osoby ekstrawertyczne, które są nie jakim przeciwieństwem twojego ideału.

Może zamiast tego greka, porozglądaj się w Polsce?

Jest wiele osób introwertycznych, które mają taki charakter i coś sobą prezentują....

a zapomniałem, oni są dla ciebie niewidzialni bo są Polakami.... no i się nie narzucają, jak tamci.

Dnia 5.02.2019 o 18:43, Pola90 napisał:

Jest mi bardzo przykro, że tylu facetów boi się zdrad i jest tak bardzo poranionych. Niestety nie mam na to wpływu. Jestem zawsze uczciwa w kwestiach przyjaźni, spraw damsko-męskich. Proszę wierzyć lub nie, ale traktuję ludzi tak, jak sama chciałabym być traktowana. Jestem dobrą osobą, uczynną, pomocną. Może nawet czasami naiwną. 

Jest mi bardzo smutno, że ktoś nie wierzy w mojej szczere intencje.

Sorry, my jesteśmy ludźmi, DOROSŁYMI, i my po prostu nie wierzymy w ideał. Jakbyś łaskawie popatrzyła na forum, to byś nas zrozumiała.

Ale co ja wymagam od kobiety....?

Cytat

Proszę wybaczyć, ale, związek z Polakiem nie jest gwarancją szczęścia. 

Polacy nie są święci.

A grecy myślisz, że są? Każda nacja ma swoje złe i dobre strony, ty po prostu szukasz powodów, ,,dlaczego nie wybrać polaka". 

No i oczywiście łykasz tubę propagandową multi kulti. Ciekawe co zrobisz jak okaże się gorszy od Polaka? ?

Cytat

Ocenianie kogoś na podstawie pochodzenia nie jest właściwe...

Z twoim poprzednim stwierdzeniem brzmisz jak jakaś pieprzona hipokrytka.?

Polakami gardzisz (chociażby nieświadomie), i szukasz obcokrajowca, taka prawda.

Dnia 5.02.2019 o 18:51, Pola90 napisał:

Pewnie masz rację, że boi się odległości. Staż trwa kilka miesięcy. W Grecji ciężko o pracę, jest kryzys. Może ma taką wizję.

 

Napisałam mu wczoraj tak

Jeśli nie chcesz mieć ze mną zupełnie kontaktu to napisz mi żegnaj lub po prostu usuń  z listy znajomych. 

I nic. Zero reakcji. 

 

Jak nie odpisał, to pora o nim zapomnieć. Daj mu spokój.

Cytat

Jeśli chodzi o pociąg fizyczny to dawał mi znaki, że mu się podobam. Prosił mnie o zdjęcia nawet ostatnio, przy czym komplementował. I dziwił się - Czego Ty ode mnie chcesz? Czemu tak bardzo chcesz abym przyjechał? 

Pobawił się i chce od ciebie uciec, a ty zamiast dać mu spokój, to jeszcze go męczysz. Zachowujesz się jak jakiś psycho fan. Bez urazy.

Cytat

Ad. Twoich byłych to mi bardzo przykro.

Jednak wiedz, że nie wszystkie są takie.

Ja do takich nie należę.

,,Ja jestem inna" - skąd ja to znam.

NIE KUR**! Jesteś identyczna jak każda!

I nie będę ci udowadniał że tak jest. 

Bo to szkoda mojego czasu.

Bijesz schematami jak każda.

Dnia 5.02.2019 o 19:04, Pola90 napisał:

Pudło! Tak jak wcześniej napisałam w którymś z postów - zachowuję się w stosunku do innych tak, jak sama chciałabym aby mnie traktowano.

A więc, absolutnie nie uznaję kończenia znajomości bez podania przyczyny.

 

 

Ty sobie możesz uznawać, nie uznawać, ten typ (jak i każdy inny) ma w dupie twoje ,,uznawania".

Przykro mi.

Cytat

Tyczy się to zarówno znajomych jak i facetów. Z ręką na sercu, nie zdarzyło się tak, że ktoś mnie zapytał dlaczego już nie chcę się z nim widywać a ja milczałam. W każdym przypadku, nawet sama z siebie tłumaczyłam, że nie jestem zainteresowana podając powód. 

I wiecie co? Postępowałam tak, bo myślałam, że skoro ja byłam uczciwa, to ktoś ze mną również będzie. Ale widzę, że niestety tak nie jest. 

O, księżniczka zaznała brutalnego świata.

Dnia 5.02.2019 o 19:08, Pola90 napisał:

Nie umawiałam się z Afrykanami ani też z Arabami. Nie pociągają mnie.

Wow, ale zabłysnęłaś!:) 

Wiesz, jeśli się na ma nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej milczeć. :)

Jeszcze raz gryziesz rękę osoby, która chciała ci pomóc.

