Skocz do zawartości

Kup na Walentynki.


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Adolf napisał:

Kupiłam dzisiaj w twoim imieniu torcik na walentynki dla mnie. Ja oczy jak 5 zeta, mówię, co takiego?

Ona: Bo jutro może już nie być, a ty byś pewnie zapomniał. Po za tym zwróć mi 14,50, za torcik bo to jest od ciebie dla mnie,

i 10 zeta za taryfę, bo wczoraj zabrałeś mi samochód i do pracy jechałam taryfą.??

@Adolf dla mnie hit xD jestem bardzo ciekawy jak to się potoczy dalej. Swoją drogą, to już przestało być święto zakochanych i teraz jest drugi dzień kobiet czy jak? Wydaje mi się, że pretensje można wysnuwać dopiero będąc w pozycji osoby, która faktycznie coś zainwestowała np. tort dla Ciebie, a ty nie kupiłeś nic. Projekcja, etykieta i stempel pod tym wszystkim, że tak by było i wspaniałomyślnie pomyślała za mężczyznę xD Zawłaszczanie okazji, przeciąganie liny na swoją stronę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Raivo napisał:

Ostatnio się uśmiałem jak pewna pani ~35lat, zawód poważany, fochy strzela o jakieś totalne bzdury.

 

No to Wam napiszę jak się zachowuje "poważna" pani dyrektor oddziału banku.  

Ponieważ, wymyśliła sobie, że mam jej kupować kwiatki i prezenciki - a ja tego nie robiłem to odwaliła numer pod tytułem - "NIE CHCĘ SIĘ Z TOBĄ JUŻ SPOTYKAĆ, szukam mężczyznę miłego i czułego.....".

 

Na co odpisałem jej, że pajacem nie jestem i nie będę padał do nóżek biegał z kwiatkami i prezencikami ani pisał wierszyków itp. Po dwóch dniach ciszy i zwarcia styków odpisała, że bym to przemyślał (!) wie, że źle zrobiła i jest pewna, że jej wybaczę. Napisałem, że nie wybaczę. Napisała - że prosi o jeszcze jedną szansę i przyznała że to byłą tylko zagrywa bo myślała, że zacznę wokół niej skakać jak pajac tak samo jak to robili poprzednicy. Napisałem, że NIE. Potem rozmowa telefoniczna, żeby mnie ściągnąć do siebie i utargować pewnie dupką - i że będzie na mnie czekać w niedzielę o 18:00.  Nie pojechałem a pannę spuściłem w kanał. Pomimo, że pańcia bardzo atrakcyjna nie miałem motywacji tego ciągnąć bo pańcia była bezorgazmowa i z jakimiś kłopotami w tym obszarze - a mi się nie za bardzo podobało heblowanie pańci leżącej jak kłoda i pytającej - czy długo jeszcze? ?

 

I to była pani dyrektor oddziału banku w wieku deklarowanym 38 lat. Także widzicie, że ani stanowisko ani wiek nie powoduje u kobiet jakichś bardziej poważnych czy wyważonych zachowań. Po prostu zostały nauczone pewnych schematów przez białopizdorycerzy i się tego trzymają. Tak - takie ich zachowania są spowodowane reakcjami facetów - i po prostu one to wykorzystują.

 

Jako świetny przykład - aktualny men ex. Pokłócili się a on zaczął ponoć pisać wiersze kupować kwiatki i bóg wie co jeszcze - upodlił się na maksa i pokazał, że jak pańcia tupnie nogą to on będzie skakał jak ona zagra. 

 

Takich zachowań facetów się nie zwalczy - bo są nieatrakcyjni faceci którzy jak tylko szparka zostanie dla nich uchylona to dla cipki zrobią wszystko.

 

 

 

Edytowane przez rarek2
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, WitaminaD3 napisał:

jestem bardzo ciekawy jak to się potoczy dalej

 

   Otóż, wczoraj, wprosiła się do mnie wieczorem na palcówę, ja nie skory, bo pod wpływem, ale sprostałem potrzebom,

krwi jeszcze nie było. Była zdesperowana, skończyła sama.? Niby umówiła się ze mną na dziś, ale poinformowała mnie

że nie tak z brzuchem, ale jak chcesz to jestem.?

 

   Dobra chłopaki. Za torcik nie zwróciłem, uzasadniłem że nie chciałem, a nie spodziewanych, narzuconych prezentów nie biorę.?

Ale trochę ze żarłem.?

 

Pozdro.

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.