Skocz do zawartości

Sztuki walki dla kobiety.


poduszka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie muszę udowadniać. B)

Poduszka szybko sie uczy%-)

 

W takim razie poduszka to nie prawdziwa kobieta :D Każda prawdziwa, natychmiast podjęłaby wyzwanie xD

 

Na każdym kroku teraz podróbki :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano fajne trasy, może kiedyś się przebiegniemy na jakimś półmaratonie albo maratonie :), a co do świerzego powierza to bym polemizował...

 

Biegasz z pulsometrem? Ja nie, ale zastanawiam się nad tym. Tylko trochę kaski trzeba wyłożyć na taką pierdółkę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegasz z pulsometrem? Ja nie, ale zastanawiam się nad tym. Tylko trochę kaski trzeba wyłożyć na taką pierdółkę. :/

 

A po co Tobie to? :D Lepiej zainwestuj w jakiś czujnik połączenia z mózgiem :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Poduszka? Problemy z serduszkiem w tak młodym wieku że pulsometr potrzebny? Czyżby jakiś przystojny biegacz razem z Tobą był na trasie i musisz wiedzieć, czy wszystko jest w porządku? :D

 

Arox, w tej sprawie co mówisz, to raczej powinna sobie kupić higrometr z sondą :lol: Jak kupi ze sprzężonym termometrem to nawet kurs przedmałżeński obskoczy na sprzęcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W takim razie też za Ciebie chwilę potrzymam. Trasę celowo ustaliłam tak, by wybiec daleko od domu. W jedną stronę dam radę spokojnie, bo to 10km (z hakiem), zaś w drugą... muszę dać, by wrócić do wyrka. :D Kiedy biegniesz? Ja wieczorem, po zmierzchu - spokój, cisza.

 

Chyba pójdę na pierwsze (próbne) zajęcia z krav magi i zapiszę się pod warunkiem, że będę zachwycona. Mam jeszcze oko na kilka rzeczy, a odpoczywać też czasem trzeba. :) Do Krakowa mam za daleko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was zmartwić - przeżyłam.

 

Moge cie nauczyć parteru.była bys zadowolona%-)

 

Cios w klejnoty i ucieczka na pełnym speedzie? :P

 

Sztuk walki nie oglądam, ale jeśli chodzi o inne dyscypliny (tenis, skoki), to wolę oglądać panów. Mecze tenisowe w ich wykonaniu dostraczają mi więcej emocji, a skoki są po prostu na wyższym poziomie, bo panie nie trenują tej dyscypliny długo, nie daje się im na to dużo kasy itd. Natomiast oczywistą oczywistością jest, że łyżwiarstwo jest piękniejsze w wykonaniu kobiet, to samo tyczy się gimnastyki artystycznej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.