Skocz do zawartości

Okazuje się, że spoglądanie na dziewczynę w klubie to też molestowanie.


samotny_wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem dziś portal onet - był tam odsyłacz do nazwijmy to "artykułu" na temat molestowania seksualnego kobiet. Kiedyś bym na to nie zwrócił uwagi ale ponieważ trochę się naczytałem forum to z czystej ciekawości zajrzałem na stronę aby zobaczyć co tam odkrywczego napisano. No odkrywcze dla mnie było to, że nawet spoglądanie się na dziewczynę może być molestowaniem, nie gapienie się - po prostu patrzenie się na dziewczynę.

 

Powiem tak, z opisów tej Pani mogę tylko wywnioskować, że według moich standardów nie nadaję się na żonę ani na matkę - mówiąc delikatnie. Ale oceńcie sami, wklejam link do "artykułu" (który zobaczyłem na onecie a jest na jakimś noizz): https://noizz.pl/spoleczenstwo/molestowanie-w-polskich-klubach-lapanie-za-tylek-to-nie-komplement/8m4dplz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweet focie są dla frajerów lajkujących na Instagramie. Tacy są niegroźni, ale przydatni. Inna sprawa to życie i relacje na żywo, wtedy każda kobieta chciałaby, żeby zwracał na nią uwagę tylko ktoś kogo ona uważa za godnego jej zainteresowana. Reszta frajerów i stulejarzy nie ma prawa patrzeć i może umrzeć.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei nie jestem emocjonalnie związany z tym portalem (wiem jakiego to rodzaju jest ściek) no ale mam na nim od kilkunastu lat moje śmieciowe konto e-mail więc chcąc nie chcąc czasami tam muszę wejść. Staram się raczej nie czytać tych "artykułów" bo to jest dno, no ale czasami coś się przeczyta. Przeważnie moje czytanie kończy się jednak po natrafieniu na słowo typu "psycholożka", "politolożka", etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojkr napisał:

Podwójne standardy....ot i tyle

Podwójne standardy u kobiet to dla nich chleb powszedni, nawet tego nie zauważają bo mają to w genach i tzw gadzim mózgu. Jeżeli na pańcię spojrzy się 190 cm facet, wyrzeźbiony, z porządnym bickiem (bo regularnie jada stejki boże), działający w zorganizowanej grupie przestępczej, z wyrokiem w zawiasach, z dosyć przyjemną symetryczną facjatą, po wieczorowej podstawówce prywatnej, ze szramą na policzku od noża, w rurkach i podjedzie do klubu nową Panamerą, to e w e n t u a l n i e może się przyglądać paniusi (ma ona 2/10 ale i tak się uważa za cud natury, w bajkach mówili że każda kobieta jest księżniczką). Pani to nawet się podoba, koleżaneczki zazdraszczają.

 

Gdy na ową gwiazdę z upadłego teatru spojrzy się sympatyczny miły wykształcony 170 cm chłopak, bez nałogów, pracujący na pełny etat, mający tylko Omegę a nie Patka, bez nadwagi, bez samochodu, pijący zaledwie sok pomarańczowy a nie dżeka danielsa (nie ma dużo hajsu bo to jest murarz/tynkarz) to od razu jest podnoszony lament. Jak on śmiał na mnie spojrzeć? To jest skrajna molestacja, ten cham jest opresyjny wobec mnie, ochrona, wyjebać go z klubu.

Edytowane przez Magician
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kleofas napisał:

W Szwecji w klubie jeśli za bardzo patrzysz się na dziewczynę może powiedzieć ochronie , że czuje się niekomfortowo i zostaniesz poproszony o wyjście

Brakuje mi tu emotikonki z reakcją "ja pierdole"

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu uznajmy, że sam fakt posiadania penisa to molestowanie seksualne. Dajmy sobie spokój z takimi półśrodkami.

Kiedyś po osiągnięciu pewnego wieku szło się do wojska, w przyszłości każdy samiec będzie trafiał na dwa lata do ośrodka rehabilitacyjnego dla agresorów seksualnych. Wykłady feministek połączone z terapią elektrowstrząsową wybiją mu z głowy podnoszenie wzroku na przedstawicielki płci wybranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, StatusQuo napisał:

Brakuje mi tu emotikonki z reakcją "ja pierdole"

Brakuje mi tu buntu prawdziwych facetów. Rozpasanie kobiet jest dziś kosmiczne. Płać za nią, przepuszczaj w drzwiach, kupuj świecidełka na walentynki. Nie rób testów DNA bo to brak zaufania.

 

Zdobywaj mnie. Ale czemu? Bo jestem kobietą. Ale czemu mam cię zdobywać? Bo mi się to po prostu należy!!! Jestem boska.

 

A kiedy ty mnie będziesz zdobywać? Pojebało cię? Ja jestem kobietą, to mnie się zdobywa.

 

Jesteśmy podobni. Masz pochwę, ja członka, reszta podobna. Czemu mam cię zdobywać? BO TAK. Jesteś incel. I oszołom, nie szanujesz kobiet.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce na Onecie:

 

--- Kobieta obrażona w miejscu publicznym przez obcego mężczyznę. Przyglądał się jej przez okres dłuższy niż określony w prawie. Przestępcę złapano i postawiono zarzuty o molestowanie seksualne.

