Skocz do zawartości

Kobiety tak roszczeniowe, że nawet "trenerzy uwodzenia" odpuszczają podrywanie


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Meg4tron napisał:

Gdyby człowiek miał ustawienia jak w maszynie i można by było wyłączyć niektóre hormony. Wtedy zająć się na spokojnie sobą bez mącących myśli o babach.

Co nie? najlepiej to widać po seksie, tylko czekasz aby już sobie poszła i dupy nie zawracała :P 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bullitt napisał:

Nie wiem co Wy macie z tą Azją?

No cóż, pomyślmy:

- mężczyzna tam coś jeszcze znaczy

- biały jest genetycznie bardziej pociągający dla części Azjatek

- można gdzieniegdzie znacznie obniżyć koszty życia

- kobiety jeszcze nie są tak spierdolone jak na zachodzie

- dużo młodych samic, a różnica wieku nie ma, aż tak znaczenia

- kobiety przeważnie są bardziej ugodowe i uległe

- więcej dziewic niż u nas

- łatwiej o związek czy ONS

- itp.

 

Cytat

Czy ktokolwiek z was tam był lub ma dane na temat Azjatek?

Z drugiej ręki + kontaktów online. Do tego jeden znajomy jest z Koreanką, drugi z Wietnamką. Ogólnie mocno interesuje się tamtymi rejonami świata co za tym idzie zbieram wszelkie dane. Nie wykluczone, że kiedyś pojadę w celu zbadania gruntu do osiedlenia się. Wszystko zależy od wielu czynników i sytuacji życiowej.

 

Cytat

Pisałem kiedyś o Chinkach i bardzo się mylicie co do nich. 

A kto powiedział, że Chiny to cała Azja? Nie wiem czy ktoś tutaj myśli o Chinach. Z resztą wypowiadałem się kiedyś już na ten temat i nie będę milion razy powtarzał tego samego.

 

Cytat

Gdybym miał już iść poza Europę to prędzej Ameryka Południowa. Argentynki są piękne. 

Odwróćmy sytuacje "Czy ktokolwiek z was tam był lub ma dane na temat" - Południowych Amerykanek?

 

Jak dla mnie są to bardzo dzikie kraje. Gdzie im tam do takiej rozwiniętej technologicznie i kulturowo Japonii czy Korei Południowej. Kobiety latino średnio szybko się starzeją, są niskie i otyłe. Do tego bardzo wybuchowe i agresywne. No to powodzenia z babą wariatką. W przypadku seks bomby trzeba być gotowym na zdrady. Do tego jak zagadasz do niewłaściwej kobiety to już po Tobie. 

 

 

20 minut temu, Perun82 napisał:

Problem jest taki, ze sami świecą swoim ciałem na fejsie, insta dla atencji. W XXI wieku liczy się show czyli atencja - ekstrawertycy mają raj.  

W punkt!!! @Bullitt Czy kraje latino nie są przypadkiem mega ekstrawertyczne? ;)

 

 

28 minut temu, doler napisał:

Też jestem zdania, że te kobiety z Azji to mit. Może są wychowane w innej kulturze i innym duchu, ale to dalej kobiety, więc zbytnio bym się tym tak nie ekscytował. Poza tym ich uroda jest mocno przeciętna. Wątpię, że w guście kogokolwiek tutaj. 

Okej masz racje, takim rozumowaniem nie warto się brać za żadne.

 

Co do wyglądu kobietę ma się taką na jaką nas stać a w Azji biały mężczyzna ma lepsza pozycje niż gdziekolwiek indziej. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Perun82 napisał:

Ogólnie jestem piłkarskim argentynofilem - kraj w Ameryce Południowej zamieszkały przez włoskich potomków mówiących po hiszpańsku, czujących się jak Francuzi.

 

Marzy mi się wyjazd do tego wypizdowa. Obejrzeć mecz River- Boca (i przeżyć), zjeść wołowinkę, zatańczyć burdelowy taniec oraz zaszyć się w Patagonii i wybudować sobie małe ranczo popijając rano yerbę polskiej produkcji.

Też mi się marzy Argentyna, Chile. Piłką nożna interesuję średnio, ale gdy zobaczyłem oprawy tamtejszych meczów....Panie! Jechałbym na mecz od razu. Jak piszesz, Riverplate, Boca Juniors, San Lorenzo itd. Swoją drogą w samolocie rozmawiałem z Chilijczykiem, który mieszka od kilku lat w Europie. Jego uwagi, bardzo ciekawe. Poniżej: 

 

1) Najładniejsze kobiety jakie widział to Argentynki

2) Chilijki przeciętne

3) Ukrainki, Rosjanki bardzo ładne, ale nie dbają o dietę, jedzą śmieciowe żarcie, szybko się starzeją. Polki też ładne, ale nie aż tak jak jak Argentynki i nasze wschodnie sąsiadki

4) podobają mu się też Francuzki za ich szyk i elegancję, do tego styl 

 

Nie jechałbym z powodu dup aż tak daleko, to przy okazji, ale marzy mi się taka podróż. Z tego co słyszę tam jest wszystko bardziej na luzie, mniej spiny i zadęcia wśród kobiet. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bullitt napisał:

San Lorenzo

Drużyna Papy Americano 

 

 

Pamiętam jak kibice Argentyny przekrzyczeli naszych Januszków w meczu siatkówki. To są emocje, a nie keybordowe przyśpiewki o małym (biało)rycerzu.

