Skocz do zawartości

Niedoświadczona


alicja95

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Feniks8x napisał:

Kolejny temat z dupy na pograniczu trollowania i podniety/szczycenia się/wołania o atencję semców.

Serio nikt Ci tutaj nie pomoże z Twoją psychiką tylko psycholog. Temat i tak już dawno schodzi na podśmiechujki i lanie wody z nudów.

Nie wiem czym miałabym się szczycić ? tym bardziej że panowie nawet nie wiedzą jak ja wyglądam, ale fajnie wiedzieć jakie miej więcej mają przemyślenia na ten temat to dużo pomaga. Kwestia tego, ze niektórzy na prawdę muszą się przełamywać stopniowo, i o ile ja potrzebuję czasu, nawet by z kimś się pocałować, to chyba logiczne że bardziej zaawansowane sprawy potrwają dłużej, a nie "moja ex tak też mówiła, a zrobiła tak - więc z Tobą będzie tak samo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ksanti napisał:

Generalnie to szukam jasnej blondynki ale to tak w ramach ciekawostki.

Widzisz, to tak samo jak ja. :)

I również chciałbym aby, była dziewicą.

 

@alicja95Mamy tyle samo lat. :) I powiem Ci, że to co posiadasz, jest bardzo cenne. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Pamiętaj, że cnota zawsze będzie wyżej od kurewstwa. Laska która miała kilka bolców, dla mnie jest osobiście nic nie warta. Nie mam do takiej szacunku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks8x No nie przesadzajmy. Jak facet napisze tu że ma jakiś problem to też tematy się potrafią ciągnąć tasiemcem.

Np. tematy Ksantiego o tym jaki ma mindset w sprawie dziewic, i jak żyć szczęśliwie z tym mindsetem gdy tych dziewic brakuje.

Albo klasyczne tematy o ruchaniu mężatek :D

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, alicja95 napisał:

Tylko ja mam opory przed jakimkolwiek kontaktem fizycznym, to siedzi w psychice.... Uwierz że okazję do straty dziewictwa miałam....

To czego od nas oczekujesz? Że ktoś ci powie w kilku zdaniach jak przełamać opory? Bo jest zasadnicza różnica w "jestem nieśmiała" a "mam opory". 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Vstorm napisał:

 

@alicja95Mamy tyle samo lat. :) I powiem Ci, że to co posiadasz, jest bardzo cenne. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Pamiętaj, że cnota zawsze będzie wyżej od kurewstwa. Laska która miała kilka bolców, dla mnie jest osobiście nic nie warta. Nie mam do takiej szacunku.

Dzięki wam, i tym komentarzom trochę inaczej spojrzałam na sprawę. Dziękuje wszystkim bardzo, i przepraszam tych co tym wątkiem zdenerwowałam

5 minut temu, Vstorm napisał:

Widzisz, to tak samo jak ja. :)

 

A ja akurat brunetka hahaha

3 minuty temu, Tomko napisał:

To czego od nas oczekujesz? Że ktoś ci powie w kilku zdaniach jak przełamać opory? Bo jest zasadnicza różnica w "jestem nieśmiała" a "mam opory". 

Nieśmiałość, trochę się wiąże z oporem, kwestia tego że mogę je przełamać :) Tylko nie na pstryknięcie palcem

Edytowane przez alicja95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95To zależy jaką jesteś brunetką. Bo jak masz brązowe włosy i ich odcienie to też takie lubię. :)

Chociaż ostatnio spotkałem dziewczynę co miała czarne włosy, ale jej oczy...

Cóż dodam od siebie jeszcze jedną rzecz. A mianowicie, musisz zrozumieć kilka kwestii. Obecnie panuje 3 fala feminizmu, mężczyzna jest zdegradowany do roli pachołka. Takich facetów jak tutaj na forum nie jest dużo. W większości to biali rycerze.

Musisz zrozumieć też swoją naturę. :) Do niczego Ciebie nie zmuszam, ale warto połknąć czerwoną pigułkę. Bo was dziewczyny to też dotyczy, jakby nie było, same też przez to jesteście nieszczęśliwe.

