Skocz do zawartości

Kobiety tak roszczeniowe, że nawet "trenerzy uwodzenia" odpuszczają podrywanie


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Myrmidon napisał:

Podstawą jest zastosowane światło, obróbka D&B i separacja częstotliwości, pozwala to uzyskać wygląd młodej, jasnej cery bez zmarszczek i wyprysków.

Zawsze się śmieje z swoich zdjęć z dowodu czy paszportu czy jeszcze 3 lata temu z dyplomu za studia. Miałem wrażenie jakbym był wygładzony i moja twarz nie miała skazy ... aż siebie nie poznawałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zdjęcia do dokumentów nie są retuszowane - to jest zabronione ;)

Fotograf, który dopuści się retuszu fotografii do dokumentu tożsamości podlega pod paragraf...

 

Kobiety na obrazach zawsze się idealizuje - wygładza zmarszczki, usuwa pryszcze, rozjaśnia tęczówki i wybiela białka oczu oraz zęby... Modeluję się kości policzkowe, łuki brwiowe i usta.

Facetów za to prezentuje się bardziej męskich, wyróżnia się zarost kontrastem, uwydatnia się znamiona i blizny... Choć obecnie ten trend z prezencją mężczyzn zanika...

Edytowane przez Myrmidon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TheShy napisał:

Jaki sens ma tkwienie w takiej relacji? 

Jaki sens ma życie? Skoro i tak umrzemy po przeżyciu ciekawych momentów?

 

Chwile z nią są ok, wiec to taka sama zasada.

 

To jakbyś zapytał dlaczego mieszkam w kraju, którego rząd przeklinam....

PLEASE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, generalnie co kto woli. Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu z gęby jedzie. Pytam z ciekawości, bo ja osobiście kobiety szanuję i o ile Twój cytat oddał 100% danej rozmowy, o tyle nie wyobrażam sobie tak kląć do swojej lubej, czy jak tam ją nazywasz ;).

Edytowane przez TheShy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwie sprawy - dobra i zła.

Zacznę od dobrej:

W pierwszym filmie bardzo trafnie chłop ujął co się dzieje i się z nim zgadzam (aż do 6-tej minuty). Kultura ma znaczenie, feministyczne wychowanie ma znaczenie, prawo popytu i podaży (nadwyżka mężczyzn w małych miastach i nadwyżka kobiet w dużych miastach) ma znaczenie. Wszystko to prawda i nie będę się z tym spierał bo się z tym zgadzam.

 

Przejdę do złej:

Posłuchałem tych gości (zwłaszcza od drugiego do końca) i nie mam co do nich żadnych złudzeń - nawet jeśli mają rację to i tak im nie wieżę. Sami siebie dyskredytowali swoją niekompetencją*, tak niekompetencją i fałszywymi tezami (zwanymi niesłusznie teoriami) na temat podrywu. To tak jakby ktoś mi tłumaczył (dobrze, kompetentnie i prawdziwie) rolę bankierów w kreowaniu kryzysów po czym powiedział, że Ziemia jest płaska. W tym momencie robi mi się słabo i przestaję takiego delikwenta słuchać. Jednocześnie rozumiem, kiedy tłumaczę komuś np. tzw zmiany klimatu a on zaczyna przewracać oczami. Właśnie poległem i w ten sam sposób ten gość (od płaskiej Ziemi) poległ - taki to jest przeskok i dysonans poznawczy.

Dokładnie tak samo traktuję tych trenerów a czara się przelała kiedy to dawno temu, jak jeszcze nie znałem dobrze antropologii i nie maiłem żadnego punktu odniesienia czytałem niejakiego Adepta, który powiedział (w zasadzie napisał) coś w stylu - najlepsze laski można poderwać tylko metodą mystery'ego, bo jest pośrednia, schematyczna i daje rezultaty. Zatkało mnie. Choć wtedy moja wiedza jeszcze dość skąpa była to przeczytałem obszerne fragmenty książki Mysterye'go i to było nie do strawienia dla normalnego człowieka, a nawet dla mnie. A musicie wiedzieć, że nie jestem głupi, dobry z matmy, fizy i techniki, i że tak powiem proceduralne podejście powinno mi leżeć. Nawet dla mnie stopień udziwnienia i skomplikowania tej "metody" był nie do przeskoczenia i kłócił się z moją, skromną jeszcze ale solidną wiedzą i skromnym doświadczeniem.

