Skocz do zawartości

O co tu chodzi? Czy to lęk przed odrzuceniem?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pola90 napisał:

Proszę wybaczyć, ale, związek z Polakiem nie jest gwarancją szczęścia. 

W tym pieprzonym momencie 80% forum pierdolnął ciśnieniomierz, tyle się chłopaki naprodukowali a ona woli obcych :P 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Motha napisał:

Ale to forum miało być inne, miało się składać z samców dla których cipka to dodatek a nie cel życia,

Serio? O ku... to chyba jest już nadpodaż tych "mężatek" i samozwańczych speców PUA co to każdą mają.

 

2 minuty temu, The Motha napisał:

w dodatku siedzą na forum ponad rok, albo dwa i się produkują chuj wie komu w komentarzach doradzając od serca :P 

Od serca dla serca.

 

2 minuty temu, The Motha napisał:

Ściana hańby jak nic.

Ejj nie mów tak bo to brzydko :d

 

@Pola90

Wyluzuj wszyscy wiemy, że ty dobre dziewczę jesteś a jaki ładny miś. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, The Motha said:

Godzinę od założenia tematu i już dwie strony odpowiedzi, cipa ma jednak ogromną moc, nawet na forum gdzie lwia część użytkowników podobno wyszła z matrixa, ale kurwa blamaż.

Nie doceniamy sily natury na tym forum a przeceniamy wlasne mozliwosci jej kontroli i wlasnych instynktow.

 

Metody w stylu: medytacje i zimne prysznice i samorozwoj maja ograniczona skutecznosc, wg mnie.

 

A, ze sporo tu “samotnych kowbojow internetowych” to nie ma co sie dziwic skoro fajny blond avatar sie pojawil.

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pola90 napisał:

związek z Polakiem nie jest gwarancją szczęścia. 

Zaraz pewnie wyjdę na podłą i niedojrzałą emocjonalnie szowinistyczną świnię co to powinna się leczyć, ale zdaje się Twój obiekt westchnień to pół Polak...

Związek z pół Polakiem gwarancją jedynie połowy nieszczęścia, bierz póki gorące.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pozytywniak napisał:

@Pola90

Jest uprzejmy i nie chce Cię ranić wprost odmowami, dlatego niby się zgadza na przyloty i spotkania, następnie odmawia...pewnie pisemnie.

 

Nie jest pewnie jeszcze dorosły, ale idzie w dobrym kierunku, w stronę zdrowego rozsądku.

 

Jak to?

Tak to.

On tam, Ty tu, związek na odległość.

Przecież wszyscy wiemy, że to nie ma sensu. Dlatego ucina temat od razu, żeby się nie zaangażować.

I nic z tego, że chwilowo będziecie razem w jednej miejscowości. 

Nie ma Cię przy nim więc on nie traktuję tego poważnie.

 

Lub

 

Nie pociągasz go fizycznie pomimo ładnego wyglądu. Tym samym, jest uprzejmy.

 

Ps. wszystkie moje partnerki nie tolerowały zdrad. 1/3 i tak zdradzała. Amen.

Pewnie masz rację, że boi się odległości. Staż trwa kilka miesięcy. W Grecji ciężko o pracę, jest kryzys. Może ma taką wizję.

 

Napisałam mu wczoraj tak

Jeśli nie chcesz mieć ze mną zupełnie kontaktu to napisz mi żegnaj lub po prostu usuń  z listy znajomych. 

I nic. Zero reakcji. 

 

 

Jeśli chodzi o pociąg fizyczny to dawał mi znaki, że mu się podobam. Prosił mnie o zdjęcia nawet ostatnio, przy czym komplementował. I dziwił się - Czego Ty ode mnie chcesz? Czemu tak bardzo chcesz abym przyjechał? 

 

 

Ad. Twoich byłych to mi bardzo przykro.

Jednak wiedz, że nie wszystkie są takie.

Ja do takich nie należę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pola90 napisał:

Polacy nie są święci. Ocenianie kogoś na podstawie pochodzenia nie jest właściwe...

 

Niestety muszę się tutaj nie zgodzić szanowna Pani, ponieważ jeśli weźmiesz sobie Somalijczyka to jest duża szansa, że coś pójdzie bardzo nie tak, czy kolesia z krajów Islamskich.

 

Co do sytuacji pytałem o to czy jest zamożny bo może uznał, że na kasę lecisz.

 

Musisz zrozumieć, że Grecy mają wziecie, ponieważ kobiety z całego świata tam fruwają, co dwa tygodnie nowe lachony do obrobienia - taka prawda....

Szczególnie jak pracuje w jakimś ośrodku, hotelu itp.

 

Ja Ci nic nie poradzę bo i tak wiemy może ze 20% przy dobrych wiatrach a po drugie i tak nas nie posłuchasz, bo dlaczego byś miała to zrobić.

Niedługo będzie ciepło poznaj jakiegoś fajnego rodaka i tyle - spójrz ile na forum masz ciastek do obrobienia :) 

Wszyscy tylko czekają na priva od Ciebie.

 

Pozdrawiam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pola90 napisał:

Proszę wybaczyć, ale, związek z Polakiem nie jest gwarancją szczęścia. 