Ty czego się spodziewałaś?

Cytat

No ale cóż, baby są bardziej wredne od facetów. Zapewne jesteś jedną z tych wrednych, zawistnych i zazdrosnych, które miałam wątpliwą przyjemność poznać.

Nie, tu nikt nie jest wredny.

My znamy rzeczywistość, a ty jej nie znasz.

My mamy całą waszą i naszą psychologię na małym palcu.

A że głupi mądrego nie zrozumie, to nie nasz problem.

Dnia 5.02.2019 o 19:15, Pola90 napisał:

To, że nie znasz takiej nie oznacza, że takie nie istnieją:) 

Jednorożce nie istnieją. Jakbyś tak szczerze sama ze sobą ,,porozmawiała", przeanalizowała swoje myśli  i zachowania, to by wyszło że też nie jesteś taka idealna, na jaką się tu kreujesz.

Tu dzieci nie ma, i nikt w bajki nie wierzy.

Dnia 5.02.2019 o 19:26, Pola90 napisał:

Ludzie, czemu w Was tyle podłości? 

To nie jest fejkowe konto, historia jest oparta na faktach. Wszystko to, co, napisałam jest prawdą. 

Czemu nie ma w Was empatii do drugiego człowieka tylko ironia, sarkazm i próba dokopania komuś ? 

Nawet kobieta Eleanor nie wsparła mnie w ramach damskiej solidarność, tylko jeszcze ironizuje. Nie jest to miłe.

Nie zrobiłam Wam nic złego, poprosiłam tylko o pomoc. Nic więcej. 

Nie przespałam się z tym chłopakiem, i gdybym mogła cofnąć czas to też bym się nie przespała. Mało tego, ten chłopai nie proponował seksu. Zachował się jak dżentelmen.

Tak jak pisałem, my znamy rzeczywistość, nie będziemy się kłócić o szczegóły, ważne, że główny twój cel jest taki sam jak każdej.

I jak nie chciał sexu..... to sorry ale ty mu się nie podobasz i jego wysoką kulturę traktujesz jak filtr.

Dnia 5.02.2019 o 19:29, Pola90 napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem. 

Ten chłopak nie należy do bogatych. Mieszka w niezbyt ładnym mieszkaniu.

Kasa w portfelu mnie nie interesuje. 

Współczuję, że trafiłeś na materialistki, stąd twoja frustracja.

To tym bardziej nie rozumiem, co w nim widzisz?

Nie okłamuj samej siebie, że pieniądze nie są ważne.

PIENIĄDZE SĄ ZAJEBIŚCIE WAŻNE!

I co? Jaki twój plan? Ożenisz się z nim, i będziesz żyła od pierwszego do ostatniego?

Ty lubisz biedę? Ja ci gwarantuję, że jakby by ci się udało, to zaraz po max 2 latach byś nim gardziła i życie byś zrujnowała.

,,GDZIE KASA?", "BRAJAN NIE MA NA PIELUCHY", "WEŹ SIE DO ROBOTY!" , "TE TWOJE OBRAZY SĄ NIC NIE WARTE!"

Teraz gadasz inaczej, ale jak ci stuknie za 2 lata rozum, to się przekonasz, że mam rację.

Materializm kobiet nie jest zły, bo one bronią swojego interesu (i swojego przyszłego dziecka).

On doskonale wie, że ty też taka będziesz, więc on woli słuchać pierdol**ia ładniejszej i bliższej laski.

Dnia 5.02.2019 o 19:46, Pola90 napisał:

Dziękuję Ci bardzo za te słowa. Kulturalnie i merytorycznie. :)

Dziękujesz tylko za słowa, które ci się podobają. Ciekawe!

Cytat

Nie należę do tzw "księżniczek", jeśli trzeba to sama potrafię podejść do faceta. Absolutnie nie jest to dla mnie żadną ujmą. Więc jak najbardziej jestem za:)

Szkoda że jesteś taka wyjątkowa.

Może chociaż jedna się przekonała, że najlepszy towar sam nie podejdzie.

Do ciebie podchodziły same pasztety a twoja hipergamia ich olała.

A że atrakcyjni Polacy ciebie nie chcą, mocno niszczą twoją teorię, że jesteś taka sexy.

Zostałaś zmuszona do ruchu. Nie, nie jesteś wyjątkowa. 

Po prostu wziełaś sprawę w swoje ręce.

Dnia 5.02.2019 o 19:52, Pola90 napisał:

Oh, czyli jeśli to nie Polak, to można już po mnie jechać,tak?

Powiadasz, że nieładnie jak odpowiedziałam nieładnie na nieładny atak kolegi z forum. Widzę podwójne standardy:) 

My po tobie nie jedziemy, my ci dajemy fakty na stół.

