Skocz do zawartości

Tinder


sombrero23

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Dużo czasu spędzam na Reddicie (coś pomiędzy forum a medium społecznościowym gdzie większość użytkowników to Amerykanie) i dowiedziałem się tam że bardzo powszechnym zjawiskiem w Ameryce jest umawianie się na Tinderze na niezobowiązujący seks z ludźmi kompletnie nieznajomymi. Ba, często to kobiety tam walą prosto z mostu że chcą się z gościem tylko przespać i nic więcej.

 

I tutaj mam pytanie do samców posiadających spore doświadczenie jeśli chodzi o tą aplikację - czy w Polsce to zjawisko, w mniejszym lub większym stopniu, również występuje? Sam posiadam konto na Tinderze od ponad pół roku, ale z racji mojego młodego wieku (19 lat) trafiam na gówniary podające zawyżony wiek, księżniczki, lub totalne betony z którymi nie da się rozmawiać. Tylko z jedną dziewczyną z Tindera umówiłem się dwa razy, ale nie był to dobry traf.

 

Dzięki za wszelkie odpowiedzi

Edytowane przez sombrero23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystojny Alvaro ma zapewne ruchańska do woli.

Za to zwykły polski chłopak tyle co kot napłakał.

 

A tak swoją drogą seks bez zobowiązań to mit.

Zawsze istnieje jakieś ukryte zobowiązanie.

To, że jedna strona wyrucha drugą zarówno fizycznie jak

i emocjonalnie to już inna kwestia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.