Polacy nie są święci. Ocenianie kogoś na podstawie pochodzenia nie jest właściwe...

 

Koleżanko. Tu nie chodzi o to czy jesteś z Polakiem czy z Hiszpanem.
Kluczową sprawą jest to, że jeżeli mieszkasz w Polsce to wiąż się z kimś, kto również w tej Polszy mieszka.

 

 

12 minut temu, Pola90 napisał:

Jest mi bardzo przykro, że tylu facetów boi się zdrad i jest tak bardzo poranionych. Niestety nie mam na to wpływu. Jestem zawsze uczciwa w kwestiach przyjaźni, spraw damsko-męskich. Proszę wierzyć lub nie, ale traktuję ludzi tak, jak sama chciałabym być traktowana. Jestem dobrą osobą, uczynną, pomocną. Może nawet czasami naiwną. 

Cóż nieraz już poznawałem takie niby niewinne, naiwne...
Mimo wszystko nie obyło się bez testowania granic mężczyzny - na ile pańcia może sobie pozwolić igrać z nerwami mężczyzny i jego szacunkiem.
Więc tą bajeczką mnie nie kupisz :) 

Co nie oznacza, że zakładam, że jesteś wredna jędza.
Możesz być fajną osobą, ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz.
Natura.

A co do "puszczania się" - Ty nie masz na to wpływu.
Związki na odległość mają to do siebie, że z czasem po prostu uczucie słabnie i przychodzi poczucie bezsensu.
Z drugiej strony uczestnik w takim związku ma ciągły niedosyt emocji i potrzeb.
W tym samym czasie może pojawić się na twojej drodze silny mężczyzna z testosteronem, który wbrew twoim rzekomo dobrym i naiwnym usposobieniu, podziała na twoje zmysły.
Nawet nie będziesz wiedziała kiedy wylądowałaś u niego w łóżku i zaspokoiłaś swoje potrzeby.

Ludzi - mężczyzn i kobiet jest na świecie milliardy.
Naprawdę sądzisz, że jesteś w stanie zakochać się tylko w jednym mężczyźnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Krugerrand napisał:

Załóżmy, że zdjęcie z awatara to faktycznie nasza bohaterka i że jak sama pisze ma ogromne powodzenie u facetów i może mieć niemalże każdego. Tak się zastanawiam ilu absztyfikantów w ten sposób olała Autorka? Ilu z nich również chciało wiedzieć dlaczego i nie otrzymało od niej żadnej odpowiedzi? Ciekawe też ilu oleje w przyszłości.

Ona olać mogła, nie wiedziała co czuje i potrzebowała czasu. Tu zostaje sama olana i nagle szok, niedowierzanie, jak to? Mnie olać? Przecież ja mogę mieć każdego.

Trafiła kosa na kamień.

Pudło! Tak jak wcześniej napisałam w którymś z postów - zachowuję się w stosunku do innych tak, jak sama chciałabym aby mnie traktowano.

A więc, absolutnie nie uznaję kończenia znajomości bez podania przyczyny.

Tyczy się to zarówno znajomych jak i facetów. Z ręką na sercu, nie zdarzyło się tak, że ktoś mnie zapytał dlaczego już nie chcę się z nim widywać a ja milczałam. W każdym przypadku, nawet sama z siebie tłumaczyłam, że nie jestem zainteresowana podając powód. 

I wiecie co? Postępowałam tak, bo myślałam, że skoro ja byłam uczciwa, to ktoś ze mną również będzie. Ale widzę, że niestety tak nie jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pola90 napisał:

Pudło! Tak jak wcześniej napisałam w którymś z postów - zachowuję się w stosunku do innych tak, jak sama chciałabym aby mnie traktowano.

A więc, absolutnie nie uznaję kończenia znajomości bez podania przyczyny.

Nie znam ani jednej kobiety, która by tak postępowała ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Niestety muszę się tutaj nie zgodzić szanowna Pani, ponieważ jeśli weźmiesz sobie Somalijczyka to jest duża szansa, że coś pójdzie bardzo nie tak, czy kolesia z krajów Islamskich.

 

Co do sytuacji pytałem o to czy jest zamożny bo może uznał, że na kasę lecisz.

 

Musisz zrozumieć, że Grecy mają wziecie, ponieważ kobiety z całego świata tam fruwają, co dwa tygodnie nowe lachony do obrobienia - taka prawda....

Szczególnie jak pracuje w jakimś ośrodku, hotelu itp.

 

Ja Ci nic nie poradzę bo i tak wiemy może ze 20% przy dobrych wiatrach a po drugie i tak nas nie posłuchasz, bo dlaczego byś miała to zrobić.

Niedługo będzie ciepło poznaj jakiegoś fajnego rodaka i tyle - spójrz ile na forum masz ciastek do obrobienia :) 

Wszyscy tylko czekają na priva od Ciebie.

 

Pozdrawiam.

 

Nie umawiałam się z Afrykanami ani też z Arabami. Nie pociągają mnie.

10 minut temu, Eleanor napisał:

A ja współczuję Tobie, bo pomyliłaś forum?