Nasze słowa ci się nie podobają. 

Ja ci proponuję, może odejdź stąd i szukaj pomocy na kafaterii czy innym onecie, tam rycerze i inne księżniczki pomogą ci złapać tego Greka i żyć w świecie fantazji.

 

Jeśli ci moja odpowiedź ciebie nie usatysfakcjonuje, to trudno, moja ksywa nie wzięła się znikąd :)

 

 

Drodzy bracia i siostry, oto tu mamy przykład, jak kobiety nie potrafią zdzierżyć przegranej,

a im ładniejsza, tym bardziej upadek boli.

Ta pani powyżej właśnie się przekonała, jak się czuje każdy facet w tym kraju na codzień, i jeszcze dostajemy po dupach od media propagandy feminizmu.

Prawdziwa równość dopiero się tu zaczyna XD

 

Pozdrawiam :)

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie...Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ile tu frustracji, wylewania jadu. A najśmiejszne jest to, że oceniacie zdjęcie z avatara, nawet nie mając pewności czy to ja, hahahaha ????? 

 

 

 

Użytkownik o nicku ZłyCzłowiek  (swoją drogą szkoda mi ciebie, musisz być bardzo skrzywdzony przez kobiety) , za tak obszerne cytowanie nawet nie dostał bana ani ostrzeżenia. No pięknie działa to forum, ja za krótki cytat zostałam zbanowana na 12 godzin. A tu ktoś zaśmieca forum i cisza!

 

 

Edytowane przez Pola90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90 nie będę sie ustosunkowywać do waszych odpowiedzi natomiast @Zły_Człowiek nie dostał bana bo cytował konkretne zdania we większości a nie cala wypowiedź.

Jeśli chcesz możesz robić tak samo, po prostu zaznacz myszką czy komórką zdanie i pojawi Ci sie opvja do cytowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

O ludzie...Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ile tu frustracji, wylewania jadu. A najśmiejszne jest to, że oceniacie zdjęcie z avatara, nawet nie mając pewności czy to ja, hahahaha ????? 

Ja na to poprzednio zwróciłem uwagę :) Ja też raczej nie wyglądam jak ta postać z mojego avatara. :) Szkoda, ale da się żyć :D 

I nie, tu nie ma żadnego jadu, tu daję same fakty, i wyśmiewam wasze schematy. :) 

Cytat

Użytkownik o nicku ZłyCzłowiek  (swoją drogą szkoda mi ciebie, musisz być bardzo skrzywdzony przez kobiety) , za tak obszerne cytowanie nawet nie dostał bana ani ostrzeżenia. No pięknie działa to forum, ja za krótki cytat zostałam zbanowana na 12 godzin. A tu ktoś zaśmieca forum i cisza!

Bo ja droga pani jestem duuuuużo dłużej na forum, i jak ja pierdolnę posta, to nie ma *uja we wsi XD

I ja odnosiłem się do każdego twojego cytatu :) 

Ty tylko tu szukasz atencji na męskim forum. Prawdopodobnie jesteś multikontem fitdaria, i teraz błyszczysz :)

Działasz dokładnie jak w schemacie, i nawet nie muszę się starać, oto dowód:

nawet twój tekst o skrzywdzeniu kobiet dowodzi, że jesteś taka sama jak wszystkie. :)

A już ci pisałem o tym poprzednim razem.....

Bo wiadomo, lepiej odwrócić kota ogonem, walnąć w męskość, niż odnieść się do moich stwierdzeń. :)

Ty ewidentnie trollujesz, a my nie. :( 

Ale od tego posta kończę z atencją, bo tu cokolwiek napiszemy, to i tak będziesz miała to w nosie. :)

Szukasz winnych, a na siebie nie popatrzysz :) 

To ty zasługujesz na bana, a nie ja ?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Zły_Człowiek napisał:
2 godziny temu, Pola90 napisał:

O ludzie...Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ile tu frustracji, wylewania jadu. A najśmiejszne jest to, że oceniacie zdjęcie z avatara, nawet nie mając pewności czy to ja, hahahaha ????? 

