Skocz do zawartości

Nie lubię tego, ale przysięgam przed Braćmi że do dn. 09.05.2019, nie dotknę swojej baby.


Rekomendowane odpowiedzi

   Witam Bracia.

 

   Temat, przysięgę swoją wobec Was założyłem, złożyłem pod wpływem zachowania swojej baby. W czasie ok. miesiąca zrobiła mnie w chuja dwa razy.

Stary i niby doświadczony już jestem, ale poleciała ze mną jak z młodym. Mianowicie chodzi o seks. Kilka tygodni temu zgodnie z grafikiem zażyczyłem sobie seksu.

Darujcie sobie pytania typu 'jak często', stanowczo za rzadko. Zaznaczam że korzystam tylko z ust kobiety, innymi dziurkami, a raczej otworami nie jestem zainteresowany.

Piczka za luźna, ona się tylko nadstawia, anal to tylko ciasny pierścień a w głębi pustka, do tego mam obawy że po drodze spotkam klocka, no i zapachy, nie toleruję tego.

 

   Wracając do tematu, dlaczego składam tę przysięgę. Otóż jestem pierdoloną pizdą, białym rycerzem i gadajcie co chcecie. Tak jak wyżej wspomniałem zażyczyłem sobie seksu.

Standardowo, do buzi, ja gmeram w okolicach piczy, szybko doszła, ale później, po około 2 min, odłączyła się od tego co lubię i stwierdza: I tak nie dojdziesz, darujmy sobie.

Ponieważ takie coś to jak dostać w pysk, mówię ok, masz rację, przy tobie trudno dojść. Obiecałem sobie wtedy że nie dotknę jej dopóki się nie ukorzy.

 

   Minął tydzień, ona miała ochotę, razem zrobiliśmy sobie dobrze, i ok. Minęły kolejne tygodnie, nadszedł dziś, i ona znowu taki numer że doszła i mnie zostawiła.

Wkurwiłem się dosyć poważnie, zapowiedziałem że 'będę jadał na mieście, bo 150 zeta na miesiąc to i tak więcej niż ona mi daje'. Nie powiem, wystąpiła panika,

bo nasz wspólny znajomy ma na boku mężatkę, zostawił swoją w sensie seksu, i ona jest tego świadoma i wie na co mnie stać.

 

   Zdałem sobie sprawę z tego że ona mnie testuje, przed paroma chwilami pod wpływem De'masty, link niżej. Kurwa jaki ja głupi jestem, takie proste testy,

a ja poległem, myślałem że głowa, szczęka ją bolą. Chociaż zasugerowała że cipka i anal są do dyspozycji, ale pod wpływem wkurwu nie skorzystałem. No nic typowy test, oblałem i tyle

Nie potrzebuję Bracia współczucia, dam sobie radę.

 

   Przysięgę składam po raz pierwszy,  jest dla mnie ważna, Nie będzie mi baba mną sterować! Już przeglądam odloty, za 130 zeta fajne milfy się starają o klijenta.

 

Pozdro.

 

Do zapoznania.

 

 

 

 

  • Like 22
  • Dzięki 2
  • Haha 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ta @Still, wiem nie powinienem się przejmować, ale kurwa teraz to nie na żarty, więcej jak dwa razy nie dam się przerobić.

 

    Pozostaje kwestia przełamania się. Nigdy baby nie zdradziłem, jak kiedyś byłem na panienkach, to dwie małolaty wygoniłem z wyra.

Miałem panienki zafundowane w ramach długu wdzięczności. Mimo tego odpuściłem, obawa przed blamażem? Wierność? Nie wiem.

Teraz idę w zaparte, chociaż spróbuję, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Adolf said:

tylko ciasny pierścień a w głębi pustka,

Jeden z bardziej życiowych tekstów na tym forum. 

 

Adi, a więcej smaczków napisałeś w tym temacie. 

 Miód. 

Ten post umocni forum. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf "Czarny rycerz - Mężczyzna, który ma spory dystans do siebie i do świata. Wiele już przeżył, wiele udowadniać nie musi. Staje się niczym, mędrcem. Żeby do tej fazy dojść, to kryzys wieku średniego jest nieunikniony. Ale trzeba go korzystnie przeżyć."

 

 

I tu nauka dla młodych braci jak i dla mnie. 

@Adolf nie boi się przyznać, że popadł w gierki zonki. Wali go opinia innych o nim. Popełnia błędy ale i umie siebie skrytykowac.

