Skocz do zawartości

Zabawna sytuacja w klubie daleko od domu :-D


Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę miałem zabawną sytuację. Otóż poznałem panne na tinderze. Całkiem ładna i fajnie nam sie pisało to zaproponowałem ze możemy się zlapac w klubie, bo akurat też się wybierala. 

Niestety tej nocy bardzo przesadzilisny z alko i połowy imprezy nie pamiętałem. 

Na drugi dzień pisze coś do mnie i raptem wyskakuje z tekstem ze jej koleżanka mnie poznała i że razem się bawiliśmy we 4 (mój kumpel i jej koleżanka) . Ja oczywiście totalna amnezja i nic nie pamiętalem. 

Okazalo sie że później się z kimś poszarpalismy i na tym impeza nam się skończyła. 

 

Panowie przestroga, nie pijcie za duzo wódy w klubach, bo to sie moze źle skończyć ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Panowie przestroga, nie pijcie za duzo wódy w klubach, bo to sie moze źle skończyć ?

Zależy jaki klub, ale jakbym miał się upić wódą z lokalu, to musiałbym ze 300zł wydać. Najlepsza jest najebka przed wejściem na balet. :D Oczywiście w granicach rozsądku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.