Jump to content

Isamu na Fame MMA 3 oraz...


wytrawnie

Recommended Posts

Isamu będzie walczył na gali Fame MMA 3 w Łodzi 30 marca. To nie wszystko. Odbędzie się również walka kobiet, w której udział weźmie Marta Linkiewicz. Nieoficjalne źródła mówią, że zawalczy ona z jedną z sióstr Godlewskich. 

 

Cytat

 

FAME MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. Czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie. Tym razem w walce wieczoru zobaczycie Szymona Kasprzyka, czyli popularnego Isamu - jednego z najbardziej znanych polskich gamerów. Oprócz tego do walki stanie Mistrz FAME 2 - Dawid Malczyński, którego poprzedni pojedynek był jedną z najciekawszych walk Federacji. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej kontrowersyjna gwiazda InstaStories - Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Nie zabraknie również ulubieńca tłumów, poznańskiego wojownika - Bonusa BGC, czyli Piotra Witczaka. Oprócz tego na gali zawalczą: Filip “Filipek” Marcinek, Dawid “Ambro” Ambroziak, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, Krystian “Krycha” Wilczak i Marcin “Mnich” Wójcik. W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej. Galę poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. W loży szyderców bekę kręcą: Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczycie Różala i zaproszonych gości.

Trybson i AdBuster nie spisali się jako komentatorzy na gali Fame MMA 1. Karta walk jeszcze nie jest udostępniona, a kupić można tylko bilety. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.