Skocz do zawartości

komentarz do filmu z YT


Marvin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeden komentarz. Jeżeli ktoś robi filmik 12 sposobów, aby szalały za tobą dziewczyny to krzywdzi męskich słuchaczy wciąganiem na nich białej zbroi. 

 

Bo robić cokolwiek pod kobiety to automatycznie przegrać życie. Ktoś powie, że wszystko, co robimy, to robimy pod kobiety, biologię, rozmnażanie. Niby tak, ale nie do końca. 

 

Można inaczej. Olać system i robić w końcu coś w swoim imieniu, dla siebie, a nie po to, aby się komukolwiek podobać. Mam się sobie podobać moralnie, fizycznie, duchowo, wpisz cokolwiek. 

 

Odwołuję się do credo forum, aby się stać najlepszą wersją samego siebie, mężczyzny świadomego. Zróbmy w końcu coś dla ciebie, a nie po to, aby się podobać kobietom. Mnie w ogóle męczy ta cała gadka o kobietach. Wolałbym tematy typowo męskie poruszać, skupione na nas, na naszym rozwoju. Co możemy zrobić, aby rozwinąć się jako mężczyźni, nie odnośnie podrywu, ale w prawdziwej, twardej rzeczywistości. Uważam, że atencja kobiet, zdobywanie sukcesów z Paniami to marny wskaźnik męskości, do której chciałbym dążyć szczerze mówiąc. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie wiem czy mi się tak tylko wydaje, ale na widok tego Mamoy czy jak mu tam, to każda laska musi moknąć :D gość ma normalnie skurwysyna w oczach xD W sensie, że wygląda jak jakiś człowiek pierwotny, chwyci za łeb i zaciągnie do jaskini :P 

 

Da się taką mimikę twarzy wytrenować, też tak chcę, haha

 

Edytowane przez heavy27
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzicie, że ten cały Momo ma zeza? Dajcie ludzie żyć, mogę zrozumieć, że laskom się podoba bo tak mówią w tv.

 

Ale widzę, że i kilku facetów by mu gałę opierdoliło, no bo on ma skurwysyna w oczach.

 

Ja mam skurwysyna w gaciach i Momo mi może naskoczyć.

Edytowane przez Gr4nt
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Azizi said:

A gdzie są filmiki typu "12 sposobów jaką być, by facet traktował mnie jako idaelne, ciepłe wsparcie partnerskie?" ;)

Mnie też to denerwuje ale takie filmy nie powstaną bo kobiety mają mokrą waginę i robią loda.

To im wystarcza niestety to tego, aby mieć w dupie wszelkie inne starania i jak pokazuje życie - mają słuszność, co łatwo zauważyć na portalach randkowych gdzie nawet samica 5/10 SMV  ma kilkudzięsięciu atencjuszy, z których każdy proponuje jej seks więc po ma się starać bardziej? No i niestety sporo w tym winy męskiej populacji, bo wśród nas nie brakuje takich co by krowę nawet wyłomotali. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tim2049 napisał:

Ja bym chciał się dowiedzieć czym dla Ciebie, @manygguh jest miłość. @mac podzielił się głębokimi i dojrzałym przemyśleniami wg swojego punktu widzenia a Ty @manygguh czym zabłyśniesz? 

To był sarkazm w wykonaniu @manygguh :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, manygguh napisał:

@mac Kto Cię skrzywdził? Nie rozumiesz co to miłość? 

Mnie w sumie kobiety nie skrzywdziły, aż tak bardzo, bo się nigdy nie dałem wciągnąć w zobowiązania, chociaż było raz bardzo, bardzo blisko. Wycofałem się w ostatnim możliwym momencie i sobie codziennie za to dziękuję. Asertywność uratowała mi życie :D

 

Bez miłości jestem w stanie przeżyć, w całkiem normalnych warunkach i nie potrzebuję miłości do szczęścia, mówiąc poważnie. Nie jest to w ogóle moim celem.

 

Bardziej wolałbym kogoś prawdziwie polubić niż pokochać, bo to stan raczej chorobowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, The Motha napisał:

To był sarkazm w wykonaniu @manygguh :) 

To nie sarkazm bracie! To wredna krypciocha i atak personalny. Zauważ, że @manygguhpublicznie zarzucił, że brat @mac został "skrzywdzony". Kim on jest, że tak sobie rzuca słowa. Niech się wytłumaczy, albo przeprosi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tim2049 Dla mnie miłość, jest wtedy gdy oddajesz całego siebie tej drugiej osobie i nie oczekujesz niczego w zamian. Gdy bierzesz tą drugą osobę taką, jaka ona jest. Jeśli dziewczyna od 18 do 30 roku życia chciała się wyszaleć i miała kilkudziesięciu lub więcej partnerów i jakieś jednorazowe wypady też, to ja to akceptuję, bo ją kocham. Jeżeli np.: ma dzieci z poprzedniego małżeństwa, to ja je wychowuję jak swoje, bo nie ważne kto spłodził, ważne kto wychował. Wiem, że wydając te pieniądze na cudze dzieci, nie będzie mnie stać na to, by mieć swoje, ale to jest miłość. Jeżeli mnie prosi o przepisanie mieszkania, lub wspólne konto albo o kredyt konsumencki na moje nazwisko, to ja się zgodzę, bo chcę by czuła się bezpiecznie. Jeśli pójdzie na bok z bad boyem, to ja na nią będę czekał. Teraz rozumiesz?

 

A brat @mac po prostu nie kochał całym sercem i nie znalazł tej jedynej jeszcze. Sądzę, że zamiast siedzieć na tym forum, poszuka porad na kafeterii i znajdzie na sympatii jakąś 35-tkę, bo my wszyscy zasługujemy na miłość. 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.