 

2 minuty temu, Bullitt napisał:

Nie jechałbym z powodu dup aż tak daleko, to przy okazji, ale marzy mi się taka podróż. Z tego co słyszę tam jest wszystko bardziej na luzie, mniej spiny i zadęcia wśród kobiet. 

Ale z nich niewierne suk..

 

https://www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/mauro-icardi-odbil-zone-koledze-z-zespolu-maxi-lopezowi/4emn8ld

 

One tez mają sporo za uszami. Dlatego najlepsza samica - wołowinka na talerzu. 

4 minuty temu, Bullitt napisał:

szybko się starzeją.

Latynoski równie szybko - geny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82

Trzeba iść tam gdzie jeszcze da się coś zdziałać. Inaczej pozostanie jedynie bierność.

W Azji kraje wschodnie są oparte na wartościach konfucjańskich a nie judeo-chrześcijańskich.

Trzeba by było wywrócić tam wszystko do góry nogami aby feminizm tak łatwo przeszedł.

Kobiety mogą sobie chcieć ale póki system się nie zmieni to nie mają nic do gadania w tej sprawie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ksanti napisał:

Trzeba iść tam gdzie jeszcze da się coś zdziałać.

Z powodu dupy nie będę zmieniać kontynentu.  

 

1 minutę temu, Ksanti napisał:

W Azji kraje wschodnie są oparte na wartościach konfucjańskich a nie judeo-chrześcijańskich.

System też to wyżre i wypluje. Globalna wioska ma jedną wartość - chaos

 

1 minutę temu, Ksanti napisał:

Trzeba by było wywrócić tam wszystko do góry nogami aby feminizm tak łatwo przeszedł.

Kobiety mogą sobie chcieć ale póki system się nie zmieni to nie mają nic do gadania w tej sprawie.

Do czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bullitt napisał:

Nie wiem co Wy macie z tą Azją? Czy ktokolwiek z was tam był lub ma dane na temat Azjatek? Pisałem kiedyś o Chinkach i bardzo się mylicie co do nich. 

 

Gdybym miał już iść poza Europę to prędzej Ameryka Południowa. Argentynki są piękne. 

Strzał w dziesiątkę.
Podpisuję się pod tym w 100% 
High five, bracie 

23 minuty temu, Perun82 napisał:

Latynoski równie szybko - geny. 

Kwestia dyskusyjna.
Każda kobieta się starzeję, dlatego bierze się 8-12 lat młodsze.
A są także i wyjadacze, co biorą 17 lat młodsze modelki z USA ;)

43 minuty temu, Ksanti napisał:

w Azji biały mężczyzna ma lepsza pozycje niż gdziekolwiek indziej. 

 

W Ameryce Południowej Gringo również ma wysoką pozycję.
Tylko, że wyrywanie lasek przez to, że jest się mniej opalonym czy po prostu białym, szybko kończy się byciem bankomatem.
Trzeba uważać jak z każdą inną babą.

1 godzinę temu, Perun82 napisał:

Ogólnie jestem piłkarskim argentynofilem - kraj w Ameryce Południowej zamieszkały przez włoskich potomków mówiących po hiszpańsku, czujących się jak Francuzi.

Skoro mowa o imigrantach mieszkających w Argentynie, to warto zaznaczyć jak bliski jest nam ten kraj.

 Wkład Polaków w budowę państwa argentyńskiego został doceniony w 1995 r. świętem narodowym na ich cześć. Argentyna jest jedynym państwem, w którym obchodzony jest 8 czerwca Dzień Polskiego Osadnika (hiszp. „Día del Colono Polaco”). Dzień ten upamiętnia przybycie pierwszych Polaków do Argentyny na początku czerwca 1897 roku. Z tej okazji w Buenos Aires, pod auspicjami Ambasady Polski, Związku Polaków, organizacji: la Asociación Cultural Argentino Polaca oraz la Fundación Argentina, odbywa się tydzień imprez kulturalnych poświęconych Polsce i Polakom[80].

