Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
wojkr

Filtr powietrza

Polecane posty

Mieszkam w dużym mieście, gdzie problem smogu jest bardzo uciążliwy.

Smog nie tylko jest uciążliwy na zewnątrz, ale dostaje się też do domu.

Trochę sceptycznie, podeszłem do tematu, kupiłem trochę bez przekonania oczyszcza z powietrza - popularnej firmy ale niższy model z filtrami HEPA, jonizacją, filtrem węglowym. Oczyszczacz stojący, wymiary miej więcej 55x40 i jakieś 20 cm szerokość wydajność do 45m - kwadrat. 

Chodzi u mnie od tygodnia, ma kilka trybów, ma czujnik jakości powietrza ...najlepiej na auto jak poprawi się jakość powietrza schodzi na najmniejszy bieg i słychać delikatny szum, wygodny jest pilot.

Jakie moje odczucia .... lepiej się czuje, lepiej mi się śpi, a z zauważalnych rzeczy .... na czarnych przedmiotach nie osiada kurz ....

Do tematu poszedłem sceptycznie, więc nie wykosztowałem się zbytnio, droższy model byłby cichszy i bardziej wydajny, ten jednak obleci i jak na wydana kwotę do 600 zł jestem mile zaskoczony.

Marki i modelu nie podaje żeby nie robić zbędnej reklamy.

Dobra sprawa dla alergików.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.