Skocz do zawartości

Ślub znanych modeli fitness, czy schemat się powtórzy?


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.instagram.com/p/BtKdVohgTw2/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=tl0xr7jcj8ns

 

Dwójka modeli fitness, on dodatkowo zajmujący się prowadzeniem ludzi online i prowadzi kanał na YouTube. Głodem nie przymierają, są atrakcyjni, czy schemat się powtórzy? Czy on zostanie tak samo gnojony jak kazdy poslki Janusz w małżeństwie?  

Czy są jakies związki które zdecydowały się na ślub i żyli długo i szczęśliwie, jak z tych mitów ktorymi nas karmią w tv? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten facet jest typowym przedstawicielem maintreamowego mężczyzny wykreowanego w XXIw. (A tak wygląda) to będzie schematycznie. Istnieje jednak nikła szansa, że jest obżarty czerwonymi pigułami a Pani pochodzi z tradycyjnej himalajskiej rodziny. Wtedy będą żyli długo i szczęśliwie.

 

Tak dla przypomnienia. Brad Pitt nie dał rady.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn W holywoodzkich filmach występują tabunami. W bolywoodzkich również.

 

W znanej mi rzeczywistości tego gatunku nie rozpoznano. Nic dziwnego - każda samica gatunku homo-sapiens twierdzi, że jest inna niż wszystkie zatem mamy na planecie około 3.5 mld indywidualnych przypadków. Do wytrwałych poszukiwaczy będzie należała nagroda znajdująca się w grocie (skarbów czy innej).

Edytowane przez azagoth
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w tym prawdy? Ile fikcji...a na ile jest to poprostu produkt i kształtowanie jakiejś marki ?

Książki, poradniki, "kolczing" ......z cyklu dbaj o ciało, bądź szczęśliwy oraz ładny ładnego lubi i do ładnego lgnie ....bądź ładny, znajdź swoją połówkę....?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony kult fizyczności, trenerzy personalni, każdy musi być fit i mieć kaloryfer na brzuchu nie mówiąc o 40 cm w bicepsie - minimum. Ciało opalone, jak najmniej tłuszczu, modny ciuch i fryzura. Podróże w ciepłe kraje i zdjęcia na plażach ze śnieżnobiałym piaskiem. To jest obraz do którego szara masa ma dążyć. To jest jej cel, tam jest jej szczęście.

 

To wszystko w zasadzie na wyciągnięcie ręki, sięgnij po.... zasługujesz na..... Ale czy na pewno?

 

Z drugiej strony - śmieciowe jedzenie w dyskontach i marketach nie ułatwia pracy nad sylwetką fit, praca na śmieciowych umowach nie ułatwia zakupów zdrowej i dobrej żywności. A gdzie modny ciuch, gdzie wyjazdy zagraniczne. Przecież na instagramie pierwsza lepsza wybotoksowana lala ma to wszystko.

 

Idę o zakład, że co najmniej połowa z "ogarniętych" samców tu piszących marzy o tym, żeby mieć ciało jak ten gość i obejmować taką laskę jak on. Albo żeby chociaż mieć "skurwysyna" w oczach jak ten z Hawajów.

 

Starajcie się, idźcie do wskazanego celu, może jakaś kobieta (te kurwy, takie i owakie) poczuje mokro na wasz widok.

Edytowane przez Gr4nt
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla typa za sylwetkę.

Dziwne, że u niej brak tatuaży (niecierpię jak kobieta je ma, obrzydliwe to jest).

 

No cóż, czasy się nam zmieniają- tak dzisiaj wyglądają wzorce do których większość ludzi dąży. Ani mnie to nie denerwuje ani mnie to nie kręci. 

Niech się żenią, płodzą, wrzucają zdjęcia, niech sobie szczęśliwi będą.

Ja tam sobie dzisiaj metalowy regał do pomieszczenia gospodarczego skręciłem, układam narzędzia i też taki szczęśliwy sobie jestem jak Oni ?

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt uważam, że kult fizyczności jest bardzo wartościowy. Wolałbym społeczeństwo zdrowych, aktywnych fizycznie ludzi, bo to by się przełożyło na jakość relacji międzyludzkich. Sam ćwiczę. Temu typowi nie zazdroszczę ciała, ale raczej podziwiam za wysiłek. Sam zapierdalam i wiem, jak trudne jest robienie postępów. A z tym żarciem to bez przesady. Nie zarabiam kokosów, a dietę trzymam praktycznie idealną od pewnego czasu. Wystarczy eliminacja syfu, gotowanie na parze, ewentualnie od czasu do czasu smażenie drobnicy na oleju kokosowym. Można zdrowo, tanio jeść, tylko trzeba pewne nawyki zmienić. 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno olej kokosowy nie jest taki zdrowy. Ja wróciłem patriotycznie do rzepaku.

