Skocz do zawartości

Kanał "Ocal siebie"


Normalny

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że kanał "Ocal siebie" utrzyma się na YouTube? Ostatnia audycja dosyć ostra dla niektórych pań (o czym świadczą komentarze pod audycją) ale jakże prawdziwa dla niektórych facetów (wg pań tylko tych skrzywdzonych facetów ?). Czy zacznie się otwarty hejt na kanał ze strony feministek i innych? Oby nie. Ale kanał rośnie i im więcej zwolenników tym za nimi podążają hejtery.

 

No i nowa mocna audycja:

 

Edytowane przez Normalny
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się obaj uzupełniają. Marka ze względu na radosny język nie każdemu da się polecić, bo puryści i frajerzy czepiają się wulgaryzmów i kontent do nich nie dociera, może więc drugi kanał będzie dobrym przetarciem, potem dojrzeją do audycji mistera K.

Obu słucha się bardzo przyjemnie. Każda kolejna audycja p, Rafała coraz odważniejsza. Rozwija skrzydełka i pokazuje pazurki hehe

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chudybyk napisał:

Panowie nie ma się co napalać chyba. Przegłosowali z tajniaka ACTA 2.0 więc takie kanały będą za chwilkę masowo usuwane

Nie pozostanie nic innego, jak organizować podziemne przekazywanie wiedzy oraz pocztą pantoflową (wyraz przypadkowy mam nadzieję :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem nawet książka wychodzi:

 

https://allegro.pl/oferta/twarde-zycie-mezczyzny-7814189290

 

@NormalnyObyś nie wykrakał, bo zaraz się zacznie, że Pan Rafał to mizogin, incel i jakaś go w przeszłości skrzywdziła. Nie zapominajmy, że przemoc ma płeć, płeć męską, jak mawiała klasyk.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krugerrand napisał:

Obyś nie wykrakał, bo zaraz się zacznie, że Pan Rafał to mizogin, incel i jakaś go w przeszłości skrzywdziła.

Już pojedyncze wpisy tego typu w komentarzach się pojawiają:

 

A do Z: Tak, a ja mam nieodparte wrażenie że większość mężczyzn w tych czasach to takie osobniki "szukające wytłumaczenia sobie" ich przeszłych niepowodzeń. To samo myślę o Panu psychologu. Niestety widać po jego filmach, że podobnie jak Marek z Radio Samiec został przez kogoś skrzywdzony i teraz będzie programował mężczyzn na takie odczuwanie nienawiści wobec kobiet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Normalny napisał:

Myślicie, że kanał "Ocal siebie" utrzyma się na YouTube?

Nie, nie utrzyma się. Zostanie wcześniej czy później ujebany. Facet za dużo gada o "niewinności" kobiet. Takie kanały zostają dezaktywowane. Nie wolno mówić o takich zjawiskach. Kobieta to aniołek przecież.

 

4 godziny temu, TheFlorator napisał:

jest na szczescie jakis sponsor

Z tego co wiem, ostatnio było ich trzech. I tak to nie pomoże.

 

3 godziny temu, doler napisał:

U Marka bardziej na luzie i humorem.

Obydwaj mówią o tym samym. U pana Rafała jest czysta akademicka/życiowa wiedza. Markowe wywody są udekorowane osobistymi wkrętami, czasem wystąpi w tle umęczony Brajanek, wycieńczony sparingami MMA przeciwko rękawicy roboczej, uporczywie pokazującej pewien palec. Ale treningi są w dobrej wierze, ma być najmocniejszy na rejonie.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician ty pesymisto stary. 

Trzymam kciuki abys sie mylil ;)

 

Co do sponsorow to wspominal w audycji ze jakis jest i zapamietalem to. 

 

Bedziemy patrzec jak sie to dalej rozwinie bo audycje sa coraz lepsze i nie sa tylko “o kobietach” a ogolnie o psychologii wiec moze nie bedzie armageddonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zadaję te pytanie, myślę że wszystko zależy od tego, jak bardzo zacznie być popularny. Obawiam się że jeśli zdobędzie dużą popularność, to nie uniknie problemów. Pozostaje tylko pytanie, jak duże byłyby te ewentualne problemy i czy by zniósł długotrwałe oblężenie i zorganizowany hejt. Ważne też jest to, jaka konkretnie ekipa by chciała zaszkodzić, bo różnią się działaniami i zajadłością.

 

Myślę że długo by nie wytrzymał, ponieważ jest niezwykle łatwo zniszczyć komuś opinię w internecie - śledztwa trwają latami, rzadko kogoś złapią, a jak ktoś ogarnia tora i się nie ujawnia, jest praktycznie bezkarny. Zniszczona opinia w sieci psychologa, to praktycznie koniec zawodowej kariery. Hejterzy tworzą blogi bardzo trudne do usunięcia nawet przez prokuraturę (np. wordpress) i oczerniają z nazwiska, potencjalny klient wpisuje nazwisko, czyta bujdy i pomówienia i rezygnuje, Do tego donosy, ataki na klientów (np. ktoś się przyzna w komentarzach że był klientem, to zaczną go hejcić na przeróżne sposoby), zorganizowane zgłaszanie kanału (mam nadzieję że Pan Rafał ma kopie nagrań i drugi, awaryjny kanał), mogły by dojść groźby, może nawet robienie zdjęć pod domem/firmą... czyli jak u mnie.

 

Ja osobiście trzymam kciuki za jego kanał. Świetny głos, fantastyczna wiedza, odpowiednie wykształcenie (siła autorytetu), i to wszystko czyni naprawdę dobrą robotę. Niejedna osoba uratuje sobie życie dzięki niemu.

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.