Druga sprawa, to jesteś dziewicą, nie traf na bad boya, bo kobiety bardzo przywiązują się do faceta, z którym współżyją pierwszy raz.

Więc możesz poczytać o swoim "gadzim mózgu". Możesz też poznać samą siebie. Oczywiscie jak tylko chcesz.

Widać u ciebie duży matrix, olbrzymie przejmowanie się swoją cnotą. Presja na jej utratę, desperacja. Szukanie na portalach randkowych. Takie portale zabijają wszystko. Wszystko dzieje się jak przez pryzmat. Mówisz, że dbasz o siebie, masz zainteresowania, jesteś wysportowana. Więc jesteś atrakcyjna. Nigdy nie zauważyłaś, żadnych spojrzeń w miejscach, których się pojawiasz? Chyba, że szukasz czada o SMV 8+.

@ByłybiałyrycerzDzięki za poprawienie mnie. :) Ej serio, nie chciałbym mieć nic wspólnego z laską, która miała 20 kutasów w sobie, a w ustach pewnie jeszcze więcej. Napawa mnie to obrzydzeniem. Weź, całujesz się z taką. A potem okazuje się, ze przebieg to ona ma większy niż passat z niemiec. Ja bym takiej kijem nie dotkną. A co dopiero penisem. Naprawdę dziwię się gościom, co ich to w cale nie rusza.

Ale swój do swego ciągnie.... :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vstorm napisał:

.

Cóż dodam od siebie jeszcze jedną rzecz. A mianowicie, musisz zrozumieć kilka kwestii. Obecnie panuje 3 fala feminizmu, mężczyzna jest zdegradowany do roli pachołka. Takich facetów jak tutaj na forum nie jest dużo. W większości to biali rycerze.

Musisz zrozumieć też swoją naturę. :) Do niczego Ciebie nie zmuszam, ale warto połknąć czerwoną pigułkę. Bo was dziewczyny to też dotyczy, jakby nie było, same też przez to jesteście nieszczęśliwe.

Druga sprawa, to jesteś dziewicą, nie traf na bad boya, bo kobiety bardzo przywiązują się do faceta, z którym współżyją pierwszy raz.

Więc możesz poczytać o swoim "gadzim mózgu". Możesz też poznać samą siebie. Oczywiscie jak tylko chcesz.

Widać u ciebie duży matrix, olbrzymie przejmowanie się swoją cnotą. Presja na jej utratę, desperacja. Szukanie na portalach randkowych. Takie portale zabijają wszystko. Wszystko dzieje się jak przez pryzmat. Mówisz, że dbasz o siebie, masz zainteresowania, jesteś wysportowana. Więc jesteś atrakcyjna. Nigdy nie zauważyłaś, żadnych spojrzeń w miejscach, których się pojawiasz? Chyba, że szukasz czada o SMV 8+.

 

 

Czasem się zdarzy, ale ja też nie mam "ładnej buźki" a wiadomo natura tak wykombinowała że jest to niezwykle ważne, prawo natury niezmienne od miliona lat, ciało jednak jest na 2 planie. A co do feminizmu, fakt ciężkie czasy nastały, role się odwracają, nikt nie wie jaką powinien spełniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95 Pamiętaj, żeby ten pierwszy raz nie był z jakimś prymitywnym Sebą, który potraktuje Cię jak worek na sperme etc. Chodzi o to, że jak Twój pierwszy raz będzie chuyowy, to będzie mieć to na Ciebie potem zły wpływ. Możesz nabrać jakichś awersji do seksu itd. Więc zrób to z odpowiednią osobą, którą lubisz, a która lubi Ciebie. A nie tylko jakiś random, typu "Jestem Adam, rucham i spadam".

 

EDIT:

@alicja95 A powiedz mi czemu jeszcze jesteś nierozplombowana? Religia? Jakieś lęki? 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excuse ale nie czytałem pięciu stron postów.

Bohaterka już nie ma pojęcia co zrobić z sexem.

Pierwszy raz i tak zwykle jest byle jaki więc na jej miejscu po prostu bym to zrobił.

No ale nie jestem na jej miejscu.