Dlatego Nie potrafię tego pojąć jak ktoś tak niekompetentny, jak np. ten co wpadł, ma czelność się czynić ekspertem i wygłaszać tak daleko idące sądy.

 

 

* jaka to kompetencja skoro facet wpada albo udziela rad w stylu "wygląd nie ma znaczenia".

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skąd takie skrajne wnioski i projekcje? To, że Ci Panowie tytułują się specjalistami od uwodzenia, to jeszcze nic nie znaczy.

Czy trudno zrozumieć, że Ci Panowie trenerzy to przede wszystkim biznesmeni

i sprzedawcy którzy mają za zadanie sprzedać swój produkt? 

Rynek PUA już jakiś czas zaczął się kurczyć i nawet najbardziej zdesperowani panowie nie chcą płacić 3000 zł za 2-3 dni kursu, 

zorientowali się że gra jest nie warta świeczki i inne ruchy zaczynają wypierać PUA jak choćby MGTOW. 

Panowie trenerzy muszą zmienić model biznesowy iść bardziej w ogólno pojęty rozwój albo jak to zrobił też znany ze sceny PUA Vekan, 

sprzedaję kursy odnośnie Social Media i Marketingu i zrobiło tak kilku trenerów. 

A Ci którzy siedzieli w środowisku  to wiedzą, że taki Adept, O'Rety czy Brunet mocno naciągali swoje wyniki z Paniami i potrafili przede wszystkim SPRZEDAWAĆ, a uwodzenie było znacznie dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie dostosowały się i zaszczepiły na techniki podrywu. Są bardzo wyczulone na te rzeczy, to wyrachowanie naturalne. Tylko drastyczne podniesienie wyglądu, statusu i zasobności robi prawdziwe wrażenie. Szalone 20 stki już nie są takie głupie, a im starsze, to tym bardziej chytre.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2019 o 10:45, Morfeusz napisał:

 

potem zaliczył wpadkę (żona i dziecko na filmie) i teraz głosi że małżeństwo z brzydką kobietą to coś cudownego.

 

Wow jak to jest dla Ciebie brzydka kobieta, to ciekaw jestem jak wyglądają te ładne które wyrywasz. Figura bardzo apetyczna, twarz taka sobie, nie wiem jak bez tapety ale jak charakter i usposobienie by się zgadzało to jak najbardziej można się zainteresować. Trochę manipulujesz bracie w tym poście, to że ktoś chcę odejść od PUAsowania które nieźle ryje banie swoją drogą (polecam drugą książkę Neila Straussa "The Truth" autora "Gry", który opisuje swoje terapie i problemy po zakonczeniu "kariery" jednego z najbardziej znanych trenerów PUA) założyć rodzinę czy choćby zmienić model biznesowy żeby się nie kojarzyć z PUA, nie jest niczym złym i nie oznacza, że "wszystkie polskie karyny to rozczeniowe księżniczki".

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BrightStar napisał:

Wow jak to jest dla Ciebie brzydka kobieta, to ciekaw jestem jak wyglądają te ładne które wyrywasz.

Kwestia gustu, dla mnie brzydka, do Ciebie może być piękna. Figurę ma ok ale twarz nie mój typ.

@BrightStar Zobacz postawę Orety po zaliczeniu wpadki, zmiana o 180 st. Teraz głosi że był niedojrzały bo nie chciał kiedyś zakładać rodziny i się żenić. Siedzi przy niej jak taki ciepły misio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Morfeusz napisał:

Zobacz postawę Orety po zaliczeniu wpadki, zmiana o 180 st.

Co tydzień była nowa zakłamana zapchajdziura. Zaczęło się prawdziwe życie.

A miało być tak pięknie do końca życia jak to PUAsi wmawiają głupkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo panie ta żona Pana Orety ciałko może i mieć apetyczne.
Z twarzy nie jest brzydka, ale zdecydowanie nie mój typ urody.
Rozumiem gdyby on też nie był jakiś przystojny, lecz akurat typ reprezentuje się dobrze, zwłaszcza z zarostem.

