Skocz do zawartości

O co tu chodzi? Czy to lęk przed odrzuceniem?


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wszystko. Jak zwykle na chłodno. I nie wiem czy się śmiać czy płakać. :) Przecież @Pola90 postępuje tak schematycznie, tak odwraca kota ogonem. Przecież do jej głowy nie dochodzą argumenty. Polu, jak ktoś przedstawia argumenty, to się na nie odpowiada.  Tak postępuję człowiek, który ma jakieś zasady w życiu, honor, godność. A przepraszam! W przeważającej większości, kobiety czegoś takiego nie posiadają. Nie rozumiem czemu modzi nie interweniują i nie wywalą ją stąd z permanentnym banem. A ten cały rezerwat to przypomina netkobiety.pl kafeterie i inne onety razem wzięte.

Cóż napisałaś, że jesteś atrakcyjna. Nie wiem, nie widziałem. Ale po stylu pisania, fochach, brak sensownych odpowiedzi. Unikanie niewygodnych argumentów. To wiesz co? Ja bym ciebie nawet kijem nie dotknął. Jesteś typową przedstawicielką pseudo atrakcyjną atencujszką, z wybujałym ego, pod samo niebo.

I ty oczekujesz szacunku? Za co? Za to, ze masz cipkę pomiędzy nogami? Jak ty nawet nie odpowiadasz i wyzywasz innych tutaj.

Co do twojego awataru. Zmyj pierw makijaż. :) Bo coś mi się wydajesz, że masz maks 7 z makijażem. A bez to tak z 5-6. Nie wiem co wy w niej widzicie.

Zostałaś odrzucona? To masz lekcję na przyszłość. A wiesz czemu?

Bo mamy coraz większą społeczność uświadomionych mężczyzn. Czyli dla ciebie "frustratów, polaczków itp", powstaje dużo kanałów na YT, blogów, więc z czasem w Polsce będziesz coraz częściej odrzucana. Zresztą z twoim charakterem? To masz bardzo duże szanse. Ja bym ciebie szybko wyczuł. Uwierz mi. :)

Także, jak Nadzorczyni zauważyła. To forum nie jest dla ciebie.

Napisałbym to bardzie treściwe, ale nie napiszę, bo to szkoda mojego czasu na tą panią. Jakby to powiedział pan Stonoga:

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm, bardzo mi przykro, ale pudło. 

Wczoraj rozmawiałam z tym chłopakiem, i okazało się, że chodzi o odległość. 

 

1 godzinę temu, Vstorm napisał:

więc z czasem w Polsce będziesz coraz częściej odrzucana.

Nie będę:) Polacy mnie nie interesują:) 

 

 

Oceniasz avatar, nie mając pewności czy należy do mnie. Wybitnie :)

 

Dnia 11.02.2019 o 13:44, Nefertiti napisał:

bez skruchy

Rozumiem, że mam cię jeszcze za to przeprosić? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nefertiti napisał:

Cóż..., dzięki i za ten wysiłek.

Nie jestem odpowiedzialna za to, co sobie pomyślałaś.

Pisząc "Wy,Polacy" nie miałam na myśli nic złego. Nie wiem dlaczego doszukujesz się problemu.

4 godziny temu, Rnext napisał:

surrealistycznych opowiad

W czym doszukujesz się problemu? 

Co jest dla ciebie surrealistyczne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90 Jak ty postępujesz schematycznie. :D No ludzie. A napiszę sobie coś jeszcze, a co mi tam.

20 godzin temu, Pola90 napisał:

Wczoraj rozmawiałam z tym chłopakiem, i okazało się, że chodzi o odległość. 

A wiesz, że mnie to tak naprawdę gówno obchodzi? Napisałem, tutaj, bo jesteś typową pańcią, która widzi czubek swojego noska. Potupałaś nóżką i co? Masz szczęście, że to dzieje się przez neta. Bo w rzeczywistości ja jak i starsi stażem Bracia, zmietli by ciebie z powierzchni ziemi. Uwierz mi. Styki by ci się poprzepalały. Już tutaj to było widać.

 

20 godzin temu, Pola90 napisał:

Nie będę:) Polacy mnie nie interesują:) 

I chwała ci za to! Im was jest mniej, tym lepiej. Może jakiś biały rycerz nie popełni samobójstwa przez twoją "złotą" waginę.

Możesz się spotykać nawet z chińczykami i innymi mężczyznami spoza Polski. Byle nie w Ojczyźnie. :) Z kilku powodów. Ale o tym za chwilę.

Nie sprecyzowałem, o co mi tak dokładnie chodzi. Nie chodziło mi tylko o związki, a o ogół mężczyzn, z którymi być nie musisz. A i tak byś tego doświadczyła.

Więc tak jest nas coraz więcej. Tego nie ukryjesz. Skończy ci się i tobie podobnym paniom hipergamia, białorycerzenie, ofiarna pomoc, a komplementy i atencję to będziesz mogła usłyszeć raz na ruski rok.  Nie będzie obrony przed innymi wrogimi samcami. Bo ja jak tutaj stoję nawet palcem nie kiwnę. Bo niby dlaczego? I teraz przejdziemy do tych powodów, abyś lepiej nie sprowadzała obcokrajowca do Polski. Na chwilę obecną feminizm powoli osiąga szczyt. Ale pamiętaj im jest coś wyżej, tym boleśniej upada.