 

Co do sylwetki - gość musi jechać na koksie. Mam znajomych triatlonistow, maratończykow. Goście mają atrakcyjne sylwetki, ale jako modele na yt by nie zarobili.

 

Pani ładna, ale cycki to full syntetic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Nie bierz tego co napisałem tak do siebie. To, że ty ćwiczysz i się z tym dobrze czujesz to tylko się cieszyć. Obserwuję wiele osób, które by chciały być fit a nie są, w sumie nie muszą takie być ale propaganda wbija im do głowy, że tylko wtedy będą spełnione. To nie prawda.

 

Czy zdrowym można być tylko z kaloryferem na brzuchu i codziennie biegając?

 

22 minuty temu, mac napisał:

Wolałbym społeczeństwo zdrowych, aktywnych fizycznie ludzi, bo to by się przełożyło na jakość relacji międzyludzkich.

Myślisz, że jakby wszyscy byli szczupli i zdrowi to nie stworzono by innego celu dla mas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kaarwa, przecież ta laska jest obrzydliwa. Takie barbie, tylko że czarnowłose. Sztuczny cyc, buzia bez wyrazu, krzywe nogi. Jedyny plus to brak dziar.

2. Koleś sylwetka mega, ale normalny pracujący człowiek nie jest w stanie czegoś takiego osiągnąć (no chyba, że geny sprzyjają). Kogo stać na nakurwianie na siłce przez cały dzień? Albo niech pan ze zdjęcia pozapierdala przez 12h, a potem chciałbym widzieć jak jeszcze kolejne 4h pakuje.

 

Reasumując. Cukierkowy sziteks dla idiotów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak gość jest przeciętnie zbudowany,natomiast ta Pani to bardzo niespotykany widok.

Rzadko spotykam dobrze wytrenowane dziewczyny z wielkimi implantami i brazylijskimi pośladkami,natomiast fit-napakowanych wydziaranych facetów widzę nom stop.

Gość jest na SAA i jego poziom testosteronu to nie średnia granica,tylko x10 normy.Mając tak wysoko poziom testosteronu nie ma co porównywać do libido zwykłego zdrowego chłopaka który może raz-dwa razy dziennie,o nie nie moi drodzy :)

Według mnie to libido jest największym wrogiem faceta zaraz po ślubie bez intercyzy :D 

Koleś prowadzi osoby online więc obstawiam że jednak trochę tego czasu dla Siebie znajduje i jego potrzeby są ogromne.Pozostają dwa wyjścia:

-albo jest wierny jednej kobiecie i ona powoli blokuje dostęp do łona,zaczyna się wzbudzanie poczucia winy,brak szacunku i się związek rozpada(wyjątkiem jest tutaj nimfomanka)

-Jedna kobieta nie wystarcza i znajduje pocieszenie u innych

Z pozytywnych scenariuszy może się zdarzyć że ona pochodzi z odległych himalajów,a on słucha audycji Marka i ma poukładane w głowie.

 

Z moich obserwacji wynika że strzelam 95% fit związków które obserwujemy na IG są sztuczne,koloryzowane i nieszczęśliwe(kwestia krótszego okresu czasu)

Bardzo dużo "bikiniar" "kulturystów" w młodości miała otyłość,defekty sylwetki i byli brzydko mówiąc z tego powodu gnojeni.Człowiek dorasta,staje się atrakcyjniejszy,ale to poczucie "gorszości"zostaje zamiecione pod przysłowiowy dywan i daje o sobie znać.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RnextTen tego. No...

Pamiętam, że nasza gwiazdka kiedyś radośnie ogłosiła światu poprzez forum, iż się odchudza i ćwiczy (pewnie stąd zmiana nicka z Sara na Fit ?). Pamiętam również, że jedyne ćwiczenia jakie wykonywała to intensywne ćwiczenie fit-palców na klawiaturze. 

Sentymentalnie się zrobiło z okazji fit-tematu ;) Aż mi się łezka w oku zakręciła :P 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybkie te życie się zrobiło. Trzeba wrzucać na insta swoją prawdziwą miłość, swój obiad, samochód, zdjęcia z podróży. A zapomniałem o najważniejszym czyli wypiętej dupie w lustrze. "Zesraj się a pokaż się".

Czytałem że mniej więcej od 2004 roku świat zaczął się stawać bardziej cyfrowy, życie zaczęło pomału przechodzić do Internetu a relacje międzyludzkie zaczęły się zatracać. Że od tego momentu rozwijała się obecna sytuacja. 

consume2.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.