Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, widzę że rozpętał się tu niezły szitstorm, dodam więc tylko swoją opinię i uciekam ?

Mi to szczerze powiedziawszy kobiety innych ras się nie podobają. Azjatki są mało kształtne, w dodatku często strasznie niskie, nie wyobrażam sobie żeby mną a moją kobietą było pół metra różnicy (mam 1.95m). W dodatku mają w swojej urodzie coś takiego dziecięcego, a ja skłonności do pedofilii nie mam.

Jeśli chodzi o czarnoskóre to one z kolei często są na drugim końcu spektrum. Ogromniasty tyłek wielkości dwóch arbuzów i dla balansu tego samego rozmiaru piersi z przodu ? Nie, nie, nie, to nie dla mnie.

Kobiety białej rasy są dla mnie najpiękniejsze, bez dwóch zdań. Mógłbym w nieskończoność wymieniać co mi się podoba.

 

Co do podwójnych standardów na tym forum... Przyzwyczajaj się ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90

Nie rozumiem tej logiki. Dlaczego czyjś rasizm wyklucza Twoim zdaniem możliwość przespania się z kobietą rasy uznawanej przez niego za niższą?

I dlaczego ,,krypto"? Skoro ktoś traktuję kobietę innej rasy jako ,,kolorową zabawkę" to jest normalnym, jawnym rasistą. Fanerorasistą (fanero- jako przeciwieństwo krypto- , analogicznie do ,,fanerozoik").

 

Tym bardziej jeśli mowa o mężczyźnie śpiącym z kobietą - taki podwójny standard wyznacza nam biologia.

Edytowane przez Msafer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pola90 napisał:

 

Czytaj uważnie, ze zrozumieniem. 

Wczytuję się całym sobą. Dawno już tu nie było tak wyrafinowanego, głębokiego przekazu. 

 

2 minuty temu, Pola90 napisał:

Kryptorasistami nazwałam facetów, którzy przespali się z azjatkami/afrykankami tylko po to aby sprawdzić jakie są w łóżku. Od początku traktowali je z góry, jak kolorowe zabawki.

Ale przynajmniej się z nimi przespali, a ty odmawiasz naszym braciom z Somalii i Kambodży nawet tego. Traktujesz ich tylko jako znajomych.  

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pola90 Wyobraź sobie sytuację: Młoda dziewczyna nazwijmy ją no nie wiem..Sara(?) idzie na balety i tam spotyka seksownego murzyna - po dwóch godzinach lądują u niej w domu.

 

Czarnoskóry mężczyzna zostawia Sarze swój numer telefonu i wraca do siebie. Sara dzwoni do niego jeszcze kilka razy i spotykają się każdorazowo na seks. Niestety nie wchodzą ze sobą w związek , Sara tego nie chce z uwagi na różnicę charakterów, ale proponuje mu relacje FwB jest im razem dobrze w łóżku.

 

Czy Sara jest rasistką?

 

Czy czarnoskóry mężczyzna jest ofiarą dyskryminacji rasowej?

 

Czy w środowiskach lewicowych w których kobiety uprawiają seks z przedstawicielami innych ras, ale nie wchodzą z nimi w stałe związki są same rasistki?

@Pola90 Odpowiedz mi. Ja naprawdę chcę wiedzieć czy silna i niezależna kobieta, która preferuje murzynów do łóżka jest rasistką?

 

Bo idąc Twoim tokiem myślenia- Jest rasistką i chce żebyś to publicznie potwierdziła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne standardy - tą definicję jedni znają drudzy mogą się zaznajomić. 

Ale, co mnie poruszyło?

5 godzin temu, Pola90 napisał:

że Wy, Polacy,

sedno tematu, i cd.

Nie wiem jak inni, ale ja to odbieram, taki przekaz, z taką pogardą dla Polaków. Chyba nie jesteś czystej krwi Polką, ale nawet gdybyś nie była, ale jakieś inne ubranie słów. Ech.....

 

PS. Chciałam to zrzucić  jak odebrałam. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dobryziomek napisał:

Nie rób z nas rasistow

Jestem rasistą. Zawsze byłem.
To znaczy od czasu kiedy jako małe dziecko dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak rasy ludzkie.

Wtedy też posiadłem umiejetność ich rozróżniania.

Czyli - jak czarny to Murzyn. Jak żółty to zapewne Chińczyk albo inny Japończyk.

Jak taki brązowy - to pewnie jakiś Hindus. A gdy taki mieszaniec w kolorze kawy z mlekiem - to pewnie jakiś mulat.

 

Z uwagi na fakt, że rozróżniam Murzyna od Białego, Hindusa od Eskimosa, zaś Aborygena od Chińczyka - jestem rasistą.

Bo rasy ludzkie istnieja i ta kwestia chyba nie wymaga dalszego uzasadniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Msafer napisał:

Dlaczego czyjś rasizm wyklucza Twoim zdaniem możliwość przespania się z kobietą rasy uznawanej przez niego za niższą?

Napisałam, że są kryptorasistami.

Skoro uważają je za niegodne, inne itp.  tym samym gorsze, nie nadające się tylko i wyłącznie z powodu swego odmiennego wyglądu na dziewczynę/ żonę, to czyni ich rasistami.

