Jump to content

Recommended Posts

Myślicie, że kanał "Ocal siebie" utrzyma się na YouTube? Ostatnia audycja dosyć ostra dla niektórych pań (o czym świadczą komentarze pod audycją) ale jakże prawdziwa dla niektórych facetów (wg pań tylko tych skrzywdzonych facetów ?). Czy zacznie się otwarty hejt na kanał ze strony feministek i innych? Oby nie. Ale kanał rośnie i im więcej zwolenników tym za nimi podążają hejtery.

 

No i nowa mocna audycja:

 

Edited by Normalny
 • Like 8
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
 • Replies 78
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Też sobie zadaję te pytanie, myślę że wszystko zależy od tego, jak bardzo zacznie być popularny. Obawiam się że jeśli zdobędzie dużą popularność, to nie uniknie problemów. Pozostaje tylko pytanie, jak

Myślicie, że kanał "Ocal siebie" utrzyma się na YouTube? Ostatnia audycja dosyć ostra dla niektórych pań (o czym świadczą komentarze pod audycją) ale jakże prawdziwa dla niektórych facetów (wg pań tyl

Mam nadzieje, ze sie utrzyma. Jest swietny. 

W tle jest na szczescie jakis sponsor i doszedl Patronite takze jest nadzieja, ze bedzie dalej sie rozwijal.

 

Hejt bedzie. Ale hejt to oznaka pewnego sukcesu co moze potwierdzic wlasciciel tego forum.

 • Like 5
Link to post
Share on other sites

Audycja bardzo dobra w pigułce wypunktowane jasno i wyraźnie typowe manipulacje kobiet, ale... ilu jest na tyle inteligentnych i nie przesiąkniętym matrixem, że będzie w stanie skorzystać z tej wiedzy...

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Dobrze, że krótsze są jego audycje bo na dłuższą metę trudniej wytrzymać styl profesorski. U Marka bardziej na luzie i humorem. Kurłaaaa, no chodź Brajanek.

Edited by doler
 • Like 3
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Fajnie się obaj uzupełniają. Marka ze względu na radosny język nie każdemu da się polecić, bo puryści i frajerzy czepiają się wulgaryzmów i kontent do nich nie dociera, może więc drugi kanał będzie dobrym przetarciem, potem dojrzeją do audycji mistera K.

Obu słucha się bardzo przyjemnie. Każda kolejna audycja p, Rafała coraz odważniejsza. Rozwija skrzydełka i pokazuje pazurki hehe

 • Like 2
Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, trop said:

Brakuje tylko audycji "z jajem" jak u naszego Marka. Wiecie o co chodzi

Mnie to akurat na tym kanale cieszy, nie przepadałem za słuchaniem o hejterach albo o gazach Fionusi ;)

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, EMKEJ napisał:

nie przepadałem za słuchaniem o hejterach

To akurat to Marek musi poruszać w audycjach. I  bardzo dobrze robi. Powinieneś się domyśleć dlaczego.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
10 minut temu, doler napisał:

na dłuższą metę trudniej wytrzymać styl profesorski. U Marka bardziej na luzie

To prawda. Informacje przez pana Rafała podawane są z taką laboratoryjną precyzją. Oczywiście są to cenne informacje.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Gdy dwaj adwokaci z Blog dla mężczyzn zaczęli poruszać "odważne" tematy to dotarli nawet do ogólnopolskiej TV po czym ich uciszono medialnie.

Pan Rafał także zaczyna poruszać coraz odważniejsze tematy - choćby ten "Jak krzywdzi kobieta".

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, chudybyk napisał:

Panowie nie ma się co napalać chyba. Przegłosowali z tajniaka ACTA 2.0 więc takie kanały będą za chwilkę masowo usuwane

Nie pozostanie nic innego, jak organizować podziemne przekazywanie wiedzy oraz pocztą pantoflową (wyraz przypadkowy mam nadzieję :lol:)

Link to post
Share on other sites

Niebawem nawet książka wychodzi:

 

https://allegro.pl/oferta/twarde-zycie-mezczyzny-7814189290

 

@NormalnyObyś nie wykrakał, bo zaraz się zacznie, że Pan Rafał to mizogin, incel i jakaś go w przeszłości skrzywdziła. Nie zapominajmy, że przemoc ma płeć, płeć męską, jak mawiała klasyk.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

nie utrzyma sie ale nie dlatego że go zamkną tylko dlatego ,że psycholodzy to sfeminizowane środowisko i będzie miał ostracyzm zawodowy. Nikt normalny czegoś takiego nie wytrzyma. Ale wiedza cenna i książke tez pewnie warto kupić

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Krugerrand napisał:

Obyś nie wykrakał, bo zaraz się zacznie, że Pan Rafał to mizogin, incel i jakaś go w przeszłości skrzywdziła.

