Skocz do zawartości

Koniec miłości Rafatusa


Rekomendowane odpowiedzi

Materiał do analizy oraz celów naukowych :)

Według mnie Rafatus myśli że "rozumie kobiety"a jest idealnym przykładem białego rycerza,pucującego zbroję :)

Przyjął od samicy tyle ciosów,dał sobie wejść na głowę i jest szmacony w najgorszy możliwy sposób.Próbuje się jakoś bronić jednak jest to walka z kretesem,

Emocjonalny nokaut.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą że karma do niego wróciła, bo bił Marlenkę. Z tego co pamiętam, to ona go napierdalała bezustannie, a on jej przylał lekko kilka razy.

 

Tak czy siak ciężko się to ogląda, jak taki naćpany glonojad tłucze gościa. Mimo wszystko jest mi go żal.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry przykład jak facet próbuje manipulować kobieta, jak próbuje rozkręcic na maxa jej emocje, jak nie bierze za nic odpowiedzialności. Jednym słowem to jest dobry przykład jak facet świadomie lub nie stosuje taktykę kobiety albo dziecka - co w gruncie rzeczy jest tym samym. Obstawiam, że za tydzień będa streamować dalej z Agnes albo z Marlenką. Laskom się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że Rafatus jest przykładem już jest zaprzeczeniem. Zobaczycie na Rafonixa facet serio się zmienił. Kilka razy go obejrzę na YT to inny facet niż 2 lata temu. Dojrzałe gada , raz powiedział prawdę o tym całym śmiesznym YT i to się ceni a tu jest Patus i pijawka, która z nim jest dla sławy a sprzedała by go za 20 zł na szminkę..

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kimas87 napisał:

Zobaczycie na Rafonixa facet serio się zmienił. Kilka razy go obejrzę na YT to inny facet niż 2 lata temu. Dojrzałe gada , raz powiedział prawdę o tym całym śmiesznym YT i to się ceni

A jak miał sobie zjednać rzeszę gimbów skoro usunęli mu kanał? To są wszystko odpadki. Jeden przechodzi z yt na showup, a drugi kozaczy w necie do nastolatek...

W końcu jakiś typ go wyjaśnia podczas przypadkowego nagrywania w macu.

 

artworks-000215745565-y392uw-t500x500.jp

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dyletant napisał:

A jak miał sobie zjednać rzeszę gimbów skoro usunęli mu kanał? To są wszystko odpadki. Jeden przechodzi z yt na showup, a drugi kozaczy w necie do nastolatek...

W końcu jakiś typ go wyjaśnia podczas przypadkowego nagrywania w macu.

Każdy popełnia błędy Ty całe życie byłeś święty? 

 

Rafonix dwa lata temu to był pajac i on sam o tym wie dobrze. A to nagranie z maca jest z czasów kiedy właśnie pajacował. Widzów miał dużo kiedy na live wypijał dwa litry Whisky, skakał na stole i obrażał swoją kobietę. To ludzi przyciąga. Teraz jest normalny, gada na poziomie i liczba widzów mu spada. Ludzie lgną do patologi. Czemu Marek ma 5,5 tyś subskrypcji a taka Patologia co streamuje ( nie mówię o Rafonixie) ma po 150 tyś? 

 

Jak widzę czasem live gdzie dzwoni dziewczyna i mówi do gościa na OME że jesteś moim idolem zaczynam wątpić w ten świat. 

 

Rafon ma dużo za uszami, ale ja doceniam ludzi, którzy wyciągają wnioski i potrafią się zmienić. A w moim mniemaniu on się zmienił aniołkiem nie jest ale czuć różnice. Daniel Magical się zmienił na przestrzeni lat? Wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to "sztuka nowoczesna".  Ma się dziać, mają być dymy, mają być bójki, alkohol itd. Nadal nie wiemy ile z tego to reżyserka. 

36 minut temu, Kimas87 napisał:

Zobaczycie na Rafonixa facet serio się zmienił. Kilka razy go obejrzę na YT to inny facet niż 2 lata temu. Dojrzałe gada , raz powiedział prawdę o tym całym śmiesznym YT i to się ceni

Nie jestem fanem rafonixa, ale masz rację. Na rafatusa to już mi się nawet patrzeć nie chcę, a o guralu to już nie wspomnę. Kto go w ogóle ogląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kimas87 napisał:

Każdy popełnia błędy Ty całe życie byłeś święty? 

Rozróżnij 2 sprawy. Pchanie się na świecznik i obnażanie chujowych aspektów swojego życia a bycie osobą publiczną, która dąży do rozwoju a nie niedorozwoju. Bo większość tych zjebanych streamer-ów to małpy w zoo, które są dokarmiane przez inne dzieci, karmiące się nawrzucaniem komuś za 1zł.

 

8 minut temu, Kimas87 napisał:

 

Rafonix dwa lata temu to był pajac i on sam o tym wie dobrze. A to nagranie z maca jest z czasów kiedy właśnie pajacował.