Wow, ale zabłysnęłaś!:) 

Wiesz, jeśli się na ma nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej milczeć. :)

 

No ale cóż, baby są bardziej wredne od facetów. Zapewne jesteś jedną z tych wrednych, zawistnych i zazdrosnych, które miałam wątpliwą przyjemność poznać.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pola90 napisał:

O co tu chodzi? Czy to lęk przed odrzuceniem?  Co prawda opowiadał mi o rozstaniu z dziewczyną, które miało miejsce 2 lata temu, stwierdził, że go oszukała i chciała wykorzystać. 

Myślicie, że ma to związek? Przez to jest nieufny?

O co?

A no o to chodzi, że chłop widocznie nie jest głupi.

 

Widzi, że dzisiaj kobietom nie można ufać bo zachowujecie się na każdym kroku skrajnie nieodpowiedzialnie i nie ponosicie konsekwencji za wasze głupie decyzje i zachowania, które bardzo często rujnują komuś życie w przyszłości.

 

Bo emocji zabrakło.

Bo bogatszy.

Bo wyższy.

Bo się nie stara.

Bo się stara za bardzo.

Bo czuję się samotna.

Bo tak.

 

Daj mu spokój, póki go jeszcze nie zniszczyłaś. Pociąga Ciebie, bo jest dla Ciebie niedostępny.

Jak to się zmieni to zrealizujesz jeden z powyższych punktów. A fakt, że to wrażliwa dusza artystyczna to dobrze z chłopem nie będzie.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpeg.a62a4bb23b65485b04135a51d676e8ea.jpeg

 

 

A już się widziałaś jako pani na "włościach", już myślami planowałaś wystrój wnętrz, kolor farby w pokoju, poranki z winem i widokiem na morze, zachody słońca z dźwiękiem cykad w tle, a tu dupa. 

 

Dom na Południu rozchyla nogi prawie każdej dziewczynie, ale zaraz, zaraz, ty jesteś inna, ty z nim nie poszłaś do łóżka. No właśnie! I tu był twój błąd. Na pocieszenie dedykuję ci piosenkę Greka( a jak? :) ). 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pola90 napisał:

No ale cóż, baby są bardziej wredne od facetów.

Może się jednak polubimy nieco bardziej skarbie ; ) 

 

 

11 minut temu, Pola90 napisał:

Zapewne jesteś jedną z tych wrednych, zawistnych i zazdrosnych, które miałam wątpliwą przyjemność poznać.

Oj masz charakterek, kochanie oj masz ; ) 
Jednak nie zalecałbym takim tonem do sexownej Nadzorczyni ; ) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło być tak, że wspomniany przez Ciebie mężczyzna po prostu się zabawił.

 

Dla mnie najbardziej prawdopodobną wersją jest to, że sobie skalkulował na chłodno Waszą znajomość czyli dokładnie tak jak powiedział @Ragnar1777. Nie zdziwiłbym się też jakby się odezwał za jakiś czas bo niewykluczone, że on właśnie lubi takie relacje na odległość.

 

Bo tak szczerze mi powiedzcie drodzy Bracia, czy znajomość na odległość jest dla faceta zła? Mieszkasz sobie np w Poznaniu a pannę masz we Wrocławiu ;) Ona przyjeżdża do Ciebie dwa razy w miesiącu albo Ty do niej. Nie płacicie oboje za hotele bo śpicie u siebie nawzajem, w tygodniu macie swoje swoje życia, druga strona się w nic nie wpieprza, wspólne tylko weekendy i wakacje. Żadnego brzęczenia nad uchem takie FwB na pełnym lajcie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90 Sorry, ale ten cały wątek to wróżenie z fusów. Nie cierpię takich babskich tematów. "Spotkałam go w autobusie, popisaliśmy trochę, umówiliśmy się na kawę a on zamilkł. O co mu chodzi?". Qwa może o wszystko mu chodzić! Skąd my do ch..a mamy to wiedzieć??? 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pola90 napisał:

Wow, ale zabłysnęłaś!:) 

Wiesz, jeśli się na ma nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej milczeć. :)

 

No ale cóż, baby są bardziej wredne od facetów. Zapewne jesteś jedną z tych wrednych, zawistnych i zazdrosnych, które miałam wątpliwą przyjemność poznać.

Jak widać nie pomyliłam się, nadal twierdze, że pomyliłaś forum?

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czemu w Was tyle podłości? 

To nie jest fejkowe konto, historia jest oparta na faktach. Wszystko to, co, napisałam jest prawdą. 

Czemu nie ma w Was empatii do drugiego człowieka tylko ironia, sarkazm i próba dokopania komuś ? 

 

Nawet kobieta Eleanor nie wsparła mnie w ramach damskiej solidarność, tylko jeszcze ironizuje. Nie jest to miłe.

Nie zrobiłam Wam nic złego, poprosiłam tylko o pomoc. Nic więcej. 

 

Nie przespałam się z tym chłopakiem, i gdybym mogła cofnąć czas to też bym się nie przespała. Mało tego, ten chłopai nie proponował seksu. Zachował się jak dżentelmen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.