A krypto, ponieważ publicznie tego nie przyznają. Prześpią się z nimi z ciekawości, ale w związku z tym, że uważają je za gorsze, to kończy się tylko na seks przygodzie. 

 

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Wszystkie jesteśmy takie same. 

 

Ogarnij, poczytaj. 

Zdobądź jakaś bazę wiedzy, a później zadawaj pytania.

Nie na odwrót.

 

Moja droga, 

"ogarnij" , że nie wiesz jaką wiedzą operuję, nie siedzisz w mojej głowie. :)

 

 

1 godzinę temu, Nefertiti napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja to odbieram, taki przekaz, z taką pogardą dla Polaków. Chyba nie jesteś czystej krwi Polką, ale nawet gdybyś nie była, ale jakieś inne ubranie słów. Ech.....

To jest nadinterpretacja. 

 

Jestem na forum polskim, zakładam, że  są tu w większym właśnie Polacy. To rzeczą naturalną jest, że zwrócę się per Wy, Polacy (w kontekście rodzaju męskiego, bo to do nich było pytanie), a nie np. Wy, Amerykanie albo Wy, Francuzi, skoro jest to forum polskie. :)

 

Jestem z dziada, pradziada Polką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pola90 napisał:
1 godzinę temu, Nefertiti napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja to odbieram, taki przekaz, z taką pogardą dla Polaków. Chyba nie jesteś czystej krwi Polką, ale nawet gdybyś nie była, ale jakieś inne ubranie słów. Ech.....

To jest nadinterpretacja. 

 

Jestem na forum polskim, zakładam, że  są tu w większym właśnie Polacy. To rzeczą naturalną jest, że zwrócę się per Wy, Polacy (w kontekście rodzaju męskiego, bo to do nich było pytanie), a nie np. Wy, Amerykanie albo Wy, Francuzi, skoro jest to forum polskie. :)

 

Jestem z dziada, pradziada Polką. :)

Wyraziłam swe zdanie. Ty masz swoje. Czy to - nadinterpretacja? Napisałaś - Polka z krwi i kości - super. Jesteś na Polskim forum, więc takie cytowanie "Wy Polacy" - jak by tu różnorodna nacja była - sorry - nie leży mi to.  

Jeśli źle odbieram, może czepiłam się słów - proszę mnie poprawić. ( inteligentni forumowicze, a jest ich sporo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyroda załatwiła nam podwójne standardy już w samym dostępie do rozmnażania dla obu płci. Na nią się obraź. A nie, zapomniałem że to "pozytywna dyskryminacja", więc jak coś dla kobiet jest OK, to w ogólności jest OK.

Przyroda jest też fundamentalną rasistką, bo stworzyła rasy. Jednym dała duże kutangi, żeby nimi mogli z poziomu ziemi strącać kokosy z palmy a inni budują farmy słoneczne i latają w kosmos.

 

Kobiety odpowiadają za kształt gatunku, dyktując reguły rozmnażania. Jak już gdzieś pisałem, jest mi bardzo wszystko jedno komu dają się zapładniać, byle ich potomstwo nie było problemem Okcydentu, stanowiąc dla niego obciążenie i zagrożenie. Niestety poluzowanie lejców kulturowych kobietom, odebrało resztki zdroworozsądkowej decyzyjności mężczyzn o wpływie na kształt cywilizacji, niosąc w tle marginalizację ich roli. Sprowadzani są jedynie do funkcji popychadeł i bankomatów, wypracowujących i sponsorujących (za pośrednictwem aparatów przymusu) "wyzwolonym" paniom lekkie i rozrywkowe życie. I to nie dostając niczego dobrego w zamian. 

 

Krótko mówiąc, idźcie i ruchajcie się, tylko nie róbcie z konsekwencji Waszych wyborów - naszych problemów. Nie proście nas o pomoc, jak śniady tatuś zabierze dziecko do siebie, jak traficie do haremiku, żadnego "pomóżcie, mam HIVa", ani pomóżcie mojemu małemu Mugabe bo biedny i głupi. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pola90 napisał:

Kryptorasistami nazwałam facetów, którzy przespali się z azjatkami/afrykankami tylko po to aby sprawdzić jakie są w łóżku. Od początku traktowali je z góry, jak kolorowe zabawki.

Wypraszam sobie. 

Dawno temu, jeszcze przed małżeństwem traktowałem kobiety sprawiedliwie i bez żadnych podziałów.

Wszystkie co do jednej traktowałem jak zabawki i sprawdzałem jakie są w łóżku.

 

Panowie nie szkoda Wam energii na ten kwik ?

Przelecisz azjatkę ale nie wręczysz Jej po tym pierścionka zaręczynowego - jesteś rasistą.

Nie przelecisz - jesteś rasistą.

 

Jeszcze jedno pytanko. Jakie walory sprawiają, że oceniasz siebie tak wysoko?

 

Edytowane przez Oddawaj Fartucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 6.02.2019 o 20:06, Pola90 napisał:

Najbardziej obrzydliwe jest to, że część z Was to krytorasiści. Mam kolegów, którzy przespali się z azjatkami, afrykankami tylko dlatego aby zaspokoić swoją ciekawość. 

Tak każdy biały facet to rasista bo lubi sypiać np z azjatkami, ciekawe co te dziewczyny chciały zaspokoić może swoje portfele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.