@Morfeusz jeżeli chodzi o Pana Adepta i jego kolegę...
Kolega Pana Adepta stwierdził, że Tajlandia jest jednym z krajów, w których dochodzi do NAJCZĘSTSZYCH ZDRAD.
W Singapurze stosują nawet slang "Don't taj to me", co oznacza "Nie tajuj mnie".
W ich rozumieniu oznacza to "Don't lie to me" - "Nie okłamuj mnie".
No i kolejna kwestia, że jest tam pełno ladyboyów, często ładniejsze/ładniejsi(?) i zgrabniejsze/zgrabniejsi(?) od naturalnych kobiet ?

Także nie wiem czy Tajki to dobry materiał, skoro gość "specjalista od Tajek" sam to przyznał publicznie.
Natomiast inna sytuacja jest na Filipinach.
Wszędzie na zagranicznych blogach chwalą te panie.
W dodatku mają one nutkę "latyności" w sobie, no bo w końcu Hiszpanie tam kiedyś urzędowali :D 

@SSydney nie mogę oglądać przedstawionego tam biało-pizdeo-rycerstwa...
K*rwa szanuj się mężczyzno!!

Jednakże te kobiety nie są lepsze...
Wyłonił się zza kurtyny Klaudiusz i nagle święte polskie karyny kompletnie się zapomniały :) 
Najlepsza była ta dwulicowa szmata, która rzekomo robiła se herbatę i o dziwo skończyła, gdy Klaudiusz podał swój "prawdziwy wzrost" ?

Dlatego ja z tych portali nie korzystam, bo jak to już ktoś napisał na forum, jest to analogiczna sytuacja do wystawy samochodów na portalu.
Ludzie to nie są przedmioty do cholery...



 

Emerytowany PUA mówi, że rycerze jak i mężczyźni walczą o ochłapy w wielkich polskich miastach.
A ja pytam po co?
Czy polskie roszczeniowe karyny są tego warte?
Nie lepiej zainteresować się Polkami z mniejszych miejscowości?

Albo jeszcze lepiej - wychylić nosa poza granicę(zwłaszcza w kierunku wschodnim)?
Na wschodzie życie jest dużo tańsze, waluta też jest słabsza.
Także można jeździć tam regularnie i poznawać przede wszystkim dużo piękniejsze dziewczyny, niesfeminizowane oraz dodatkowy prestiż mężczyzna dostaje za bycie Polakiem.
Trzeba jedynie uważać by nie trafić na patologię(jedna ukraińska znajoma kolegi przyjechała do Polszy za lepszym życiem i już po chwili dała się ujeżdżać dwóm facetom NARAZ , z czego jeden ma dużą nadwagę i nie jest zbytnio przystojny - także nawet Janusz ma prestiż) oraz na bogaczki, córki oligarchów(tutaj prawie zawsze hipergamia działa na najwyższych obrotach).

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2019 o 11:25, BrightStar napisał:

Panowie skąd takie skrajne wnioski i projekcje? To, że Ci Panowie tytułują się specjalistami od uwodzenia, to jeszcze nic nie znaczy.

 

Bo Panowie próbują znaleźć usprawiedliwienie dla tego, że nie potrafią sobie radzić z kobietami. "Skoro takim specom się nie udaje, to mi tym bardziej też nie."

 

Dnia 1.03.2019 o 16:29, Ragnar1777 napisał:

Albo jeszcze lepiej - wychylić nosa poza granicę(zwłaszcza w kierunku wschodnim)?

Albo jeszcze lepiej - przestać sprowadzać sens życia do seksu. 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pompon napisał:

Albo jeszcze lepiej - przestać sprowadzać sens życia do seksu. 

Koleżanko jestem ostatnią osobom na tym forum, która by latała za cipą i stawiała cipke na piedestale :)

 

Temat dotyczy roszczeniowosci polskich (średniej jakości na rynku międzynarodowym) karyn, do których zapewne Ty należysz :)

 

To nie to, że ktoś sobie nie radzi.

