Skocz do zawartości

Czy Wy też jesteście tacy zmęczeni?


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja to już nie mam siły.

Mój mózg paruje, jestem wykończona, a fizycznie nie pracuje. Masakra jakaś, w dzień etat 11h, w nocy malowanie. Jak żyć się pytam. 

Cały czas sobie podnoszę poprzeczkę, dokładam celów, skąd brać siły.  ?

Smuteczek.

Czuję się jak na jakimś polu bitwy, lol.

 

Też tak macie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy praca 6 dni w tygodniu po 7-8 godzin przy wyładowywaniu towaru, skrzynki od 5 do 20kg. Przeważnie wstaje po 4 rano, śpie wtedy ok.5-6 godzin. Po przyjściu do domu 3 razy w tygodniu dodatkowo idę sprzątać na średnio 3 godziny. 

Do tego po pracy często inne terminy, a to lekarz, a to szkoła..obiad ugotować, zakupy zrobić, banki, urzędy, czas dla syna....dziś sobota..jestem po 8 godzinach przerzucania skrzyń...leże na sofie i czytam forum...i w takich chwilach gdy w końcu mam chwilę dla siebie, myślę...jak to dobrze, że jestem zdrowa, bo mogę pracować, dzięki temu żyć. Zmęczenie jest naturalną reakcją organizmu na wysiłek, to wszystko minie, a satysfakcja z uzyskanych rezultatów, zostanie. I za to jestem wdzięczna.

@Lalka to wszystko jest chwilą, to minie, odczuwasz to teraz tak intensywnie, bo skupiasz się na tym za mocno. Niepotrzebnie. Idź odpocznij po prostu☺ 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eleanor

 

Szacunek i wyrazy podziwu. Przed takimi osobami głowę schylam nisko. 

 

Może wezmiesz moja żonę na praktykę? Po trzech godzinach leżenia na kanapie przed Netlixem wstała i oświadczyła że jest zmęczona. Pampersa jak zmienia dziecku tu robi tak: bierze do ręki i jeeeb w kąt. Przychodzę z pracy, pytam co to kurwa leży w kącie- odrywa się na  chwilę  od Facebooka  i mówi, że nie miała czasu posprzątać. 

 

 

  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eleanor napisał:

No współczuje papmers w kącie śmierdzący...nie pojmuje.☺

Ja bym włożył pod poduszkę luby :) 

16 minut temu, Rey napisał:

Still nie wyruszyłeś dzisiaj na łowy? :D 

Moja pani u rodziców, miałem jechać do ruchadełka( Dance Club), ale po pracy zmęczony i zostało  Znalezione obrazy dla zapytania kozel

Edytowane przez Still
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Eleanor said:

@RealLife to chyba tak objawia się u ludzi, którym wszystko łatwo przychodzi w życiu. 

 

Dokładnie. Nigdy nie musiała pracować bo dosyć szybko zacząłem trochę lepiej zarabiać. Chciałbym żeby ona spróbowała przez rok takiego życia jak w twoim poście. 

 

To taka przestroga dla młodych braci. 

 

 

PS. Pampers z siku ... ;)

2 minutes ago, Byłybiałyrycerz said:

@RealLife Twoja Panna chyba bierze przykład z żony Ala Bundiego xD.

Tamta to przynajmniej dobry cyc miała.

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.