Skocz do zawartości

Yolo się wita.


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Forum czytałem mocno niecałe trzy lata temu w momencie swojego przebudzenia, mając mieszane odczucia. Dużo ciekawej wiedzy ale też sporo osób z negatywnym nastawieniem i emocjami, zdaje się z powodu złych doświadczeń. Trafiłem tu z audycji Marka, które raczej nie są adresowane do mnie.

Jest wiedza, jest ciekawy sposób narracji- mocny, podszyty szyderą, ciekawy.

Ale kiedy narrator zacznie zbaczać z tematu, opowiadać o tysiącu innych spraw (dawniej głównie dolegliwości zdrowotne, ale chyba zdrowie już lepiej, mniej tych wtrąceń), wtedy nawet Karoń się przy nim chowa.

 

No, to sobie ponarzekałem, a teraz powód, dla którego rejestracja;

 

Trafiłem tutaj ponownie przez przypadek, sporo czytając i 

mimo rzeczy, które nieszczególnie do mnie trafiają, zrozumiałem że lektura forum zdecydowanie pomaga złapać dystans, którego momentami brak.

A zimny prysznic każdemu czasem potrzebny i w tym forum sprawdza się świetnie.

 

Jest tutaj kilka osób, które potrafią podejść do tematu z humorem, swadą i dosadnym męskim językiem, nie epatując przy tym niepotrzebnie swoimi uprzedzeniami, czytanie to prawdziwa przyjemność.

 

Niniejszym, oficjalnie wprowadzam nowego członka;)

Niech się to miejsce rozwija, warto.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, ale się smieje, że tyle gadania a jak przychodzi co do czego to i tak każdy chce nówkę nieśmiganą :D Osobiście wychodzę z założenia, że jak samica będzie coś chciała to sama ułatwi sprawę. Tak to już działa w życiu i randkowaniu.

 

@Stradi

Na braciasamcy jest elita, więc tak łatwo się nie znudzą ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, StatusQuo napisał:

Kiedyś się uśmiałem, włączam filmik, a w pierwszym komentarzu..

"Od 15 minuty zaczyna gadać na temat" :D

Taki już urok tego naszego Bossa, zapalony gawędziarz.

To bywa wkurzające kiedy chcesz informację zawartą w tytule, a trzeba wysłuchiwać o ... ;) 

 

Nawet wydaje mi się, że to może zniechęcać  potencjalnych zainteresowanych. 

Nie byłoby głupotą stworzyć cykl krótkich strzałów z konkretnymi info, mające szanse na duży odzew, a dla fanów sposobu narracji tworzyć dalej swoje dłuższe opowieści.

@Marek Kotoński może warto przemyśleć?

 

@Magician, @Marvin, @Ksanti, @Stradi, @Mr.Arioch, @Morfeusz,  @StatusQuo, @Obliteraror, @Adolf, @igor77, @Imbryk

Dziękuję za miłe przyjęcie, Panowie Bracia!

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Yolo napisał:

Nie byłoby głupotą stworzyć cykl krótkich strzałów z konkretnymi info, mające szanse na duży odzew, a dla fanów sposobu narracji tworzyć dalej swoje dłuższe opowieści.

Praktycznie: W cyklu youtubowym kanału Red Man Group, gdzie goście po 2 godziny gadają non stop, są potem robione tzw. BEST OF.

Czyli kilkuminutowe wycinki z konkretnym tytułem filmu. Np. "RMG Odcinek 3 best of, członek rośnie od jedzenia marchwi" i wycinek rozmowy tylko o tym 3-5-15 minut.

 

Ale to zajmuje czas i musi być jakiś chętny montażysta.

 

Styl Marka jest niepowtarzalny, niech nic nie zmienia - chyba że sam chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Imbryk napisał:

Styl Marka jest niepowtarzalny

Sławny ksiądz Natanek wspominał o tym wielokrotnie w swych wzniosłych słynnych kazaniach. Na Ciemnej Górze.

 

"Jeśli Marek Kotoński mówi, że dziś będzie króciutko, to wiedz że coś się dzieje. Będzie ponad godzinę. Jeśli twoje dziecko lubuje się w audycjach pana Marka, to wiedz że coś się dzieje. Szatan opętał. Jeśli twoje dziecko słucha rapu, disco polo, wiadomości TVN, pary prezydenckiej, to wiedz że coś się dzieje. Diabeł jak wścieknięty atakuje. Jego moc poznałem na drugim turnusie (!!!). Poznałem tego smoka."

 

Kapłan Natanek jest nomen omen boski. Sól tej ziemi. Trochę mnie przeraża, ale fajnie go się słucha.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.