Skocz do zawartości

Kanał "Ocal siebie"


Normalny

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale teraz kto ma rozum niech myśli i się zastanowi nad tym wszystkim. Masa bzdur pompowana na youtube i nie usuwana vs. wartościowe materiały mówiące prawdę i usuwane. Tragedia źle się dzieje a pewnie będzie jeszcze gorzej. Wszyscy mówiący o tym o czym mówić nie można muszą się przenieść tylko gdzie skoro tylko jedyny serwis jest tak popularny ?. Pomyśleć, że chore jednostki mają taką władzę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, CzarnyR napisał:

Wszyscy mówiący o tym o czym mówić nie można muszą się przenieść tylko gdzie skoro tylko jedyny serwis jest tak popularny ?

No, w USA mają ten sam problem, są demonetyzowani albo mają likwidowane kanały yt, dlatego mają backupy tak jak Marek na innych serwisach video.

Niektórzy budują własne strony www, własne "platformy filmowe" z własnymi treściami.

Oczywiście wkladają później materiały płatne na jakiś abonament, bo inaczej by tego nie utrzymali.

No i popularność ich platform jest minimalna, trzeba ich znać lub się skądś dowiedzieć.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta demokracja wolność słowa :D krzycz to co my chcemy bo inaczej antysemita, faszysta, homofob i mowa nienawiści tylko jak ten od "roweru" Cię wyzywa to jest gitarka. Powoli wracają czasy przed potopowe :D a potem wiadomo ktoś pozamiata ten bałagan, co za pojebane czasy panowie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie niektórych "pań" i wspomnianego pana Roli - Sąd uznał, że Rola zniesławił pokrzywdzoną (art. 212 kodeksu karnego), chociaż dziennikarz nie wymienił jej z imienia i nazwiska, a jedynie przedstawił swoją opinię na temat osób biorących udział w marszu nazywając je m.in. „feminazistkami”.

 

?

 

Nic dziwnego, że pan Rafał z kanału Ocal siebie wolał po konsultacji z prawnikiem treści pewne usunąć - jakiś kosmos kuźwa ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Rola jest trochę sam sobie winny. Facet wie doskonale w jakim świecie funkcjonuje, wie jakie treści są zwalczane więc powinien, w mojej opinii, powstrzymywać się przed "kontrowersyjnymi" wypowiedziami na głównym kanale. Nie jest tam osobą prywatną tylko dziennikarzem, czyli osobą opiniotworczą. Niestety Marcin Rola często poddaje się emocjom na wizji i sypie słowami za które może mieć problemy. 

Pamiętam, że kiedy marsz niepodległości był nazywany marszem nazistów, Marcin Rola grzmiał publicznie, że uczestnicy powinni pozywać za zniesławienie. Kiedy sam nazwał uczestników innego marszu "feminazistkami" i ktoś go pozwał to jest łamanie konstytucji, wolności słowa, itp. Czyli kali ukraść krowę jest dobrze ale jak kalemu ukradną krowę to zbrodnia.

Edytowane przez paazik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
18 godzin temu, Arthur Morgan napisał:

 

Nie oglądałem go długo ale słyszałem że późniejsze jego filmy były bardziej ukierunkowane w strone kobiet i broniące je. 

 

@Arthur Morgan też dość długo go nie oglądałem. Przede wszystkim jego styl wypowiadania się nie bardzo mi odpowiada.

Niemniej jednak rzuciła mi się w oczy bardzo mocna zmiana wizerunku na bardziej elegancko-męski. Coś tu jest na rzeczy. Jakby autor "obrósł w piórka" medialne. Nie miałem okazji przesłuchać zbyt wiele materiału, ale... wyczuwam trochę jawnie podanego RedPill. Nie w każdym miejscu, nie zawsze, ale dało się wyłapać hasła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.