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Wkład Polaków w budowę państwa argentyńskiego został doceniony w 1995 r. świętem narodowym na ich cześć. Argentyna jest jedynym państwem, w którym obchodzony jest 8 czerwca Dzień Polskiego Osadnika (hiszp. „Día del Colono Polaco”). Dzień ten upamiętnia przybycie pierwszych Polaków do Argentyny na początku czerwca 1897 roku. Z tej okazji w Buenos Aires, pod auspicjami Ambasady Polski, Związku Polaków, organizacji: la Asociación Cultural Argentino Polaca oraz la Fundación Argentina, odbywa się tydzień imprez kulturalnych poświęconych Polsce i Polakom[80].

I jeszcze "polska" yerba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Ksanti napisał:

Odwróćmy sytuacje "Czy ktokolwiek z was tam był lub ma dane na temat" - Południowych Amerykanek?

 

Byłem i tu i tu. Młode Latynoski są bardziej sexi od Azjatek. Za to najwięcej atencji miałem ze strony Azjatek, bez względu na kulturę,  syjam czy islam. Latynoski są bardziej atencyjne i lecą na petro $.

 

W ogólnym rozrachunku przychylam się do stwierdzenia, ze w Azji są ciekawsze kobiety do tzw. związku. Mam kumpla, pilot linii lotniczych, który hajtnął się z Tajką.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu gadać o tym gdzie są ładniejsze kobiety jak to zależy tylko od dwóch rzeczy:

 

1. Gust.

2. Własne SMV. Wiadomo, że facet 8/10 uzna, że laska 6/10 szału nie robi. Z kolei facet 5/10 stwierdzi, że jest ładna. Tak to już jest.

 

Jak ktoś przeciętny będzie próbował ogarniać sobie tylko takie laski, do których ma dostęp chłop 8+/10 to nigdy nikogo nie pozna.

 

No i zgadzam się z kimś tam, zmieniać kontynent tylko ze względu na baby? :) Dajcie spokój.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady mistrzów podrywu jeżeli komuś pomagały to trochę tylko bardzo nieśmiałym facetom. Nie pomogą nikomu zwiększyć swojego statusu społecznego czy materialnego. Poza tym kobiety też się uczą i szybko się przyzwyczaiły do tych metod podrywu, kiedy stały się powszechne. Oprócz wszystkich tych problemów ze sztucznym windowaniem ego kobiet jest również bardziej prozaiczny. Kobiet jest po prostu za mało w stosunku do mężczyzn. Nie dajmy się zwieść statystykom, że jest odwrotnie. Tak naprawdę kobiet w interesującym dla mężczyzn wieku jest  bardzo mało. Powodzeniem cieszą się głownie te w zakresie wieku 20-30 lat. Podbijają do nich mężczyźni w wieku 20-60 lat czyli mamy stosunek 1:4.  W Europie już bardzo dawno nie było żadnej wojny, która by to skorygowała. Tak więc problem rozwiąże się kiedyś ale w dość dramatyczny sposób - może nie wojna ale poważny kryzys ekonomiczny. Napisałem nawet na ten temat opowiadanie co może wydarzyć się w 2035 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat. 

Może Marek rypnie audycje na ten temat. Wiele razy o tym mówił ale w sumie fajnie jak sie wścieka na rozszczeniowe Paniez zawsze miło posłuchać bo jest takim naszym głosem.

Co do trenerów uwodzenia to samo też se popsuli rynek, dochodzą do tego pranki i rozmowa z kobietami na ulicy staję sie o wiele trudniejsza i kobiety uważają na typów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, osadnik said:

Ja byłem i są strasznie brzydkie, ale to w sumie rzecz gustu.

Obrzydliwe w rzeczy samej

Kim-Yu-Mi.jpg Whulandary-Herman.jpg 

 

eff2831bb55e663d0a7400d2846d4f19--girl-p depositphotos_51774639-stock-photo-asian

 

main-qimg-207b63e396381d0f6ab12407380331 Japanese-actress.jpg

 

Ale to rzeczywiście kwesta gustu

No i są tam również mniej urodziwe - jak wszędzie działa rozkład normalny.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnego problemu poza jednym - wpojonym mężczyznom wzorcem spełniania norm i zadań. Stąd taki bunt na te  wyimaginowane i nieadekwatne wymagania, które są już kosmiczne. Paniom wpojono, że mogą wymagać więcej niż top modelki z najwyższej ligi polujące na milionerów i sportowców. Wiec szukają ich na tych portalach.... a tam ich pełno jak szejków w Mc Donaldsie. W sumie są ale to chyba nie to :D

 

Nikt nie będzie szczęśliwy w związku jak sam ze sobą i swoim życiem nie jest szczęśliwy. To fundament - a kobieta i związek to tylko dodatek. Trzeba wykorzenić wszelkie wzorce społeczne i medialne dotyczące Twojej męskości. Facet ma sam je zdefiniować - według własnych zasad i przekonań, doświadczeń. Ale to wbrew korporacjom - bo co sprzedadzą jak nie uderzą w Twoje ego? Jeszcze łatwiej zrobić to poprzez kobiety. Masz to i to, kupiłeś to i to, jeździsz tym i tym - będziesz miał kobiety czy zasłużysz na swoją kobietę. Masz być taki i taki bo one takich szukają i pożądają.