Kto wie, może jest jej pisane umrzeć jako dziewica?

Takie idą prosto do nieba.

Gdyby była blisko ewentualnie podjąłbym się edukacji i korekty psychiki ale większość kobiet które poznaję jest mniej więcej na Wolinie lub w podobnej odległości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alicja95 napisał:

Kwestia tego, ze niektórzy na prawdę muszą się przełamywać stopniowo, i o ile ja potrzebuję czasu, nawet by z kimś się pocałować, to chyba logiczne że bardziej zaawansowane sprawy potrwają dłużej

 

Dziewictwo nie uważam, żeby było jakimś problemem, ale już powyższy cytat owszem. Kiedyś sam latałem miesiącami za pannami, by usłyszeć, że jestem świetnym przyjacielem, ale teraz już mnie takie rzeczy nie bawią i jak sprawy się za wolno rozwijają to daję sobie spokój. Myślę, że wielu facetów ma takie podejście, a im starszy i bardziej doświadczony tym większa na to szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Waginator napisał:

 

Dziewictwo nie uważam, żeby było jakimś problemem, ale już powyższy cytat owszem. Kiedyś sam latałem miesiącami za pannami, by usłyszeć, że jestem świetnym przyjacielem, ale teraz już mnie takie rzeczy nie bawią i jak sprawy się za wolno rozwijają to daję sobie spokój. Myślę, że wielu facetów ma takie podejście, a im starszy i bardziej doświadczony tym większa na to szansa.

Tutaj też myślę że kwestia rozmowy, jeśli mężczyzna by zapytał wprost to by się dowiedział o co chodzi. Kwestia tego czy zaakceptowałby taką sytuację, choć zdaje sobie sprawę że w 99 % przypadków nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vstorm napisał:

Pamiętaj, że cnota zawsze będzie wyżej od kurewstwa.

To piękne, lecz niestety większość nie docenia dziewictwa. 

 

 

Co do Alicji:

Kochana, to jest atut! Nie daj sobie wmówić, że to coś wstydliwego. 

Znajdzie się taki, który Cię ucałuje po rękach za to jaka jesteś! 

Trzymam kciuki, głowa do góry! ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alicja95Jak odpowiadasz komuś pod postem, to musisz pisać z @ i nick tej osoby. Tak samo z cytowaniem. Nie cytuj całych wypowiedzi, tylko to co najważniejsze. :) I nie odpowiadaj całym cytatem pod czyimś postem odnosząc się do tej osoby. Też wtedy używamy @ i piszemy nick.

Cytat

Znajdzie się taki, który Cię ucałuje po rękach za to jaka jesteś! 

Masz na myśli @Pola90 białego rycerza? ;)

Cytat

to piękne, lecz niestety większość nie docenia dziewictwa.  

@Pola90Ja bardzo doceniam i to szanuję. WIĘKSZOŚĆ tutaj nie wypowiedziało się krytycznie na ten temat. A doceniło.

 

Edytowane przez Vstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm Dziękuję za rady, i będę się starała ich przestrzegać :)

7 minut temu, Vstorm napisał:

a bardzo doceniam i to szanuję. WIĘKSZOŚĆ tutaj nie wypowiedziało się krytycznie na ten temat. A doceniło.

 

Oooo głównie to, było dla mnie niesamowicie pozytywne.

Edytowane przez alicja95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, fajny wątek... :D

 

Jak się dowiedziałem o dwóch dziewicach...

 

10 godzin temu, alicja95 napisał:

Wie tylko koleżanka którą znam, od małego i jest w podobnej sytuacji.

 

to poczułem się jak dżihadysta w niebie... :D

Co prawda brakuje jeszcze 98 dziewic ale skoro dwie są to i reszta się znajdzie... :D

 

Wracając do utraty dziewictwa... sporo dziewczyn poleca wyjazd na 'erazmusa'. :P

 

Swoją drogą tyle się mówi, że 15 i 16-stki są już porządnie przebolcowane a tu proszę... 24 lata i jeszcze nic... Chętnie sprawdziłbym IP czy czasem nie jest z Himalajów... :D

 

A może to tylko wyjątek od reguły... ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.