 

--- Kobieta zgłosiła na policji fakt,że jadąc razem z mężczyzną w przedziale pociągu Intercity zapytała go kulturalnie o godzinę. Mężczyzna nie okazał zainteresowania, nie nawiązał z poszkodowaną żadnego kontaktu, czy to werbalnego czy wzrokowego. Poniżej zdjęcie podejrzanego o publiczne zachowanie w tonie nienawiści wobec kobiety, wykonanego przez poszkodowaną.

Edytowane przez Stradi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Stradi napisał:

Przestępcę złapano i postawiono zarzuty o molestowanie seksualne.

I osadzono w areszcie śledczym.

 

Już wkrótce na wp.pl

 

Poszłam na bazarek po pietruszkę. Założyłam najlepsze legginsy. Kręciłam dupką. Wypinałam się na wszystkie strony. Żaden samiec się nie zainteresował mną. Wysoki sądzie, proszę zaaresztować tych samców, którzy mnie widzieli i nie wykazali podziwu. Żaden się mną nie zainteresował, to opresja i wyzysk. Jestem samotną matką. Jestem bestialsko traktowana. Zero szacunku ze strony mężczyzn. Proszę o 5 kafli renty za obniżony standard życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Ja tam się nie mogę doczekać czasów, gdy kobiety-andki będą tanią i powszednią rzeczą, tak jak dzisiaj auta :D  Sam był zakupił ze dwa, haha, jeden tańszy-gorszy typ do sprzątania, prania, prac wokoło gospodarstwa domowego, a drugi droższy-lepszy do rozrywki. Jak Boga kocham, chciałbym przynajmniej dożyć gdy pojawią się pierwsze, cholernie realistyczne, "żywe" modele na rynku, tylko po to by móc delektować się ból dupiem i jękiem kobiet :D 

 

A co do samego tematu.. te materiały są wręcz idealnym odwzorowaniem tego, co się teraz odpiermandala :D 

 

 

 

 

A w szczególności ten ;)  

 

 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lxdead napisał:

pojawią się pierwsze, cholernie realistyczne, "żywe" modele na rynku, tylko po to by móc delektować się ból dupiem i jękiem kobiet

Pojawią się wkrótce. Już się pojawiają u japońców. Za 2 czy 5 lat będą tak realistyczne jak żywe kobiety. Wtedy facet nawet nie spojrzy na rozbestwioną roszczeniową rozpasaną wkurwioną na wszystko kobietę. Dożyjemy czasów gdy to kobieta będzie zabiegać o faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Magician napisał:

Jesteś incel

Mnie koleżanka w poprzedniej pracy, notabene gówniara, nazwała mizoginistom, byłem w szoku przez dwa tygodnie, że

"to się dzieje naprawdę". Jak już ochłonąłem, to spytałem ją, skąd ona w ogule zna takie słowo, bo ja przez całą moją edukację

się z nim nie zetknąłem, odpowiedziała, że jakaś lektura w gimnazjum albo liceum, nawet spytałem, dokładnie o tytuł, ale już zapomniałem.

Incel to jeszcze świeższy temat. Czy naprawdę tak Ci panna powiedziała, czy to był taki tam zmyślony dialog?

Bo jak nie zmyślony, to znaczy, że jest coraz gorzej, chociaż cały czas się wydaje, że to nie możliwe ...

 

1 godzinę temu, Xellos napisał:

Może po prostu uznajmy, że sam fakt posiadania penisa to molestowanie seksualne

Zacytuje Korwina, "To jak ma się czuć kobieta, jak każdy mężczyzna ma narzędzie zbrodni w spodniach"

Obawiam się, że niestety, że nie jesteś pierwszy który na to wpadł, są już ludzie na świecie, którzy dokładnie tak myślą ...

 

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kleofas napisał:

W Szwecji w klubie jeśli za bardzo patrzysz się na dziewczynę może powiedzieć ochronie, że czuje się niekomfortowo i zostaniesz poproszony o wyjście

W Norwegii za molestowanie, może być uznane zaproponowanie podwózki koleżance z pracy.

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2019 o 18:53, radeq napisał:

Już nie mogę się doczekać czasów, gdy faceci będą spędzać czas z facetami, a laski z laskami :D

Zero stawiania drinków, podwożenia itd :D

 

Stawianie drinków to przejaw pasywnej agresji i braku szacunku do kobiet :) nadawanie etykiety - nie stać Cię, a jak nie stać to pewnie masz gorszą pracę (wzmocnienie swojej pozycji jako lepiej zarabiającego). Oczywiście oprócz tego to rodzaj okazywania łaski, a kto chciałby czuć się jak przegrany. 

 

A tak serio, to w przyszłości spędzanie czasu z mężczyznami będzie po prostu bezpieczniejsze. Obserwując zakusy różnych środowisk można przypuszczać, że odrzucenie kobiety stanie się aktem poniżenia/napaści emocjonalnej. 

 

Wystarczy, że ta kobieta okaże się być w przeszłości mężczyzną i już jesteśmy transofobami -> shaming na social media, powiadomienie pracodawcy, problemy zawodowe i rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.