Już pojedyncze wpisy tego typu w komentarzach się pojawiają:

 

A do Z: Tak, a ja mam nieodparte wrażenie że większość mężczyzn w tych czasach to takie osobniki "szukające wytłumaczenia sobie" ich przeszłych niepowodzeń. To samo myślę o Panu psychologu. Niestety widać po jego filmach, że podobnie jak Marek z Radio Samiec został przez kogoś skrzywdzony i teraz będzie programował mężczyzn na takie odczuwanie nienawiści wobec kobiet....

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Normalny napisał:

Myślicie, że kanał "Ocal siebie" utrzyma się na YouTube?

Nie, nie utrzyma się. Zostanie wcześniej czy później ujebany. Facet za dużo gada o "niewinności" kobiet. Takie kanały zostają dezaktywowane. Nie wolno mówić o takich zjawiskach. Kobieta to aniołek przecież.

 

4 godziny temu, TheFlorator napisał:

jest na szczescie jakis sponsor

Z tego co wiem, ostatnio było ich trzech. I tak to nie pomoże.

 

3 godziny temu, doler napisał:

U Marka bardziej na luzie i humorem.

Obydwaj mówią o tym samym. U pana Rafała jest czysta akademicka/życiowa wiedza. Markowe wywody są udekorowane osobistymi wkrętami, czasem wystąpi w tle umęczony Brajanek, wycieńczony sparingami MMA przeciwko rękawicy roboczej, uporczywie pokazującej pewien palec. Ale treningi są w dobrej wierze, ma być najmocniejszy na rejonie.

Edited by Magician
 • Like 1
Link to post
Share on other sites

@Magician ty pesymisto stary. 

Trzymam kciuki abys sie mylil ;)

 

Co do sponsorow to wspominal w audycji ze jakis jest i zapamietalem to. 

 

Bedziemy patrzec jak sie to dalej rozwinie bo audycje sa coraz lepsze i nie sa tylko “o kobietach” a ogolnie o psychologii wiec moze nie bedzie armageddonu.

Link to post
Share on other sites

Też sobie zadaję te pytanie, myślę że wszystko zależy od tego, jak bardzo zacznie być popularny. Obawiam się że jeśli zdobędzie dużą popularność, to nie uniknie problemów. Pozostaje tylko pytanie, jak duże byłyby te ewentualne problemy i czy by zniósł długotrwałe oblężenie i zorganizowany hejt. Ważne też jest to, jaka konkretnie ekipa by chciała zaszkodzić, bo różnią się działaniami i zajadłością.

 

Myślę że długo by nie wytrzymał, ponieważ jest niezwykle łatwo zniszczyć komuś opinię w internecie - śledztwa trwają latami, rzadko kogoś złapią, a jak ktoś ogarnia tora i się nie ujawnia, jest praktycznie bezkarny. Zniszczona opinia w sieci psychologa, to praktycznie koniec zawodowej kariery. Hejterzy tworzą blogi bardzo trudne do usunięcia nawet przez prokuraturę (np. wordpress) i oczerniają z nazwiska, potencjalny klient wpisuje nazwisko, czyta bujdy i pomówienia i rezygnuje, Do tego donosy, ataki na klientów (np. ktoś się przyzna w komentarzach że był klientem, to zaczną go hejcić na przeróżne sposoby), zorganizowane zgłaszanie kanału (mam nadzieję że Pan Rafał ma kopie nagrań i drugi, awaryjny kanał), mogły by dojść groźby, może nawet robienie zdjęć pod domem/firmą... czyli jak u mnie.

 

Ja osobiście trzymam kciuki za jego kanał. Świetny głos, fantastyczna wiedza, odpowiednie wykształcenie (siła autorytetu), i to wszystko czyni naprawdę dobrą robotę. Niejedna osoba uratuje sobie życie dzięki niemu.

 • Like 8
 • Thanks 2
Link to post
Share on other sites

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.