Skocz do zawartości

W czym chodzicie?


Szaleniec

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, ja się najwygodniej czuje w dresie, w niczym lepiej nie jeździ mi się samochodem, nic nie ciśnie w torbę, wygodnie i zacnie. W pełni rozumiem dresiarzy : )) Niestetyi, dres nie pasuje na każdą okazję, nad czym szczerze ubolewam, więc dopasowuje strój do okoliczności. Ale uwielbiam, jak po dłuższej podróży mam możliwość przebrania się w coś co wypada i schowania mojego dresu do bagażnika :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem kiedyś temat o modzie męskiej, gdzie podałem kilka fotek fajnych stylówek, w których często chodzę lub chciałbym chodzić. Nie lubię za bardzo koszul, więc nie znajdziesz tam ode mnie outfitów z koszulami, bo po prostu nie wygodnie mi w nich, wolę swetry. Za to parę innych osób także się udzieliło i podzieliło swoimi stylami, gdzie ich nie brakuje. Odkop sobie ten temat, poszperaj. Niestety cały wątek poszedł w stronę żartów i umarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest zdrowa szczupła sylwetka.

 

Jak już jesteśmy przy ubiorze, to codzienne buty skórzane z licowej (zimą/jesienią) czy zamszowej (wiosna/lato) skóry to obowiązek poważnego faceta.

Obuwie sportowe poza czasem aktywności fizycznej nie jest na miejscu.

Do tego odpowiadający kolorem pasek do spodni i zegarek(nie sportowy).

 

Generalnie poważny jest minimalizm. Brak aplikacji, dużego loga, przeszyć, przetarć.

Gładkie i dopasowane do sylwetki ubrania.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

ja całe lato pomykam na sportowo, t-shirt, albo polo, do tego szorty,albo bojówki, conversy(nie trampki) i heja, 34 lata na karku, nie jestem poważny i nie ubieram się poważnie na co dzień. Jak jest sie szczupłym, wysportowanym, to nie ma sensu robić z siebie dandysa

A ostatnio usłyszałem od nieznajomej dziewczyny 18-20 lat- ma pan ładne buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.