Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Dworzanin_Herzoga

Krzysztof Kononowicz - Tylko mamo mleka nalej - Teledysk

Polecane posty

Upływający czas jest dla Krzysztofa bezlitosny. Kiedy był dzieckiem, opiekowała się nim matka. Widział przed sobą wiele dróg rozwoju. Teraz, mimo zaawansowanego wieku, nadal rozważa zostanie policjantem, prawnikiem, studentem itp. Nigdy nie pogodził się z teraźniejszością i to jest na swój sposób smutne.

Napisano (edytowany)

@Mtg100 Coś w tym jest, czułem lekki żal po obejrzeniu tego video za drugim czy trzecim razem.

Jednak nie można do końca powiedzieć, że czas jest dla konona bezlitosny -> od 2014 roku przeżywa stopniowy powrót popularności, fani ślą hajs i paczki i jest prawdopodobnie najbogatszym menelem w Polsce.

Mimo, że jest na granicy lekkiego upośledzenia, to pracował zawodowo jako kierowca mechanik i gdzieś jeszcze, jakoś sobie radził, ale od 1994r jest permanentnie bezrobotny.

Dopóki żyli matka i brat, funkcjonował dzięki ich emeryturze i rencie oraz pomocy MOPSu. To skrajny roszczeniowiec, mitoman i megaloman,  z czego zdaje sobie sprawę większość osób śledzących to universum od dłuższego czasu.

Suma summarum jego los jest nie do pozazdroszczenia, tylko, że w zauważalnym stopniu się do tego przyczynił. 

Edytowano przez Dworzanin_Herzoga

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez teko
      Witam braci,

Sprawa wygląda następująco. Wraz z bratem i rodzicami posiadamy bardzo duży, 4 poziomowy dom, w dobrej lokalizacji. Miasto +50 tys. mieszkańców, dobrze rozwijające się, w zakładach pracy brakuje ciągle ludzi, pełno tu Ukraińców, Azjatów, Nepalców i innych. Prognozy wskazują na to, że nawet jak Ukraińce by do Niemiec wyjechali, nadal będzie duże zapotrzebowanie na pracowników i będą ich ściągać.

Mankamentem domu jest to, że z dobre 10 lat nie był nawet ogrzewany, wymaga prawie, że kapitalnego remontu. Na tę chwilę jest niesprzedawalny. Raz, może za cenę jaka by nas nie satysfakcjonowala, dwa, jest tak brzydki i duży, że nie kalkuluje się kupno jego plus remont, aby się wprowadzić rodziną. Chyba, że pod wynajem. Właśnie...

Więc już od dłuższego czasu myślę, dlaczego by nie wyremontować go i nie dać pod wynajem dla pracowników? Podjąłem już pewne kroki w tym kierunku. Każdy fachowiec, który był na oględzinach wycenił mi jaką kwotę muszę mieć, aby ruszyć z remontem. Wiadomo, że kwota była w zaokrągleniu więc biorę poprawkę na to i muszę co najmniej te 20% dorzucić.

A więc do sedna. Żeby dom nadawał się do użytku potrzebuje 150 tys. zł. Praktycznie całą kwotę muszę zapozyczyc w banku czyt. pożyczka hipoteczna. Całość do oddania to grubo ponad 200 tys. Rodzice i brat po ciężkich rozmowach w końcu dali mi wolną rękę co do tego domu, więc jeżeli spróbuję zaryzykować to wszystko spoczywać będzie na moich barkach, choć mam slowną deklaracje od ojca, że pomoże ile będzie mógł, ale wiecie jak to jest.

Ostatnio jednak mam pewne wątpliwości i strach zajrzał do dupy. W rodzinie nie mam wsparcia co do tego, są bardzo sceptyczni i też boją się, że nie wypali. Za to u postronnych osób jest niemal zdziwienie, dlaczego już dawno nie poszedłem w tym kierunku.
      Proszę o postawienie się na moim miejscu i dajcie znać jak Wy to widzicie. Na co zwrócić uwagę? Robić to czy nie? Wpierdolic się w kredyt na 25 lat czy nie? A może splace wcześniej i potem sam zysk albo sprzedaż za normalne pieniądze?
      Mówi się, kto nie ryzykuje szampana nie pije. Mam nadzieję, że dużo osób wypowie się w tym temacie.

Dodam na koniec, że mam 24 lata, rok czasu pracuję w jednym z zakładów pracy w moim mieście i mam wrażenie jakbym się zatrzymał w miejscu i gnije tutaj, bez większych perspektyw, w dodatku w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie w raz z narzeczoną pchamy kasę obcym ludzią do portfela.

• Przez Dworzanin_Herzoga
      Autorem jest jeden z wykopowiczów.
      Inspirował się poniższym motywem, gdzie Krzysztof jest ciemniejszej karnacji:

W temacie ujawnił się jeszcze jeden poeta:

Jak oceniacie?
      Po pierwszym odsłuchu stwierdziłem, że odpierdala ładnie. 🤣
      Po następnym, że nawet tragedii nie ma, takie 5/10 jak na amatorską twórczość.

A Wy jak oceniacie?

Widzę, że akuratnie spędzają ten dzień.  
      Sporo filmików dzisiaj dodał Major.

Wojtek widzę pije jakąś herbatkę z pianką, a nie żubra stojącego obok, całe szczęście terapia olkoholowa przyniosła rezulaty i żelazną samokontrolę:

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.