Skocz do zawartości

Liga Mistrzów.


TasteThePain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wspomnę tylko, że w mojej zachciance z typowaniem kogo bym widział w finale był m.in. Tottenham więc zapewne już wiecie komu będę kibicował (zaznaczam że fanem nie jestem) :D

Aczkolwiek po tym co Ajax pokazał w drodze do finału - im się po prostu należało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedynie tottenham.

Jestem kibicem od ponad 10 lat gdy pierwszy raz byłem w londynie u ciotki i zabrała mnie właśnie na ich mecz.

Dla mnie to spełnienie marzen z małego klubiku wyrastamy na potężny klub.

 

Liczę, że wygraja.

Chociaż jakby nie to i tak jestem dumny.

COYS.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We are the Champions!!! :D

 

Cóż można powiedzieć po finale? Dyplomatycznie - mecz dla koneserów, w rzeczywistości jeszcze mnie bolą zęby od patrzenia... takiej ilości prostych błędów to już dawno nie widziałem w jednym meczu... :D

 

Wszyscy spięci jak agrafki i na dodatek sędzia z komina (Skomina). :D  Śmiem twierdzić, że to był najgorszy mecz całego sezonu LM ale co tam... Liverpool wygrał!!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No i jesteśmy rok później od założenia tematu. :)

 

Oto uczestnicy drugiej fazy LM:

 

 

ELiZ0uWWwAAIMf5?format=jpg&name=small

 

Tym razem tylko 5 lig, zatem będzie trochę kombinowania przy losowaniu... po 4 z Anglii i Hiszpanii, po 3 z Włoch i z Niemiec i 2 z Francji.

 

Możemy czekać do losowania albo już teraz obstawiać mistrza w tym roku...

 

Ja liczę na obronę tytułu przez Liverpool :P.

 

Zaszkodzić może im Bayern, Juventus, Barcelona i PSG. To wg mnie główni faworyci.

 

A jak wy typujecie? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.