Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Szaleniec

W czym chodzicie?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

@azagoth Za stary jestem na zmiany. To moje sprawdzonone od lat marki.

Ważne jest też mieć dobrego i eleganckiego sikora. Mam Lorusa budżetowego za 400 PLN, ale też Zeppelina za 1700 PLN.

Edytowano przez brama85

No cóż, ja się najwygodniej czuje w dresie, w niczym lepiej nie jeździ mi się samochodem, nic nie ciśnie w torbę, wygodnie i zacnie. W pełni rozumiem dresiarzy : )) Niestetyi, dres nie pasuje na każdą okazję, nad czym szczerze ubolewam, więc dopasowuje strój do okoliczności. Ale uwielbiam, jak po dłuższej podróży mam możliwość przebrania się w coś co wypada i schowania mojego dresu do bagażnika :)

• Like 1

Założyłem kiedyś temat o modzie męskiej, gdzie podałem kilka fotek fajnych stylówek, w których często chodzę lub chciałbym chodzić. Nie lubię za bardzo koszul, więc nie znajdziesz tam ode mnie outfitów z koszulami, bo po prostu nie wygodnie mi w nich, wolę swetry. Za to parę innych osób także się udzieliło i podzieliło swoimi stylami, gdzie ich nie brakuje. Odkop sobie ten temat, poszperaj. Niestety cały wątek poszedł w stronę żartów i umarł.

Ech, ja w czasie wolnym noszę jeansy czy jakieś inne wygodne spodnie a na łapie mam swatcha. Na nogach często nike czy conversy bo wygodnie tak biegać po mieście. Mam 40 lat i dobrze mi z tym. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.