Skocz do zawartości

Nie lubię tego, ale przysięgam przed Braćmi że do dn. 09.05.2019, nie dotknę swojej baby.


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Adolf napisał:

Nie będzie mi baba mną sterować! Już przeglądam odloty, za 130 zeta fajne milfy się starają o klijenta.

@Adolf Bracie lepiej załóż konto na garsonierze i poczytaj prawdziwe opinie, unikając pań bez teczki albo z zaledwie 1 - 2 opiniami.

Współczuję, że po tylu latach Twoich poświęceń baba tak pogrywa.

Może zaniedbałeś swoje hobby i za dużo czasu z nią przebywasz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego co na twoim miejscu by się nie wkurwił. Sam pewnie też bym tak zareagował.... ale zaraz po tym jak sam odstawił bym jej taki numer. A co, oko za oko, taki jestem. Pozatym nie ma to jak dzika satysfakcja z możliwości rewanżu. 

Najpierw zrobiła by gałe, a później odwrócił bym się dupą i poszedł spać albo wyszedł na miasto, zostawiając ją niezaspokojoną. Niech sobie sama radzi.

 

Czytam i uśmiech wykwita na mych ustach, kolega ma grafik do sexu?

No jeszcze kilka lat temu miał bym niezłą bekę, a teraz mój uśmiech spowodowany jest podobnym schematem w moim przypadku. Coś mi się zdaje że i wiek mamy podobny, czyli jedziemy już z górki.

 

Mamy pewnie inne doświadczenia wynikające ze związku, nie krytykuje, nie oceniam, chce tylko powiedzieć że ja tam bym sobie nie odpuścił panny szczególnie jak by była urodziwa i sama pchała się do łóżka. Kolegę podziwiam za twardy charakter ?

Trzymam kciuki za wytrwanie w postanowieniu.?

 

Ps.

Ty masz twardy charakter i nie masz sobie nic do zarzucenia, przynajmniej jeśli chodzi o zdradę. Jednak nie masz obaw że twoja znajdzie sobie, jak to mówił klasyk, łamistrajka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.