Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Morfeusz napisał:

Starać się o kur*iszona, który mając mężczyznę szlaja się na boku z innymi? Najlepiej kupować prezenty i zaczekać na nią rok zanim szon da tyłka. ;) Spadłem ze śmiechu z krzesła. Echh kobieca logika.

Zgadzam się z tym, że zachowanie kobiety też jest słabe. Prawdopodobnie pani szykuje się do zmiany gałęzi i brała @Still pod uwagę, ale nie chciała się (jeszcze) oddać bo straciłaby najsilniejszą kartę przetargową. Być może pani jest wyrachowana, a być może ma rozterki moralne bo relacja z obecnym facetem się wypaliła (wspomniany kilkumiesięczny brak seksu) i pani się rozgląda za kimś nowym.

Pisząc o staraniu się miałam na myśli ciągnięcie gry damsko-męskiej, a nie kupowanie prezentów. 

Może otaczałam się w życiu innym "sortem" mężczyzn, ale naprawdę można być w porządku i jednocześnie nie dać sobie wejść na głowę kobiecie. 

Mówienie "wypierdalaj" gdy panna Tobie nic nie zrobiła poza tym, że się z Tobą nie przespała jest słabe i James Bond to to nie jest... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, catwoman napisał:

Zgadzam się z tym, że zachowanie kobiety też jest słabe. Prawdopodobnie pani szykuje się do zmiany gałęzi i brała

 

59 minut temu, catwoman napisał:

a być może ma rozterki moralne

Jak ty pięknie dobierasz lekkie słowa do obrazu i zachowania pani ;) Czemu mnie to nie dziwi?

59 minut temu, catwoman napisał:

gdy panna Tobie nic nie zrobiła poza tym,

I znowu stara śpiewka kobiet. Zapomniałaś dodać, że to wina tamtego faceta, że pani szuka drugiej gałęzi/bolca. Pan się znudził, damie źle, ale nieeeee, siedzi u jego boku. No bo jak? Miała postąpić tak, że odchodzi od faceta i szuka sobie szczęścia z wolną kartą...? Nieeee, to takie proste?! Takie zbyt uczciwe.

 

Dwie godziny przed spotkaniem, pisałem z damą o tym żeby odpuścić. A pani co?? Jasne, tak będzie "fair". Nie mija pól godziny, ona chce mi to powiedzieć prosto w oczy u mnie przy winku o 22?! No błagam... 

Przyjechała, pogadaliśmy i co? Polej winka i dalej siedzi.... Więc zacząłem grać w jej karty. Szczerze? Nie żałuje końcówki. Wole aby pani zapamiętała mnie, jak chuja i chama, niż pizdeczke. Zresztą kiedyś Marek o tym mówił w jednej ze swoich audycji. 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

 

Jak ty pięknie dobierasz lekkie słowa do obrazu i zachowania pani ;) Czemu mnie to nie dziwi?

Pisałam też, że być może jest wyrachowana. 

Ja tej kobiety nie znam, biorę pod uwagę różne możliwości.

 

Pozwolę sobie zapytać, czy w przypadku gdyby pani była stanu wolnego coś by to zmieniło? Zachowałbyś się inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, catwoman napisał:

Pisałam też, że być może jest wyrachowana. 

Ja tej kobiety nie znam, biorę pod uwagę różne możliwości.

 

Pozwolę sobie zapytać, czy w przypadku gdyby pani była stanu wolnego coś by to zmieniło? Zachowałbyś się inaczej?

↕️

1 godzinę temu, Still napisał:

Więc zacząłem grać w jej karty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/10/2019 at 1:13 PM, Hippie said:

Ponoć my mamy mniejszą jego potrzebę (ciężko mi sobie to wyobrazić bo akurat mam w drugą stronę :P ). Wybierajcie takie co lubią i będzie problem rozwiązany. ;) 

Rada całkiem dobra.

Co do potrzeb - wyobraź sobie swoje potrzeby i pomnóż je razy 10, bedziesz wiedziała co czują mężczyźni.

Gdyby kobiety miały popęd na tym samym poziomie a umiejętność hamowania się na swoim - większość z nich siedziałaby w pierdlu za gwałt.

 

On 2/10/2019 at 1:13 PM, Hippie said:

Ponoć my mamy mniejszą jego potrzebę (ciężko mi sobie to wyobrazić bo akurat mam w drugą stronę :P ). Wybierajcie takie co lubią i będzie problem rozwiązany. ;) 

Rada całkiem dobra.

Co do potrzeb - wyobraź sobie swoje potrzeby i pomnóż je razy 10, bedziesz wiedziała co czują mężczyźni.

Gdyby kobiety miały popęd na tym samym poziomie a umiejętność hamowania się na swoim - większość z nich siedziałaby w pierdlu za gwałt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still tak trzymać. Chciała zabawy,  zorbitować Cię, wstawić w poczekalnie, jak zwał tak zwał po prostu w chója przyciąć na dwa fronty a tu klops.  Wypierdalaj.  Jedyna zdrowa reakcja.  Ustawki na chacie,  winko,  lizanko,  macanko to przecież oczywisty shgnał dla dorosłego faceta. Niech spierdala i nieświadomych obrabia, a nie ziomka z forum.

 

@Nefertiti und @catwoman Litości kobity.  Oczy szczypią co w tym wątku piszecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.