Skocz do zawartości

Papież Franciszek potwierdza, że święty Jan Paweł II krył pedofilskie zbrodnie Degollado?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to prawda ale jestem skłonny w to uwierzyć. Ciekawe co by się stało gdyby tak straszliwa informacja okazała się prawdą i czy wogóle kiedykolwiek się jej dowiemy. Natomiast zastanawiam się czy papież ma możliwość  podejmowania własnych decyzji i sprawowaniu władzy. A może ktoś inny pociąga za sznurki i kreuje jego wizerunek.

Edytowane przez Skower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oko.press - czekam na potwierdzenie i więcej danych. Co konkretnie wiedział JP, w jakiej był kondycji itp.

 

Franciszek również jest oskarżany o tuszowanie skandalu. Broni się twierdząc, że został wprowadzony w błąd.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś założyłem temat o papieżu. Jestem dość sceptycznie nastawiony do Karola Wojtyły (co także podkreśliłem na SamiecWeb - dziękuję że mamy własne media), i w otoczeniu znany ze śmieszkowania z jego osoby. Cieszy mnie, że mit cudotwórcy jest obalany, tak jak kiedyś obalili wałęsaka pospolitego odmiany czerwonej, rodzaju bolkowatego. 

 

Dla zainteresowanych moja opinia o JP2

A żeby było śmieszniej, popatrzcie na godzinę dodania postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Skower napisał:

Natomiast zastanawiam się czy papież ma możliwość  podejmowania własnych decyzji i sprawowaniu władzy. A może ktoś inny pociąga za sznurki i kreuje jego wizerunek.

Pogoogluj o koneksjach JP II z CIA, najlepiej na stronach z końcówką worpress :) Nie będę tu podawał wszystkiego na talerzu bo zaraz może się okazać, że to forum siewców teorii spiskowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.