Nie znasz go, więc nie rozumiem po co go wybielać? Jak jesteś niezrównoważony w jego wieku to rok czy dwa nic ci nie dadzą. Nie nabierzesz nowych wzorców, tylko co najwyżej nabierzesz ludzi w nowy sposób.

Wraz z wiekiem każdy z nas uczy się sztuki kłamania - nie jesteśmy coraz lepsi, tylko coraz to gorsi.

Pajacował też rok temu, bo pamiętam go ze streamów z Adamem.

 

10 minut temu, Kimas87 napisał:

Widzów miał dużo kiedy na live wypijał dwa litry Whisky, skakał na stole i obrażał swoją kobietę.

Zrozum, że im chujowszy kontent ,tym więcej ludzi będzie przyciągał. YT jest jak cyrk, jak Big Brother - ludzie chcą show i to show must go on.

Zakazany owoc...

 

13 minut temu, Kimas87 napisał:

Teraz jest normalny, gada na poziomie i liczba widzów mu spada

https://www.youtube.com/watch?v=irNPTew3o6A

https://www.youtube.com/watch?v=ucvgrPkkTL8

https://www.youtube.com/watch?v=raBFFGsjnXU

https://www.youtube.com/watch?v=UkaqdsLnhRY tutaj dość rzeczowo wypowiada się o ojcu i świeci przykładem*

więcej nie chce mi się szukać.

 

26 minut temu, Kimas87 napisał:

Czemu Marek ma 5,5 tyś subskrypcji a taka Patologia co streamuje ( nie mówię o Rafonixie) ma po 150 tyś? 

Bo:

27 minut temu, Kimas87 napisał:

Rafon ma dużo za uszami, ale ja doceniam ludzi, którzy wyciągają wnioski i potrafią się zmienić. A w moim mniemaniu on się zmienił aniołkiem nie jest ale czuć różnice.

Sam sobie odpowiedziałeś.

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafonix to jednak co innego, faktycznie zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.

Wstrzelił się w lukę, moim zdaniem to właśnie on w dużej mierze wykreował zapotrzebowanie na tzw. patostreamy.

Stworzył i rozwijał taki kontent na różnych platformach - początkowo Twitch - ale nim został tam permanentnie zbanowany, zebrał wystarczającą ilość widzów i rozpoznawalność.

Miał tą patologiczną charyzmę, z czasem się uspokajał.

Ze zwykłego chłopca z nieciekawym dzieciństwem został osobą rozpoznawalną w pewnych kręgach w praktycznie całej Polsce. Nikt go nie wypromował i nie pakował w niego kasy jak to często bywa w świecie show-biznes :D

 

Co do Rafatusa dla mnie to jest patologia z cyklu tych nieśmiesznych i niesmacznych, rynsztok. Kojarzyłem jeszcze Marlenkę, teraz po wrzuceniu tego video widzę, że jakaś inna się dokleiła, standardowo licząc wybić się na czyichś plecach (swoją drogą, pogratulować gustu).

 

U Rafonix'a jakkolwiek to nie zabrzmi widać spory postęp w rozwoju i inteligencję (porównując początek aktywności do teraźniejszości). A Rafatus...?

 

Odnosząc się jeszcze do filmu to właściwie co tu analizować. Dostaje listwy na twarz i zero reakcji. Szczególnie ta z 5:24 - soczysta - powiedziałbym, że aż miło no ale jednak nie, bo to przykry i smutny widok koniec końców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Raivo napisał:

U Rafonix'a jakkolwiek to nie zabrzmi widać spory postęp w rozwoju i inteligencję (porównując początek aktywności do teraźniejszości). A Rafatus...?

Nikt nie robi z niego aniołka natomiast widać różnicę na plus a to, że sobie przeklnie na stream czy podczas gry w GTA ludzie litości... 

 

Rafonix w przeciwieństwie do innych powiedział prawdę odnośnie YT. Nie robisz dymów nie masz kolegów cały YT jest zakłamany. 

15 minut temu, dyletant napisał:

Nie znasz go, więc nie rozumiem po co go wybielać? Jak jesteś niezrównoważony w jego wieku to rok czy dwa nic ci nie dadzą. Nie nabierzesz nowych wzorców, tylko co najwyżej nabierzesz ludzi w nowy sposób.

Wraz z wiekiem każdy z nas uczy się sztuki kłamania - nie jesteśmy coraz lepsi, tylko coraz to gorsi.

Pajacował też rok temu, bo pamiętam go ze streamów z Adamem.

A gdzie napisałem, że go znam pisze o zmianie na plus. Nigdy nie mówiłem, że jest aniołkiem przewala grube tyś w kasynie i nie potrafi z tym skończyć ma jeszcze dużo do poprawy. Te wysyłanie donejt to jest największe kur... Jak by mój syn 8 letni np wysłał komukolwiek 50 zł to niech mnie ręka boli... Jak ktoś jest pełnoletni nie wnikam jego hajs niech robi co chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.