Skocz do zawartości

Kanał "Ocal siebie"


Normalny

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Morfeusz napisał:

zaczną go masowo zgłaszać pod pretekstem "mowy nienawiści"

Tak sobie zaszydzę, że niedługo mówienie że Ziemia jest okrągła a bramki są dwie też będzie mową nienawiści.

Następnym etapem będzie "płeć nienawiści". 

 

p.s. Kanał p. Rafała - bardzo, bardzo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał bardzo łatwo znaleźć, już jest w uj popularny :D ja na niego trafiłem szybciej niż na to forum. Faktycznie mogą się jakieś ameby przyczepić, bo jak to gość może gadać, żeby nie biegać i nie dowartościowywać kobiet, przecież to skandal :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/14/2019 at 6:30 PM, Normalny said:

Pan Rafał ostatnio wymiata tytułami audycji - najnowszy to Tatusiu, mama tobą gardzi.

Sluchalem. Wstep “ostry”. Robi sie coraz bardziej “kontrowersyjnie” z tematami. Oby jak najwiecej ludzi do tego docieralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem ostatnio napisać temat o tym kanale. To takie soft MGTOW polskie. Audycje krótkie i w pigułce. Bardzo fajnie, rośniemy w siłę. Ten kanał pamiętam jak ktoś wrzucił na wykop jak miał niecały tysiąc subów (grudzień/styczeń?). Dobrze rośnie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje, że w komentarzach trwa wojenka zwolenników i przeciwników Radio Samiec. Jedna z pań napisała, że kanał został zdominowany przez ludzi od Marka.  

Oba kanały robią super robotę podobnym przekazem ale w różny sposób. 

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rey napisał:

Ten kanał pamiętam jak ktoś wrzucił na wykop jak miał niecały tysiąc subów (grudzień/styczeń?)

Aż mi się przypomniało jak nasz Marek miał momenty chwały na wykop.pl - był dość popularny jako autor póki administracja Mihaua Biaukova nie poszła na rękę hejterom. Tam zawsze było duże zapotrzebowanie na takie treści (a więc też dobre miejsce na reklamę i zyskanie sprzymierzeńców). Przykład prosto z naszego obozu:

https://www.wykop.pl/link/2426681/zanim-zona-cie-zniszczy/

...+2000 wykopów mówi samo za siebie. Coś podobnego nie raz się zdarzyło. Pamiętam jeszcze taką fajną, wychillowaną audycję z czyszczeniem pieca w tle (coś takiego) - chyba pierwsza jaką w ogóle przesłuchałem. Też trafiła na główną w ekspresowym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wykop mnie potraktował, woła o pomstę do nieba. Nie dość że pozwolili mimo moich próśb i błagań o oszczerstwa o mnie Kanistra/Sławka pod każdym moim artykułem, to jeszcze gdy podjąłem temat publicznie zrobili ze mnie multikonciarza.

 

Prosiłem o pokazanie dowodów że miałem tam multikonta, ale oczywiście cisza.

 

Kanistra zbanowali dopiero wtedy, kiedy prokuratura wysłała do wykopu pismo.

 

Do tej pory nie rozumiem czemu mnie tak administracja wykopu nienawidziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2019 o 00:01, Rey napisał:

To takie soft MGTOW polskie.

Nie wydaje mi się. Kanał "ocal siebie" bardziej stawia na symetryczność relacji i uzdrowienie obecnych relacji. Takie podejście wydaje mi się bardzo uczciwe i nie krzywdzące żadnej ze stron.

Najlepiej jakby kanał kojarzył się jako głos rozsądku. Mam nadzieję,że temat samotnych matek będzie potraktowany obiektywnie. I będą również poruszane tematy tzw. rodzin patchworkowych. Jak sobie poradzić w tym galimatiasie. 

Idąc zbyt mocno w temat lub poruszając go zbyt prostolinijnie/szorstko można skończyć jak para adwokatów. Tak na dobrą sprawę póki nie poruszali oni tematu wyższości mężczyzn nad kobietami jeśli chodzi o IQ i pokrewne to był spokój. 

Mam nadzieję ,że kanał przetrwa i pozostanie neutralny i obiektywny. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.