Tu jest Polska. Więc idąc sobie z nim za rękę natrafiłabyś na sebków, kibiców, nawet zwykłych ludzi, którzy są spoko. (znam mnóstwo takich osób, są w porządku, ale jeżeli chodzi o Polskę, to jakoś tak agresor im się załącza, jeżeli usłyszą o kimś obcym). Szczególnie jak jakiś muslim czy tam inny typ zrobi coś drugiemu Polakowi.

A uwierz, ja bym nie czekał, tylko pomógłbym Bratu. My Polacy mam jedną szczególną cechę. Nic nas tak nie jednoczy, jak wspólny wróg i zagrożenie. Szczególnie jeżeli dzieje się to w kraju. Także twój chłoptaś. Nie prędko by zatęsknił za Polską. I nie musi być to muslim.

20 godzin temu, Pola90 napisał:

Oceniasz avatar, nie mając pewności czy należy do mnie. Wybitnie

Wybitnie, to ty umiesz pyskować. :) Tak oceniam ciebie po awatarze, po tym co napisałaś, że jesteś atrakcyjna itp.

Odnoszę się do tego, co wiem.

 

I co ty sobie tak naprawdę myślisz? Że wejdziesz tutaj z buciorami jak do siebie i zaczniesz się rządzić? Mam nadzieję, że szybko wylecisz stąd z banem.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Vstorm napisał:

to jakoś tak agresor im się załącza, jeżeli usłyszą o kimś obcym)

Nie wiem czy ktoś cię poinformował o konsekwencjach prawnych z podżegania do nienawiści i agresji.

 

21 godzin temu, Vstorm napisał:

A uwierz, ja bym nie czekał, tylko pomógłbym Bratu.

Podżeganie do nienawiści i przemocy.

 

 

Moderatorzy śpią czy udają, że nie widzą?

Żeby dostać bana za "brak spacji po przecinku" to @Eleanor, jest pierwsza, a w momencie gdy ktoś łamie prawo na forum, to jest cisza.

Ja wiem co zrobić w sytuacji, gdy ktoś mówi/pisze podobne rzeczy. Od tego jest wymiar sprawiedliwości, i jeśli nikt z moderatorów się tym nie zajmie, to zgłoszę tę sprawę sama. Znajdą cię @Vstorm, to ci gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90Przecież ja nikogo nie nakłaniam do agresji i nienawiści? Ja tylko piszę to co widziałem, o sytuacji w Ełku jak były zamieszki jak obcokrajowiec zaatakował chłopaka nożem. Gdzie ty widzisz, że nakłaniam kogoś do agresji i przemocy? :) Nie napisałem kto, gdzie i jak.

Chodziło mi o to, że obco kulturowo mężczyzna, nie będzie zaakceptowany w naszym społeczeństwie, bo tacy właśnie są Polacy.

Napisz mi wprost, gdzie napisałem, że będę bił obcokrajowców?

 

48 minut temu, Pola90 napisał:

a w momencie gdy ktoś łamie prawo na forum, to jest cisza.

Wskaż w cytatach, gdzie ja łamię prawo?

W tym, że napisałem jak Polacy reagują na obcokrajowców? W tym, ze pomógłbym komuś, jak obcokrajowiec by go zaatakował? Pomoc, a raczej obrona przed atakiem to dla ciebie łamanie prawa? Weź się nie rozśmieszaj. To ja mogę wnieść do wymiaru sprawiedliwości to: Fałszywe oskarżenie. Nie masz dowodów. Ja opisałem co się dzieje w Polsce, jak Polacy reagują. Nie napisałem, że będę bił wszystko co jest związane z obcokrajowcem. Uwierz mi, gdybym złamał prawo na forum. Moderatorzy dawno dali by mi perm bana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKriegerA weź przestań, przecież nie nawoływałem nikogo do nienawiści. Napisałem, to co widzę mediach i odniosłem się do konkretnego przypadku. Kierowałem się opinią publiczną i swoimi obserwacjami. :) Nie wiem gdzie ona. tam zauważyła podżeganie. W dodatku napisałem, że pomógłbym bratu, którego by zaatakował obcokrajowiec. Chyba wiadomo, że trzeba się bronić jak ktoś atakuje. Naprawdę nie wiem, gdzie @Pola90, zauważyła tam podżeganie do przemocy. Na pewno o to mi nie chodziło, napisałem to, że jakby ktoś zaatakował nas. I to, że mogło by się stać, to że jakby była z tym chłopakiem, to idąc mogłaby natrafić na jakichś ludzi. Przecież ludzie są różni. A to, że napisałem, o obronie. To chyba logiczne jak ktoś kogoś atakuje to się go broni.

Sam jestem tolerancyjny, dla obcych osób, które przestrzegają naszego prawa, asymilują się, chcą pracować. To co mi taki człowiek przeszkadza. Tylko, w Polsce są różni ludzie i różnie reagują na innych. Przecież nikt, nie będzie tolerował obcokrajowca, który łamał by prawo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 5.02.2019 o 17:26, Pola90 napisał:

 

Wiesz co, nie pytałam o zarobki itd. Więc ciężko mi oceniać. Widziałam (na zdjęciach)  standard w jakim żyje i nie jest najlepszy prawdę mówiąc. Ale mi to absolutnie nie przeszkadza. Nie oceniam człowieka po jego zawartości portfela. 

Myślę, że kokosów nie zarabia

Nie przeszkadza Ci jego ubogie życie ciekawe jak twoja podświadomość zareaguje po jakimś czasie, czy już zaczęłaś myśleć o następnym greku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.