Skocz do zawartości

Niedoświadczona


alicja95

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Chandler napisał:

Hej Ala:) 

Mogłabyś napisać za pośrednictwem jakiej „opcji” internetowej poznałaś tego chłopaka? Tj: komunikator, portal randkowy, forum, portal społecznościowy.

Trochę głupio się przyznać, ale portal randkowy 

Edytowane przez alicja95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95

To zarąbiście jak jesteście we dwie w takiej sytuacji, tylko uważaj na negatywne i pozytywne sugestie gdyby to przyjaciółka wpierw "zaliczyła bazę".

Przyjdzie i chwila na Ciebie, wszystko przed Tobą a jak nie to masz tu chłopaków od groma ? ? 

 

@alicja95

Literkiii, zdania bo jak modzi tu zajrzą to dostaniesz banana, a mówię z doświadczenia :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chandler napisał:

Czy to za pośrednictwem tindera? 

@Chandler Tinder to aplikacja. Obstawiam badoo albo sympatię i że poznała jakiegoś "czada", który młóci tam co trzecią ze swojego miasta. ;)

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chandler napisał:

Czy to za pośrednictwem tindera? 

Wybacz, że tak wypytuje, ale jestem tam od dwóch dni i depresji idzie dostać xd A powiedzmy, że mamy pewne cechy wspólne.

Tak, też byłam "załamana" bo spore grono osób jest nastawione na "niezobowiązujące" spotkanie, ten chłopak wydaje się normalny. Znam w sumie związki które powstały przez tindera, badoo itp i są udane, tylko wiadomo internet zabiera prawie całą romantyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, alicja95 said:

badoo itp i są udane,

Jesteśmy szczęśliwi obchodzimy właśnie "pół-rocznicę". 

6 minutes ago, alicja95 said:

tylko wiadomo internet zabiera prawie całą romantyczność.

Beka.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Chandler

 

Chyba też założę tego kindera i wrócę do gry po 10 latach :D 

Ja jestem dinozaurem jeszcze z czasów fotki.pl  ? 

Sam jestem ciekawy nawet co tam się wyprawia na tych portalach a nóż napiszę do Ciebie @Chandler

i się umówimy na pączki :D 

Czekam na wiadomość :D 

4 minuty temu, alicja95 napisał:

Tak, też byłam "załamana" bo spore grono osób jest nastawione na "niezobowiązujące" spotkanie, ten chłopak wydaje się normalny. Znam w sumie związki które powstały przez tindera, badoo itp i są udane, tylko wiadomo internet zabiera prawie całą romantyczność.

No właśnie zupełnie inaczej sobie wyobrażałam rozmowy. A długo jesteś na tej appce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zuckerfrei napisał:

@Ksanti zostanie szejkiem i będzie miał harem. 

Ooo to bardzo dobry plan. Tylko gdzie ja ropę naftową znajdę. Na dzielni to ciężko o te sprawy a już nawet kose trudno dostać. Może tak handel rasowymi wielbłądami? Za ten prestiż wszystkie Karyny moje. Pomyślą, że ja biały Arab :D

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Diagnoza jest taka: chora na błonę, zrobi to z innym, aby byc już doświadczona dla tego jedynego... Takich histori jest masę... Niech @Ksanti ją rozchodzi i tyle...

Mam nadzieję ze jednak Twoja diagnoza się nie sprawdzi, bo jednak jestem z tych "toksycznych" kobiet które potrzebowałyby do tego zdecydowanie związku... więc pewniej umre jako dziewica, i stara panna która zwariowała i ma stado kotów

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Jak ze mną ma pójść nie tak, no co Ty :D 

Pączki podam do rączki. 

hahahahaha, aczkolwiek drugi koniec Polski mogłoby być ciężko :D

Edytowane przez alicja95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Zrobisz to w związku jak najbardziej - udawanym przez Ciebie. Potem stwierdzisz, że fajnie by było, gdyby zatykać Tobie wszytkie otwory naraz? 

Violeta już była z kotami do takiej Divy nawet się równać nie możesz, jeszcze. ;)

w sumie nie chcę niczego udowadniać, skoro tak twierdzisz Twoje prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Chciałem Cię oznaczyć, że znalazła się dla Ciebie idealna dziewczyna, ale widzę, że już wiesz.

@alicja95 Dla każdego utrata cnoty (jak to brzmi :D) jest inny, bez spiny. Możesz też sprzedać dziewiczość jakiemuś bogatemu biznesmenowi, przynajmniej zarobisz, a efekt bedzie ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manygguh napisał:

@Ksanti Chciałem Cię oznaczyć, że znalazła się dla Ciebie idealna dziewczyna

No a co z innymi czynnikami jak wygląd czy miejsce zamieszkania?

 

Generalnie to szukam jasnej blondynki ale to tak w ramach ciekawostki.

 

5 minut temu, manygguh napisał:

, ale widzę, że już wiesz.

Zostałeś uprzedzony przez kogoś innego :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.