Ja na to poprzednio zwróciłem uwagę :) Ja też raczej nie wyglądam jak ta postać z mojego avatara. :) Szkoda, ale da się żyć :D 

Wiecie, żal - sami daliście "awatar" ( ale to nie tylko do Was, bo i inni) - więc, ta aluzja nie na miejscu.  Ja ma swój i mi się podoba i taki chciałam - lepszego nie widziałam - odnośnie - Siebie. Rozumiem, że ktoś zmienia "awatar", bo ewoluuje,  ale żeby zamieszczać od tak, zmieniać żeby zabłysnąć i coś tam co ma na myśli - nie mam zdania ( znaczy się - manipulacja) - pustka..... ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pola90 napisał:

Ile tu frustracji

A jak ja tej Sarze napisałem to samo, ponieważ zaczęła nas wszystkich wrzucać do jednego rasistowskiego wora, bo pomyliła fora i nie dostała tej oczekiwanej przez nią porcji atencji, to mnie dodała do ignorowanych.  Przy okazji zaczęła grać swoim wyimaginowanym wyglądem samej nie wiedząc jak ja wyglądam. I ona ma czelność coś pisać o podwójnych standardach. Jak dobrze, ze mamy tu Rezerwat:lol:

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 16:58, Pola90 napisał:

  Co prawda opowiadał mi o rozstaniu z dziewczyną, które miało miejsce 2 lata temu, stwierdził, że go oszukała i chciała wykorzystać. 

Ha ha. Jak ja kocham takie wynurzenia!

Kiedyś sobie leżałam z jednym chłopakiem, on z głową na moich piersiach, ja z ręką w jego włosach, i mi zaczyna opowiadać o swojej byłej, która odrzuciła jego oświadczyny, szybko go z siebie zrzuciłam i rzekłam: muszę już wracać do domu.

Oczywiście chciał mnie odwieźć, ale zamówiłam taksówkę. 

Już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze psychologicznie jest to uzasadnione, że takie rozmawianie o byłych partnerach źle wpływa na związek. Kiedy faceci to zrozumieją, że żadna kobieta NIE MA ochoty bawić się w ich osobistą terapeutkę. To żenujące.

A kobietom by się przydało trochę dumy i klasy w tym wszystkim. Kiedy facet zaczyna te swoje pierdolamento, jak to się powszechnie nazywa, od razu należy zmienić temat. 

Chłopak ewidentnie się nie otrząsnął.Trzeba dać mu czas, i grzecznie powiedzieć mu, że to koniec, a my nie jesteśmy jakimiś plastrami miodu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cuba Libre napisał:

Chłopak ewidentnie się nie otrząsnął.

 

Niestety nie jest tak w każdym przypadku.

1,5 roku temu poznałam chłopaka (dla sfrustrowanych Polaków informacja: tak, to był Polak z dziada pradziada, haha), zaczęliśmy się spotykać na początku września, a miesiąc wcześniej zakończył swój prawie trzyletni związek.

Co więcej, on po dwóch miesiącach spotykania się mówił o ślubie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

Co więcej, on po dwóch miesiącach spotykania się mówił o ślubie

A ja spotykałam się z jednym facetem,  i kiedyś opowiedział mi swoją smętną historię. 

Spotykał się z jedną blondynką,  piękna,  że Grace Kelly nie mogłaby jej dorównać. 

Ale go zdradziła,  miała kilku równocześnie. Więc on zraniony oświadczył się tej żonie,  którą zdradzał ze mną. A oświadczył się jej po kilku miesiącach znajomości,  w Wenecji! Z pierścionkiem od Tiffany'ego. Pięknie,  co?

A opowiadał mi o tym 6 lat po ślubie. :)

 

Faceci mówią jedno,  robią drugie,  a w zasadzie to nie robią... 

Niemniej powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pola90 napisał:

(dla sfrustrowanych Polaków informacja: tak, to był Polak z dziada pradziada, haha),

Tak - zasadnym byłoby przemilczeć, ale odp na to, bo to ja poruszyłam tą kwestię.

Co niektórzy odbierają Cię jako osobę z pazurem czy też charakterkiem.

Spoko, ale ja na tą chwilę skwituję to tak, "masz tupet, a nawet bezczelna". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Nefertiti napisał:

Spoko, ale ja na tą chwilę skwituję to tak, "masz tupet, a nawet bezczelna". 

Wiesz wiele chłopaków atakuje świeże dziewczyny, które tu przyszły pokazując w ten sposób swoją złość i ból oraz w jakiś sposób chcą to anonimowo zrobić - wywalić z siebie pokłady nagromadzonego bólu.

 

20 godzin temu, Pola90 napisał:

Co więcej, on po dwóch miesiącach spotykania się mówił o ślubie!

Pewno był mocno zakochany, zahiponotyzowałaś go łoczami :-) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger, rozumiem ( myślę), ale "Wy Polacy" odebrałam z pogardą do chłopaków jak i dziewczyn. Wypowiadam się za siebie nie za innych. I nie chodzi mi o to, by kogoś atakować. Napisałam, że mi to, nie pasuje i chyba delikatnie to, ujęłam, ale widzę dalszą odp. bez skruchy (co tym odpowiedziałam), gdzie później pisze, że nie wiadomo jaką wiedzą dysponuje (nie w tym temacie) - nie mam pytań. No nic, chyba się nie dogadamy i możliwe, że nie pojmuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.