 

Czy to prawdziwy facet, który ma zasłużyć i wlepić się jak gówno w kibel w sztuczny kanon sukcesu społecznego i definicji męskości? Serio to daje szczęście?

 

W moich czasach przekrój klasy nastolatków to był manifest subkultur i odmienności: metale, punki, skiny, raperzy, dresiarze, Ci co wszystko mieli w dupie..... i co tam jeszcze.

Nikt nie kupował jakiś nowych szmat czy gadżetów bo je gdzieś tam zareklamowali. Każdy szukał swoje odmienności. Owszem często to kreowane trendy były już wtedy ale trend musiał Ci odpowiadać. Dzisiaj mam wrażenie, że to trend się pojawia i ludzie chcą się do niego przyporządkować.... aby być cool.

 

Moje małe motto na ten wieczór - poznaj samego siebie najpierw i bądź krytyczny do tego co Ci inni i świat mówią.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SennaRot napisał:

Nikt nie będzie szczęśliwy w związku jak sam ze sobą i swoim życiem nie jest szczęśliwy

Amen - w życiu jak w polityce - chcesz podbijać świat, najpierw zrób porządek u siebie. Jeżeli nie umie żyć w zgodzie sam ze sobą i liczy na "zewnętrzny" impuls - to powodzenia.  Tacy ludzie czerpią siłę z opinii ludzi. Oni dają potwierdzenie i na tym budują. Ale to szybko runie. 

 

14 minut temu, SennaRot napisał:

Nikt nie kupował jakiś nowych szmat czy gadżetów bo je gdzieś tam zareklamowali. Każdy szukał swoje odmienności.

Bo wszyscy byli równie..biedni. Dlatego. Każdy chciał się wyróżnić - jak to szło, jestem inna niż wszystkie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze uzupełniając bo bardzo często spotykam się ze złym odbiorem słowa krytycyzm.

 

Tutaj definicja zaciągnięta ze Słownika Języka Polskiego PWN:

 

krytycyzm
1. «zdolność rozsądnej i pozbawionej emocji oceny otaczających zjawisk i ludzi, a także własnego postępowania»
2. «tendencja do krytykowania otoczenia»
3. «postawa przeciwstawna dogmatyzmowi, postulująca kontrolę prawdziwości i zasadności twierdzeń przed ich uznaniem
4. «doktryna Kanta, zgodnie z którą krytyka poznania, rozważania teoriopoznawcze muszą poprzedzać wszelkie inne dociekania filozoficzne»
 
Pomijamy punkt drugi. Nie pasuje mi do tej definicji - tak bliskiej kwestionowaniu. Jak widać to przydatna cecha, której nikt Nas nie uczy - punkt 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SennaRot napisał:

Dzisiaj mam wrażenie, że to trend się pojawia i ludzie chcą się do niego przyporządkować.... aby być cool.

A myślisz, że

 

16 minut temu, SennaRot napisał:

manifest subkultur i odmienności: metale, punki, skiny, raperzy, dresiarze, Ci co wszystko mieli w dupie..... i co tam jeszcze.

Było spontaniczne? Czy jednak zachód bardzo w tym pomógł? :D

 

 

1 minutę temu, SennaRot napisał:

zdolność rozsądnej i pozbawionej emocji oceny otaczających zjawisk i ludzi,

Napisze coś o tym jak funkcjonuje natura i masz gównoburze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perun82 napisał:

Było spontaniczne? Czy jednak zachód bardzo w tym pomógł? :D

 

Oczywiście, że pomógł ;) Chodziło mi o proces - pojawiał się trend ale był kwestionowany i jeśli mi pasował okay jeśli nie olewka. Dzisiaj pojawia się trend i jest przyjmowany zupełnie bezkrytycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SennaRot napisał:

Dzisiaj pojawia się trend i jest przyjmowany zupełnie bezkrytycznie.

Bo jest jeden - wtedy było więcej, bo ludzie jeszcze używali mózgownicy.  Karta kredytowa - 20 lat temu marzenie dzisiaj rzeczywistość, smarfony  internet.  Pokolenie to łyknęło i nie umie bez niego żyć. E-trend. Jak się nie przystosujesz to czeka cie e-wykluczenie.

 

https://bezprawnik.pl/mbank-dyskryminuje-klientow/

 

Najpierw uzależnić a później trik i ma się jednostkę w garści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.