Skocz do zawartości

Rada dotycząca umawiania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat odnośnie umawiania spotkań, mianowicie chodzi o przerwy między oraz umawianie na kilka dni z wyprzedzeniem czy jednak szybciej. 

Jeżeli chodzi o przerwy, czy jeżeli będę spotykał się z nowo poznaną dziewczyną raz w tygodniu, telefon co 3-4 dni od spotkania to zastanawiam się (zakładam że nie spotyka się tylko ze mną)

czy mogę stracić okazję przez tak wolne rozwijanie znajomości bo np jakiś inny koleś poprowadzi z nią fajne spotkanie i po czasie usłysze, ' nie dam rady się spotkać, dużo nauki itd'

Druga sprawa to czy umówienie się dzień po telefonie nie jest zbyt dostępne i pokazuje że nie mam innych spraw na głowie?

Dzięki za wszystkie komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kontekstu. Ja umawiałem się zawsze wtedy jak mi pasowało i jak miałem ochotę po prostu. Nie dorabiałem sobie żadnej większej filozofii do tego. Niech sobie myśli co chce i tak na decyzje wpływają emocje w niej a nie analiza logiczna.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, unnametod napisał:

bo np jakiś inny koleś poprowadzi z nią fajne spotkanie i

O tutaj, masz problemy z samooceną i się boisz. Popracuj nad tym i rób takie rzeczy pod siebie, a nie pod kogoś.

 

Ed. Na telefonie nie zobaczyłem, powitanie i awatar kolego, musisz dostosować się do regulaminu.

Edytowane przez Taboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.