Wielu, oj wielu pewnie braci, pomimo wiedzy z forum i schematów, daje się nabrać na manipulacje kobiet. Nie piszą o tym, bo boją się krytyki samego siebie! 

Edytowane przez Still
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Adolf napisał:

Chociaż zasugerowała że cipka i anal są do dyspozycji

Bo wiedziała, że nie skorzystasz ;) skoro tego nie lubisz to dla kogoś kto lubi było by jak: zrobię Ci ręką, czyli nic... a trzeba było jej zrobić z dvpy jesień średniowiecza za karę i dopiero później złożyć przysięgę :P

 

Demasta dobry, jest. Podobno ma na dniach nowy materiał wrzucić :O 

 

PS. Ona się nie dopomina o klasyka? Też woli tak jak Ty?

 

"tylko ciasny pierścień a w głębi pustka", kvrwa faktycznie jakie to głębokie, tak ogólnie do niektórych bab (że jedyne co mają do zaoferowania to pierścień a są puste i jebnięte) ❤️ :D

 

Edytowane przez heavy27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu jest takich co są święcie przeświadczeni o tym, że są szczęśliwi, ponieważ tak mówi jego myszka? Pewnie wielu. Ilu z nich oszukuje się, że wszystko jest w porządku, ponieważ dla dostępu do szparki są gotowi maksymalnie się upodlić? Pewnie równie wielu. Nawet na tym forum mamy takich co to śpią z pieskami na kanapie, a przekonują innych, ze życie w związku jest super i naskakują na tych co sądzą zupełnie inaczej.

@Adolf Twoja historia jest świetnym przykładem tego o czym się tu mówi, że związek, nawet niezależnie od stażu, to ciągła walka o siebie i łapanie się na zdanych lub nie testach. Nawet po latach się testuje itp. Gratuluję świadomości oraz znajomości własnych ograniczeń. Życzę, aby wszystko poszło zgodnie z postanowieniem i abyś odzyskał sterowność zarówno w związku jak i nad sobą. Nie daj się!!!! To Ty jesteś najważniejszy, to Ty jesteś panem swojego losu.

Tak przy okazji: było takich dwóch amerykańskich socjologów, co to pisali, że prostytucja przyczynia się do trwałości instytucji małżeństwa w społeczeństwie. Nazywali się Spector i Kitsuse Nie to żebym coś sugerował;)

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Wkurwiłem się dosyć poważnie, zapowiedziałem że 'będę jadał na mieście, bo 150 zeta na miesiąc to i tak więcej niż ona mi daje'.

Te @Adolf bądź kolega i poczekaj na mnie. Wsiadam w pociąg ? i dołączam do Ciebie. Dla każdego starczy :D

Jak myślisz, gdy pojedziemy na dwa baty, to będzie rabacik %? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Otóż jestem pierdoloną pizdą, białym rycerzem i gadajcie co chcecie. Tak jak wyżej wspomniałem zażyczyłem sobie seksu.

Nie mów tak o sobie. Kobieta po prostu przypomniała ci, że jest mentalnym dzieckiem i w głębi duszy potrzebuje od czasu do czasu jakiejś kary. Traktując ją jak człowieka, nie otrzymałeś wzajemności, dlatego musiałeś wymierzyć sankcję. W życiu trafiamy na masę ludzi, którzy podświadomie bądź nie, nas testują. Grunt, że pokazałeś żonie, jak kończy się każda krzywa akcja z jej strony. Samoświadomość swojego postępowania nie prowadzi do białorycerstwa. Jest nim za to m.in zamykanie oczu na walące po oczach sygnały niebezpieczeństwa. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Adolf rzadko mówi o swoim życiu osobistym w takiej otwartej formie. A jeszcze rzadziej składa przysięgi. Wiedz, że coś się dzieje!, jak mówił ksiądz Natanek. Z tego wnoszę, że niewiasta ultra bardzo mocno musiała go wkurwić. Ja nie czytam słów, zawsze bardziej interesuje mnie co jest między wierszami. A tam jest zawód, ból, zwątpienie, gehenna, męczarnia, tortura. I nie wiem czemu akurat do 9 maja, ale nie muszę wszystkiego wiedzieć.

 

4 godziny temu, Adolf napisał:

Nie będzie mi baba mną sterować!

Nadal Tobą steruje. Inaczej nie powstałby ten wątek boży.

 

Namaste, bracie Adolf.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.