Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest, że Wy, Polacy, o mało co nie zlinczujecie Polek, które umawiają się z obcokrajowcami? Podczas gdy sami rozglądacie się za dziewczynami z innych krajów...

 

Wytłumaczcie mi proszę, ja tu widzę podwójne standardy.

 

 

Druga sprawa, wyśmiewacie kobiety, które mają dzieci z Afrykanami, podczas gdy część z Was wzdycha do Afrykanek czy Azjatek. A wiadomo, że dziecko z takiej kombinacji nie będzie mieć europejskich rysów twarzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90

 

Przetraw sobie najpierw poniższy temat nim rozpocznie się gównoburza.

 

Z tego co wiem (chociaż sam z doświadczenia nie mogę potwierdzić takiego szerokiego problemu) jest pewna "moda" niby wśród pań na "obcych".

Sam będąc parę miesięcy temu w PL nie miałem problemów w zainteresowaniu od płci przeciwnej (jako biały Polak :) ).

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat lubię murzynki (Afrykanki, a najlepiej mieszanki), Azjatki tak średnio, ale Ci koledzy tutaj co hejtują Polki z obcokrajowcami sami chyba najczęściej kobiet innych ras też nie lubią, więc może jest jakaś w tym konsekwencja.

Był tu temat o murzynkach to większość była na nie - z tego co pamiętam.

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z teorią ewolucji faceci dążą do tego, aby ich dzieci były do nich podobne.. A tu proszę. 

Serio marzą Wam się skośnookie bądź ciemnoskóre dzieci? 

 

 

Najbardziej obrzydliwe jest to, że część z Was to krytorasiści. Mam kolegów, którzy przespali się z azjatkami, afrykankami tylko dlatego aby zaspokoić swoją ciekawość. Żaden z nich nie chciał takiej na dziewczynę/ żonę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Ta frustracja wynika chyba z tego, że pół Grek nie odpisuje;)

"Frustracją" nazywasz próbę zrozumienienia dlaczego wczoraj zarzucono mi , że nie interesuje się Polakami tylko mieszankami bądź obcokrajowcami, podczas gdy wy nie widzicie nic złego w umawianiu się z murzynkami, skośnookimi itd.?

 

To śmieszne. Widać, że to ty masz z tym problem, bo zapewne nie zainteresowałabym się tobą. 

 

Dodaję cię do ignorowanych. Żegnam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za inteligentny temat. A te wielokropki w ogóle podnoszą mocno poziom wypowiedzi użytkowniczki. Taka prawdziwa matka polka, która dba o mężczyzn wychowanie.

 

Dziękuję ci, że z nami jesteś. Wnosisz tak wiele do tej społeczności.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90 Jak sobie przejrzysz wypowiedzi, to zobaczysz, że @Byłybiałyrycerz wyjaśnił temat. Tu chodzi o to, żeby ,,sprawdzić jak to jest z murzynem", albo pokazać się na fejsie z Abulazisrahmanem. Czyli o egzotyczne wybolcowanie w rytmie tamtamów lub arabskich trąbek.  Azjatki czy afrykanki są bardziej tradycyjne i nie mają w głowie feministycznego pierdololo, więc wiele osób na forum (w tym też ja) postrzega je jako teoretycznie lepszy materiał na żonę/ partnerkę życiową i matkę swoich dzieci. A murzyn czy arab, często poruchają i znikają. Ale laski, zwłaszcza zakomplekosowane tego nie rozumią i potem są z tego tragedie życiowe, bo potem okazuje się, że habibi czy inny makumba porywa dziecko do Pakistanu, Egiptu, Nigerii czy innej mega prestiżowej i przyszłościowej lokacji, a wy beczycie, bo sąd nic nie zrobi. Tyle i aż tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pola90 napisał:

Widać, że to ty masz z tym problem, bo zapewne nie zainteresowałabym się tobą. 

 

Nawet jakby @Krugerrand był Grekiem? :) Tylko zastanów się dobrze :) 

 

 

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

Jak to jest, że Wy, Polacy, o mało co nie zlinczujecie Polek, które umawiają się z obcokrajowcami? Podczas gdy sami rozglądacie się za dziewczynami z innych krajów...

 

Wytłumaczcie mi proszę, ja tu widzę podwójne standardy.

Jakie podwójne standardy?

 

Bo my możemy i nam wolno, a wy nie możecie i wam nie wolno. Gdzie tu widzisz podwójne standardy? :)

Panowie widzicie tu gdzieś podwójne standardy, bo ja nie ? :) :) :) 

 

A tak na serio paniusiu. Wbijasz na forum, jesteś tu 2 dni, obrażasz się, próbujesz ustawiać po kątach i zdziwiona, że nikt cię nie traktuje serio. Daj się poznać jako babka (jeżeli w ogóle nią jesteś) z którą warto wymienić kilka sensowych zdań, a wtedy kto wie, może poznasz nasz męski punkt widzenia.

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

ak to jest, że Wy, Polacy

A ty zaliczasz sie do innej grupy ? Włoszka czy już greczynka w wyobraźni? 

 

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

Podczas gdy sami rozglądacie się za dziewczynami z innych krajów...

Wy prostaki jedne, ja taka śliczna i piekna a mój grek woli inne!

 

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

wyśmiewacie kobiety, które mają dzieci z Afrykanami

Nie wyśmiewamy tylko obiektywnie patrzymy na sprawe!

 

1 godzinę temu, Pola90 napisał:

część z Was wzdycha do Afrykanek czy Azjatek

Gdyby Polki chciały robic to co afrykanki czy azjatki nie byłoby problemu. Wasze oczekiwania sprowadzają do tego, że wybór jest lepszy wśród kobiet z afryki czy azjii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.