Ten "argument" pseudo specjalistek ds. mężczyzn służy przede wszystkim do tego, by wzbudzić w mężczyźnie poczucie winy, zaatakować jego męskość, jego ego, po to by ten biedny mężczyzna wszedł znowu pod pantofel i wykonywał to, co sobie księżniczka zażyczy :)

 

To jest stary kobiecy trik i białorycerze się na niego łapią. Ja natomiast twierdzę, że nie należy mieć żadnych oczekiwań w stosunku do kogokolwiek i skupić się na sobie. No, ale pasożyt zawsze ma oczekiwania i wymagania, więc będzie kłapał dziobem i wiercił dziurę w brzuchu, póki nie dostanie tego, czego chce :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Ten "argument" pseudo specjalistek ds. mężczyzn służy przede wszystkim do tego, by wzbudzić w mężczyźnie poczucie winy, zaatakować jego męskość, jego ego, po to by ten biedny mężczyzna wszedł znowu pod pantofel i wykonywał to, co sobie księżniczka zażyczy :)

Dokładnie.

Najpierw utopić go w zazdrości, wmówić że koledzy be, hobby be, piwo be a ona to pępek świata.

Potem jak już w to uwierzy, narzekać że jest nudno bo tylko siedzi i się w nią patrzy - a przecież ona jest takim centrum rozrywki, że przy niej nie można się nudzić.

 

Nie muszę chyba dodawać że panie zostawiają sobie wszystkie stare nawyki bo przecież one są kobietami...

Nigdy z niczego nie zrezygnuję dla kobiet. Nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Koleżanko jestem ostatnią osobom na tym forum, która by latała za cipą i stawiała cipke na piedestale :)

No to masz kompana do towarzystwa.

 

13 minut temu, dyletant napisał:

Nigdy z niczego nie zrezygnuję dla kobiet. Nigdy.

1277159211_by_habanero_600.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pompon napisał:

Bo Panowie próbują znaleźć usprawiedliwienie dla tego, że nie potrafią sobie radzić z kobietami. "Skoro takim specom się nie udaje, to mi tym bardziej też nie."

To jest właśnie najbardziej popierdolone, że musisz umieć sobie radzić, bo jak przyjdzie nowy typ do drużyny i trzeba go wszystkiego nauczyć to nikt nie robi problemów, a kobieta? wzgardzi tylko tobą, że nie jesteś zbyt "interesujący" :D

 

Czy kiedyś faceci byli interesujący? Patrząc po dziadkach to wątpię w chuj ;) Prawie zero wymagań było co do ich osoby, a teraz? kobiety mają ogromne, a faceci? prawie zerowe... Były proste zasady współżycia, myśmy dalej w nich zostali, a laskom odjebało.

 

Mam ponad 500 par na tindrze, bardzo dobrze sobie radzę z kobietami, a jednocześnie lubię sobie przetestować laskę w ten sposób (czy jest chętna dla mnie coś zrobić):
6336c00f2ec89.png

 

Większość i tak ma mnie w dupie. 

No ale kara przyjdzie dla takich pań, bo potem taka ogarnięta niewiasta, co to ona w życiu nie mogła, bierze sobie totalnie "nieradzącego sobie faceta" byle tylko się w nią spuścił i został na dłużej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Ja ogólnie uważam, że trzeba się określić po której stronie barykady się stoi: czy bierze się udział w powszechnym skurwieniu, czy stara naprawiać świat nie potęgując skurwienia.

Przecież podaż istnieje przez popyt...

To przykre, ale większość myśli chujem, a deklaruje myślenie głową. WTF?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mimo, że nie jestem fanem Marcina Adepta lubie wejść na jego strone i poczytać jego porady o podrywie.

Ostatnio wykluł taki temat :https://www.uwodzenie.org/moje-brutalne-wyznania-o-podrywie-i-rozwoju-inspiracje-13/

Myśle, że dośc fajnie podsumował w skrócie etapy każdego PUA, od Orki, masowego podchodzenia po budowanie pewności siebie i odstawienia kobiet na drugi tor.....chociaż moze po prostu sam się wypalił, do czego się przyznaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.